Maple Pool
Maple Pool Club Pardubice
Club Pardubice
Maple Pool Club Pardubice

 

Nejbližší akce

Probíhá nábor dětí do kroužku kulečníku na školní rok 2021/2022 - info na tel 776 459 589, mail info@maplepoolclub.cz.

 

O NÁS:

Jsme dobrovolné sdružení nadšenců "strkajících" do koulí na rekreační i sportovní úrovni. Hrajeme na 8 ! profesionálních 9ft stolech (8x Dynamic !!). V současnosti patříme mezi největší a nejlépe vybavené kulečníkové kluby v ČR! Máme 100 členů klubu! Vybudovali jsme největší mládežnickou základnu v ČR, která čítá více jak 20 kadetů a juniorů. Vítáme každého zájemce, který má zájem o sportovní kulečník a nebo jen tak si rekreačně zahrát! Informace získáte každý čtvrtek od 19,00 hod v prostorách klubu, případně na mailu info@maplepoolclub.cz nebo na tel. 604294754 J. Hořeňovský, 603212699 J. Javůrek. Každý čtvrtek od 19,00 hod probíhají turnaje v 9ball (o prázdninách 10ball)!! Turnaj je open - může se zúčastnit každý!! Výsledky najdete na záložce Turnaje. Další aktivity naleznete v záložce Kalendář.

Aktuality:

NOVÉ => Kalendář akcí pro rok 2022

MR týmů 2021 - tým ve složení David Žalman, Petr Urban, Longdi Zhou, Veronika Hubrtová a Matouš Vlk po třetí za sebou obhájil titul Mistra republiky!! Tým ve složení Filip Lebduška, Tomáš Parus, Marek Hajdovský, Pavel Tužil a Michal Horák získal také veký úspěch - 3.místo!!! Super a děkujeme!! !!!

Extraliga týmů 2021 - na MR týmů postuje tým A z 1.místa a tým B ze 5.místa !!

1.liga týmů 2021 - seniorský tým obsadil 13. místo.

Umístění v žebříčku série EuroTour po roce 2021 (sledují se 3 roky zpět) našich reprezentantů - muži: 61. Petr Urban, 62. David Žalman, 221. Marek Hajdovský, 258. Tomáš Praus a Filip Lebduška. V ženách je Veronika Hubrtová na 19. místě.

MR ČR 2021 - čtyřboj: 1. místo Petr Urban, 2 . místo David Žalman, 8. místo Tomáš Praus, 10. místo Marek Hajdovský, 11. místo Filip Lebduška, 20. místo Pavel Tužil, 25. místo Michal Horák, 37. místo Veronika Hubrtová, 53. místo Roman Kubánek, 56. místo Matouš Vlk a 57. místo Marcel Kapitančik. Díky!

MR ČR 2021 - 14.1 nek: Petr Urban se stal Mistrem ČR!! Gratulujeme!!! Výborná reprezentace i ostatních hráčů: 5. David Žalman, 9. Marek Hajdovský a Tomáš Praus, 17. Filip Lebduška, 24. Michal Horák. Díky!

Umístění našich hráčů na ME 201 Turecko:

Veronika Hubrtová - 9. místo 14.1nek, 25. místo 8ball a 9ball, 33. místo 10ball

David Žalman - 17. místo 14.1nek, 65. místo 8ball a 10ball, 33. místo 9ball

Petr Urban - 65. místo 14.1nek, 33. místo 8ball a 9ball, 9. místo 10ball

Marek Hajdovský - 49. místo 14.1nek, 33. místo 8ball, 65. místo 9ball a 10ball

Filip Lebduška - 17. místo 8ball U23 a 9ball U23, 97. místo 10ball

MR juniorů a kadetů 2021 - čtyřboj - 4. místo Matouš Vlk, 6. místo Jan Zbořil

MR juniorů a kadetů 14.1nek 2021 - 3. místo Matouš Vlk, 6. místo Jan Zbořil

MR juniorů a kadetů 9ball 2021 - 6. místo Matouš Vlk, 9. místo Jan Zbořil

MR juniorů a kadetů 10ball 2021 - 3. místo Matouš Vlk, 8. místo Jan Zbořil

MR juniorů a kadetů 8ball 2021 - 3. místo Matouš Vlk, 6. místo Jan Zbořil

Veronika Hubrtová, David Žalman, Petr Urban, Marek Hajdovský a FilipLebduška reprezentují na Mistrovství Evropy v Turecku!

MR ČR 2021 - 10ball: Petr Urban se stal Mistrem ČR!! Navíc získal David Žalman a Marek Hajdovský 3. místo!! Gratulujeme!!! Výborná reprezentace i ostatních hráčů: 12. Filip Lebduška, 13. Tomáš Praus, 14. Michal Horák, 16. Veronika Hubrtová, 22. Pavel Tužil. Díky!

Celkové umístění reprezentantů našeho klubu v sérii Best Of the East 2021 (202 účastníků) : 8. David Žalman, 9. Petr Urban,19. Jaroslav Javůrek, 29. Filip Lebduška, 34. Tomáš Praus, 36. Michal Horák, 37. Matouš Vlk, 46. Pavel Tužil, 55. Petr Vondráček, 58. Jaroslav Hořeňovský, 86. Radek Růčka, 91. Marek Hajdovský, 108. Marcel Kapitančik, 118. Vítězslav Novák, 126. Veronika Hubrtová

Best of East Pardubice (40 účastníků): 5. David Žalman, 9. Petr Urban a Pavel Tužil, 17. Filip Lebuška, Petr Vondáček a Jarda Hořeňovský, 25. Radek Růčka a Tomáš Praus, 33. Michal Horák, Vítězslav Novák, Matouš Vlk a Jarda Javůrek

MR ženy 2021 čtyřboj: 1. Veronika Hubrtová, 6. Eliška Šmídová, 10. Lída Konvalinová, 11. Rozálie Otavová, 12.Michaela Darius Tejchmanová, 13. Michaela Kocková a 14. Andrea Kohutová

MR ženy 2021 - 8ball : opět medaile - 3. Veronika Hubrtová, 6. Eliška Šmídová, 7. Michaela Darius Tejchmanová, 11. Michaela Kocková, 12. Lída Konvalinová a 13. Andrea Kohutová

MR ženy 2021 - 10ball : Mistr republiky Veronika Hubrtová, 3. Eliška Šmídová, 10. Rozálie Otavová a 11. Lída Konvalinová - dratulace!

MR ČR 2021 - 9ball: vynikající výsledky našich reprezentantů - Petr Urban se stal Mistrem ČR a další super umístění - gratulujeme!! - 2. David Žalman, 3. Pavel Tužil, 6. Marek Hajdovský 9. Filip Lebduška, 10. Tomáš Praus, 21. Michal Horák, 31. Roman Kubánek

MR ženy 2021 - 14.1nek : super umístění - 2. Veronika Hubrtová, 6. Eliška Šmídová - gratulujeme!

MR ženy 2021 - 9ball : opět na bedně - 3. Veronika Hubrtová, 5. Eliška Šmídová, 8. Lída Konvalinová a 11. Rózka Otavová - gratulujeme!

Best of East Bulharsko - Petrič (53 účastníků): 17. místo Petr Urban a David Žalman, 29. místo Marcel Kapitančik, 43. místo Jaroslav Javůrek.

EEBC Championship 9ball (Petrič Bulharsko - neoficiální Mistrovství Východní Evropy - 36 účastníků): 5.místo David Žalman a Petr Urban (výborné umístění!), 25. místo Marcel Kapitančik a Jaroslav Javůrek.

MR ČR 2021 - 8ball: David Žalman se stal Mistrem ČR!! Navíc Petr Urban získal 3. místo!! Gratulujeme!!! Výborná reprezentace i ostatních hráčů: 9. místo Filip Lebduška a Tomáš Praus, 17. místo Pavel Tužil, 25. místo Marcel Kapitančik a Matouš Vlk. Díky!

Skončila sezóna 2020/2021 Čtvrteční devítky. Sérii vyhrál Petr Vondráček. Další odměněná umístění: 2. Tomáš Praus, 3. Filip Lebduška, 4. Saša Lazareviš, 5. Roman Kubánek, 6. Marcel Kapitančik. Gratulujeme!!

Best of East Polsko - Kielce (94 účastníků): 9. David Žalman, 17. Petr Urban

EuroTour Slovinsko (12.-14.8.2021, Laško): reprezentují nás Verča Hubrtová, Filip Lebduška, Petr Urban a David Žalman.

Matouš Vlk reprezentuje na Mistrovství Evropy ve Slovinsku!

Letní turnaj v Brně 31.7.2021: 1. David Žalman, 3. Petr Urban, 5.Marek Hajdovský, 16. Michal Horák, 17. Tomáš Praus, 30. Roman Kubánek

Konečné umístěníí našich hráčů ČPTour 2021: 1. Petr Urban, 2. David Žalman, 8. Tomáš Praus, 11. Filip Lebduška, 17. Marek Hajdovský, 18. Longdi Zhou, 20. Matouš Vlk, 22. Michal Horák, 32. Roman Kubánek, 33. Marcel Kapitančik, 44. Veronika Hubrtová, 49. Petr Vondráček, 55. David Dittrich

ČPTour Open 9ball 2021: Opět David Žalman ve finále🙂 🙂

Umístění našich reprezentantů: 2. David Žalman, 3. Petr Urban, 7. Tomáš Praus, 9. Filip Lebduška, 10. Michal Horák, 16. Matouš Vlk, 20. Veronika Hubrtová, 31. Marek Hajdovský, 32. Longdi Zhou, 37. Roman Kubánek, 38. Marcel Kapitančik

Best of East Slovensko - Bratislava (80 účastníků): 17. Petr Urban a David Žalman, 33. Marek Hajdovskýl, 41. Veronika Hubrtová, Filip Lebduška, Tomáš Praus, Jaroslav Javůrek, 61. Michal Horák, Matouš Vlk

EuroTour Rakousko (St. Johann im Pongau): 33. Petr Urban, 65. David Žalman, 97. Marek Hajdovský, 129. Filip Lebduška a Tomáš Praus. V ženách 25. Veronika Hubrtová

MR ČR 2021 - senioři - 9ball: 3. Martin Kníže, 16. Saša Lazarevič, 17. Jaroslav Javůrek, 19. Jaroslav Hořeňovský a 20. Ilona Žalmanová

MR ČR 2021 - senioři - 14.1nek: 7. Martin Kníže

ČPTour Open 8ball 2021: Krásné "MPC" finále ČPTour Open 8ball: Petr Urban vs David Žalman 🙂 🙂

Umístění našich reprezentantů: 1. Petr Urban, 2. David Žalman, 9. Filip Lebduška, 10. Marek Hajdovský, 13. Tomáš Praus, 4. Longdi Zhou, 32. Matouš Vlk, 33. Petr Vondráček, 40. Roman Kubánek, 42. Marcel Kapitančik, 43. David Dittrich, 45. Michal Horák

Petr Urban reprezentuje na MS 9ball v Anglii!!

MR ČR 2021 - senioři - 8ball: 6. Martin Kníže, 7. Saša Lazarevič, 19. Jaroslav Hořeňovský, 24. Jaroslav Javůrek

MR ČR 2021 - senioři - 10ball: 9. Martin Kníže, 11. Jaroslav Hořeňovský, 15. Jaroslav Javůrek, 18. Ilona Žalmanová, 24. Jan Dončuk

Petr Urban reprezentuje na World cup of pool v Anglii!!

 

Nejbližší akce:

Datum konání Název akce Čas zahájení
18.12.2021 19. ročník Labe Cup - zrušeno 10:00
11.12.2021 MR týmů - Řipská Praha 10:00
5.12.2021 3. kolo Extraliga týmy - Řipská Praha 10:00
4.12.2021 3. kolo 1.liga týmy - Balabuška Praha 10:00
21.11.2021 2. kolo 1.liga týmy - Balabuška Praha 10:00
20.11.2021 2. kolo Extraliga týmy - Řipská Praha 10:00
18.11.2021 12. čtvrteční devítka 2021/2022 (585) 19:00
13.-14.11.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 14.1nek - Harlequin Praha 10:00
11.11.2021 11. čtvrteční devítka 2021/2022 (584) 19:00
6.-7.11.2021 Mistrovství republiky junioři - 9ball/14.1nek - MPC Pce 10:00
4.11.2021 10. čtvrteční devítka 2021/2022 (583) 19:00
1.-11.11.2021 Mistrovství Evropy Turecko - máme 5 zástupců našeho klubu! 10:00
30.-31.10.2021 Mistrovství republiky junioři - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
28.10.2021 9. čtvrteční devítka 2021/2022 (582) 19:00
23.-24.10.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 10ball - Utopia Brno 10:00
21.10.2021 8. čtvrteční devítka 2021/2022 (581) 19:00
16.-17.10.2021 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - MPC Pardubice 10:00
16.-17.10.2021 Mistrovství republiky ženy - 10ball/8ball - BC Hradec Králové (změna místa) 10:00
14.10.2021 7. čtvrteční devítka 2021/2022 (580) 19:00
9.-10.10.2021 Mistrovství republiky dvojic a smíšených dvojic - 9ball - Hradec Králové 10:00
7.10.2021 6. čtvrteční devítka 2021/2022 (579) 19:00
2.-3.10.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 9ball - Balabuška (Mistr Urban) 10:00
30.9.2021 5. čtvrteční devítka 2021/2022 (578) 19:00
25.-26.9.2021 Mistrovství republiky ženy - 14.1nek/9ball - Utopia Brno 10:00
25.-26.9.2021 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - Petrič, Bulharsko 10:00
23.9.2021 EEBC MEN 9-BALL CHAMPIONSHIP - Petrič, Bulharsko 10:00
23.9.2021 4. čtvrteční devítka 2021/2022 (577) 19:00
18.-19.9.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 8ball - Řipská (Mistr Žalman) 10:00
16.9.2021 3. čtvrteční devítka 2021/2022 (576) 19:00
9.9.2021 2. čtvrteční devítka 2021/2022 (575) 19:00
5.9.2021 1. kolo 1.liga týmy 10:00
4.9.2021 1. kolo Extraliga týmy 10:00
2.9.2021 1. čtvrteční devítka 2021/2022 (574) - začíná nová sezóna 19:00
28. - 29.9.2021 FEDERAL CUP - BC HK 10:00
25.8.2021 19. čtvrteční devítka 2020/2021 (573) - poslední 19:00
21.-22.8.2021 Best of the East Kielce (PL) 10:00
19.-20.8.2021 EEBC junior cup (Kielce, PL) 10:00
19.8.2021 18. čtvrteční devítka 2020/2021 (572) 19:00
12.-14.8.2021 EuroTour (Laško, Slovinsko) 19:00
12.8.2021 17. čtvrteční devítka 2020/2021 (571) 19:00
5.8.2021 16. čtvrteční devítka 2020/2021 (570) 19:00
1.-11.8.2021 ME junioři (Laško, Slovinsko) - reprezentuje nás Matouš Vlk! 19:00
29.7.2021 15. čtvrteční devítka 2020/2021 (569) 19:00
22.7.2021 14. čtvrteční devítka 2020/2021 (568) 19:00
15.7.2021 13. čtvrteční devítka 2020/2021 (567) 19:00
10-11.7.2021 ČPTour Open 9ball - Balabuška 10:00
8.7.2021 12. čtvrteční devítka 2020/2021 (566) 19:00
3. - 4.7.2021 Best of the East Bratislava (SK) 10:00
1.7.2021 11. čtvrteční devítka 2020/2021 (565) 19:00
24.6.2021 10. čtvrteční devítka 2020/2021 (564) 19:00
20.6.2021 MR senioři 9ball - Harlequin 10:00
19.6.2021 MR senioři 14.1nek - Harlequin 10:00
17.6.2021 9. čtvrteční devítka 2020/2021 (563) 19:00
12-13.6.2021 ČPTour Open 8ball - Harlequin (finále Urban + Žalman) 10:00
10.6.2021 8. čtvrteční devítka 2020/2021 (562) 19:00
6.6.2021 MR senioři 8ball - Harlequin 10:00
5.6.2021 MR senioři 10ball - Harlequin 10:00
3.6.2021 7. čtvrteční devítka 2020/2021 (561) 19:00
27.5.2021 6. čtvrteční devítka 2020/2021 (560) 19:00
19. - 20.12.2020 MR dvojic a smíšených dvojic - BC HK 10:00
12. - 13.12.2020 MR jednotlivci 9ball - Utopia Brno 10:00
5.12.2020 MR týmů - Řipská (obhájili jsme titul!) 10:00
3. - 4.10.2020 MR jednotlivci 8ball - Balabuška (Petr Urban Mistr ČR, Tomáš Praus 3.) 10:00
1.10.2020 5. čtvrteční devítka 2020/2021 (559) 19:00
27.9.2020 ČPTour 32 - 14.1nek - Balabuška 10:00
26.9.2020 4. kolo Východočeská oblast - 14.1nek - MPC Pce 10:00
24.9.2020 4. čtvrteční devítka 2020/2021 (558) 19:00
19.-20.9.2020 Best of the East Bratislava - 9ball - zrušeno (COVID-19) 10:00
20.9.2020 MR ženy - 14.1nek - MPC Pardubice 10:00
19.9.2020 MR ženy - 9ball - MPC Pardubice 10:00
17.9.2020 3. čtvrteční devítka 2020/2021 (557) 19:00
12.-13.9.2020 ČPTour Open - 9ball - BC Hradec Králové (MPC Pardubice) 10:00
10.9.2020 2. čtvrteční devítka 2020/2021 (556) 19:00
6.9.2020 MR ženy - 10ball - Řipská Praha 10:00
5.9.2020 MR ženy - 8ball - Řipská Praha 10:00
3.9.2020 1. čtvrteční devítka 2020/2021 (555) 19:00
29.-30.8.2020 Best of the East Kielce - 9ball 10:00
27.-28.8.2020 Junior Cup Kielce - 9ball 10:00
29.8. - 30.8.2020 Senior Cup 2020 - 9ball, herna MPC Pce - Výsledky 10:00
27.8.2020 43. čtvrteční devítka 2019/2020 (554) - poslední v sezóně 19:00
20.8.2020 42. čtvrteční devítka 2019/2020 (553) 19:00
15.-16.8.2020 Best of the East Bratislava - 9ball - GALAXIA Bratislava 10:00
14.8.2020 EEBC Junior Cup - 9ball - GALAXIA Bratislava 10:00
13.8.2020 41. čtvrteční devítka 2019/2020 (552) 19:00
8.8.2020 Prázdninový školský pohár 8 ball (juniorský turnaj), Harleqiun Praha - ZRUŠENO 9:30
6.8.2020 40. čtvrteční devítka 2019/2020 (551) 19:00
30.7.2020 39. čtvrteční devítka 2019/2020 (550) 19:00
23.7.2020 38. čtvrteční devítka 2019/2020 (549) 19:00
18.-19.7.2020 Best of the East Pardubice - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.7.2020 37. čtvrteční devítka 2019/2020 (548) 19:00
11.7.2020 MPC turnaj dvojic (losované dvojice z členů MPC) 10:00
2.-5.7.2020 Pardubice STABEDO Open - ENTERIA Aréna Pardubice - turnaj je zrušen 10:00
9.7.2020 36. čtvrteční devítka 2019/2020 (547) 19:00
2.7.2020 35. čtvrteční devítka 2019/2020 (546) 19:00
28.6.2020 3. kolo 1.liga týmy - Balabuška 10:00
27.6.2020 3. kolo Extraliga týmy - Balabuška + Harlequin 10:00
25.6.2020 34. čtvrteční devítka 2019/2020 (545) 19:00
18.6.2020 33. čtvrteční devítka 2019/2020 (544) 19:00
11.6.2020 32. čtvrteční devítka 2019/2020 (543) 19:00
7.6.2020 ČPTour 32 - 8ball - Harlequin 10:00
6.6.2020 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pce 10:00
4.6.2020 31. čtvrteční devítka 2019/2020 (542) 19:00
28.5.2020 30. čtvrteční devítka 2019/2020 (541) 19:00
21.5.2020 29. čtvrteční devítka 2019/2020 (540) 19:00
14.5.2020 28. čtvrteční devítka 2019/2020 (539) 19:00
8.3.2020 ČPTour 32 - 10ball - Utopia 10:00
7.3.2020 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pce 10:00
5.3.2020 27. čtvrteční devítka 2019/2020 (538) 19:00
1.3.2020 2. kolo 1.liga týmy - Balabuška + Kolbenka 10:00
29.2.2020 2. kolo Extraliga týmy - Balabuška + Harlequin 10:00
27.2.2020 26. čtvrteční devítka 2019/2020 (537) 19:00
20.2.2020 25. čtvrteční devítka 2019/2020 (536) 19:00
13.2.2020 24. čtvrteční devítka 2019/2020 (535) 19:00
9.2.2020 ČPTour 32 - 9ball - Balabuška 10:00
8.2.2020 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pce 10:00
6.2.2020 23. čtvrteční devítka 2019/2020 (534) 19:00
2.2.2020 MR junioři - 9ball - MPC Pce 10:00
1.2.2020 MR junioři - 14.1nek - MPC Pce 10:00
30.1.2020 22. čtvrteční devítka 2019/2020 (533) 19:00
26.1.2020 1. kolo 1.liga týmy - 10ball - Balabuška 10:00
25.1.2020 1. kolo Extraliga týmy - Balabuška + Harlequin 10:00
23.1.2020 21. čtvrteční devítka 2019/2020 (532) 19:00
19.1.2020 MR junioři - 10ball - MPC Pce 10:00
18.1.2020 MR junioři - 9ball - MPC Pce 10:00
16.1.2020 20. čtvrteční devítka 2019/2020 (531) 19:00
11.-12.1.2020 ČPTour Open - 8ball 10:00
9.1.2020 19. čtvrteční devítka 2019/2020 (530) 19:00
2.1.2020 18. čtvrteční devítka 2019/2020 (529) 19:00
26.12.2019 17. čtvrteční devítka 2019/2020 (528) 19:00
19.12.2019 16. čtvrteční devítka 2019/2020 (527) 19:00
12.10.2019 18. ročník Labe Cup - 8ball - MPC Pardubice - vítěz David Žalman 10:00
12.12.2019 15. čtvrteční devítka 2019/2020 (526) 19:00
7.12.2019 hrajeme: ženy v Trenčíně (SK), muži v Brně (CZ) a děti v Krotoszyně (PL) 10:00
5.12.2019 14. čtvrteční devítka 2019/2020 (525) 19:00
30.11.2019 O Mistryni Pardubic 2019 v 9ball - MPC Pardubice 10:00
28.11.2019 13. čtvrteční devítka 2019/2020 (524) 19:00
23.11.2019 MR - týmy - Řipská Praha 10:00
21.11.2019 12. čtvrteční devítka 2019/2020 (523) 19:00
17.11.2019 MR - smíšené dvojice - BC Hradec Králové (Mistr republiky Ilona Žalmanová a Pavel Tužil) 10:00
16.11.2019 MR - dvojice - BC Hradec Králové (Mistr republiky David žalman + Petr Urban) 10:00
14.11.2019 11. čtvrteční devítka 2019/2020 (522) 19:00
9.-10.11.2019 ČMBS junior Open 2019 - 9ball - Harleqiun Praha (3.místo Matouš Vlk) 10:00
7.11.2019 10. čtvrteční devítka 2019/2020 (521) 19:00
3.11.2019 MR - 14.1nek - Kolbenka Praha ( 2. místo David Žalman, 3. místo Petr Urban a Longdi Zhou) 10:00
2.11.2019 MR - 14.1nek kvalifikace - Kolbenka Praha 10:00
31.10.2019 9. čtvrteční devítka 2019/2020 (520) 19:00
24.10.2019 8. čtvrteční devítka 2019/2020 (519) 19:00
20.10.2019 MR - 10ball - Utopia Brno (3. místo Marek Hajdovský) 10:00
19.10.2019 MR - 10ball kvalifikace - Utopia Brno 10:00
17.10.2019 7. čtvrteční devítka 2019/2020 (518) 19:00
12.10.2019 O Mistra Pardubic 2019 v 8ball - MPC Pardubice (Calvin Washburn) 10:00
10.10.2019 6. čtvrteční devítka 2019/2020 (517) 19:00
6.10.2019 MR - 9ball - Balabuška Praha (Mistr republiky David Žalman) 10:00
5.10.2019 MR - 9ball kvalifikace - Balabuška Praha 10:00
3.10.2019 5. čtvrteční devítka 2019/2020 (516) 19:00
28.9.2019 MR ženy - 14.1nek - MPC Pardubice (Mistr republiky Veronika Hubrtová) 10:00
29.9.2019 MR ženy - 9ball - MPC Pardubice 10:00
26.9.2019 4. čtvrteční devítka 2019/2020 (515) 19:00
21.-22.9.2019 Dynamic Best of East Petrič - Bulharsko (budeme tam 5x!!) 10:00
19.9.2019 3. čtvrteční devítka 2019/2020 (514) 19:00
15.9.2019 MR - 8ball - Harlequin Praha (2. místo David Žalman) 10:00
14.9.2019 MR - 8ball kvalifikace - Harlequin Praha 10:00
12.9.2019 2. čtvrteční devítka 2019/2020 (513) 19:00
8.9.2019 MR ženy - 8ball - MPC Pardubice (Mistr republiky Veronika Hubrtová) 10:00
7.9.2019 MR ženy - 10ball - MPC Pardubice (Mistr republiky Veronika Hubrtová) 10:00
5.9.2019 Valná hromada klubu - V souladu se stanovami našeho sportovního klubu svoláváme Valnou hromadu klubu. Hlavním programem Valné hromady je volba nového Výkonného výboru. Připravte si prosím případné návrhy svých kandidátů na doplnění Výkonného výboru, současný Výkonný výbor své návrhy předloží na Valné hromadě. Cílem je Výkonný výbor ve složení tří až pěti člennů. Účastnit Valné hromady se může každý člen klubu, volit a hlasovat však může jen řádný člen (tedy ten kdo platí měsíční příspěvky – proto pozvánka je směřována pouze na tyto členy). Těšíme se na Vaši účast! 18:00
5.9.2019 1. čtvrteční devítka 2019/2020 19:00
31.8. - 1.9.2019 Senior Cup 2019 - 9ball, herna MPC Pce - Přihlášení - Propozice 10:00
29.8.2019 8. prázdninová desítka 2019 - poslední 19:00
23.-25.8. Rokietnica Open 2019 - Polsko (budeme tam 4x!) 10:00
22.8.2019 7. prázdninová desítka 2019 19:00
17.-18.8.2019 Dynamic Best of East Bratislava - Slovensko (budeme tam 13x!!) 10:00
15.8.2019 6. prázdninová desítka 2019 19:00
8.8.2019 5. prázdninová desítka 2019 19:00
1.8.2019 4. prázdninová desítka 2019 19:00
25.7.2019 3. prázdninová desítka 2019 19:00
18.7.2019 2. prázdninová desítka 2019 19:00
11.7.2019 1. prázdninová desítka 2019 19:00
4.7. - 7.7. 2019 Pardubice STABEDO Open 2019 - ČSOB Pojišťovna Aréna
3.7.2019 9ball Open - ČSOB Pojišťovna Aréna asi 18:00 až 19:00
27.6.2019 42. čtvrteční devítka 2018/2019 (511) - poslední!! 19:00
22.-23.6.2019 EEBC Junior cup Slovensko Ružomberok 9:00
20.6.2019 41. čtvrteční devítka 2018/2019 (510) 19:00
14.6.2019 Školský pohár - Harlequin Praha 9:00
13.6.2019 40. čtvrteční devítka 2018/2019 (509) 19:00
9.6.2019 ČPTour - 14.1 nek - Kolbenka Praha 10:00
8.6.2019 4. kolo Východočeská oblast - 14.1 nek - MPC Pardubice 10:00
6.6.2019 39. čtvrteční devítka 2018/2019 (508) 19:00
31.5.-2.6.2019 Dynamic Best of East Kielce - Polsko (budeme tam 13x!) 10:00
30.5.2019 38. čtvrteční devítka 2018/2019 (507) 19:00
26.5.2019 1.liga týmů - 3.kolo - Harlequin 10:00
25.5.2019 Extraliga týmů - 3.kolo - Balabuška/Kolbenka 10:00
23.5.2019 37. čtvrteční devítka 2018/2019 (506) 19:00
18.-19.5.2019 ČPTour Open - 9ball - Balabuška 10:00
16.5.2019 36. čtvrteční devítka 2018/2019 (505) 19:00
11.-12.5.2019 Roman Havier Cup - Trenčím 10:00
9.5.2019 35. čtvrteční devítka 2018/2019 (504) 19:00
5.5.2019 MR Seniorů - 9ball - Harlequin Praha 10:00
4.5.2019 MR Seniorů - 14.1nek - Harlequin Praha 10:00
2.5.2019 34. čtvrteční devítka 2018/2019 (503) 19:00
28.4.2019 MR Seniorů - 8ball - Harlequin Praha 10:00
27.4.2019 MR Seniorů - 10ball - Harlequin Praha 10:00
25.4.2019 33. čtvrteční devítka 2018/2019 (502) 19:00
18.4.2019 32. čtvrteční devítka 2018/2019 (501) 19:00
11.4.2019 31. čtvrteční devítka 2018/2019 (500 - dvojnásobné prize money, steak) 19:00
7.4.2019 ČPTour - 8ball - změna - Balabuška Praha 10:00
6.4.2019 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pardubice 10:00
4.4.2019 30. čtvrteční devítka 2018/2019 (499) 19:00
30.3.2019 10. ročník Pralesní ligy - MPC Pardubice 10:00
28.3.2019 29. čtvrteční devítka 2018/2019 (498) 19:00
24.3.2019 1.liga týmů - 2.kolo - Balabuška 10:00
23.3.2019 Extraliga týmů - 2.kolo - Harlequin/Kolbenka 10:00
21.3.2019 28. čtvrteční devítka 2018/2019 (497) 19:00
15.-17.3.2019 1. EEBC 9ball Junior Championship Petrič - Bulharsko (Matouš Vlk 9.místo) 10:00
14.3.2019 27. čtvrteční devítka 2018/2019 (496) 19:00
9.3.2019 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pardubice (vítěz Pavel Tužil) 10:00
7.3.2019 26. čtvrteční devítka 2018/2019 (495) 19:00
2.-3.3.2019 Dynamic Best of East Novi Sad - Srbsko (budeme tam!) 10:00
28.2.2019 25. čtvrteční devítka 2018/2019 (494) 19:00
23.2.2019 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice (vítěz Pavel Tužil) 10:00
21.2.2019 24. čtvrteční devítka 2018/2019 (493) 19:00
14.2.2019 23. čtvrteční devítka 2018/2019 (492) 19:00
7.2.2019 22. čtvrteční devítka 2018/2019 (491) 19:00
2.-3.2.2019 ČPTour open - 8ball - Harlequin 10:00
31.1.2019 21. čtvrteční devítka 2018/2019 (490) 19:00
27.1.2019 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
26.1.2019 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
24.1.2019 20. čtvrteční devítka 2018/2019 (489) 19:00
20.1.2019 1.liga týmů - 1.kolo - Kolbenka 10:00
19.1.2019 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
17.1.2019 19. čtvrteční devítka 2018/2019 (488) 19:00
10.1.2019 18. čtvrteční devítka 2018/2019 (487) 19:00
3.1.2019 17. čtvrteční devítka 2018/2019 (486) 19:00
31.12.2018 Silvestr 19:00
28.12.2018 16. čtvrteční devítka 2018/2019 (485) 19:00
21.12.2018 15. čtvrteční devítka 2018/2019 (484) 19:00
15.12.2018 17. ročník Labe Cup 8ball - MPC Pardubice - vítěz Marek Hajdovský 10:00
13.12.2018 14. čtvrteční devítka 2018/2019 (483) 19:00
6.12.2018 13. čtvrteční devítka 2018/2019 (482) 19:00
29.11.2018 12. čtvrteční devítka 2018/2019 (481) 19:00
24.11.2018 O Mistryni Pardubic 9ball - MPC Pardubice (čistě holčičí turnaj) 10:00
24.11.2018 MR týmů - Řipská Praha 10:00
22.11.2018 11. čtvrteční devítka 2018/2019 (480) 19:00
17.11.2018 O Mistra Pardubic 8ball - MPC Pardubice - vítěz Petr Kavan Casablanca Tábor 10:00
15.11.2018 10. čtvrteční devítka 2018/2019 (479) 19:00
10.-11.11.2018 MR 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
8.11.2018 9. čtvrteční devítka 2018/2019 (478) 19:00
1.11.2018 8. čtvrteční devítka 2018/2019 (477) 19:00
3.11.2018 ČMBS junior open - 8ball - Harlequin Praha 10:00
27.-28.10.2018 MR 10ball - Utopia Brno 10:00
25.10.2018 7. čtvrteční devítka 2018/2019(476) 19:00
20.10.2018 O juniorského Mistra Pardubic 9ball - MPC Pardubice 10:00
20.-21.10.2018 MR dvojice - Harlequin/Balabuška Praha 10:00
18.10.2018 6. čtvrteční devítka 2018/2019(475) 19:00
13.-14.10.2018 MR ženy 14.1nek + 9ball - MPC Pardubice 10:00
11.10.2018 5. čtvrteční devítka 2018/2019(474) 19:00
6.-7.10.2018 MR 9ball - Balabuška Praha 10:00
4.10.2018 4. čtvrteční devítka 2018/2019(473) 19:00
27.9.2018 3. čtvrteční devítka 2018/2019(472) 19:00
20.9.2018 2. čtvrteční devítka 2018/2019(471) 19:00
15.-16.9.2018 MR 8ball - Harlequin Praha 10:00
13.9.2018 1. čtvrteční devítka 2018/2019(470) 19:00
9.9.2018 MR 8ball ženy - MPC Pardubice 10:00
8.9.2018 MR 10ball ženy - MPC Pardubice 10:00
6.9.2018 1. čtvrteční devítka se nekonná - oprava stolů 19:00
1.9. - 2.9. 2018 Senior cup 2018 - 10ball -> propozice -> přihlášení / registration 10:00
30.8.2018 8. prázdninová desítka 2018 19:00
23.8.2018 7. prázdninová desítka 2018 19:00
16.8.2018 6. prázdninová desítka 2018 19:00
9.8.2018 5. prázdninová desítka 2018 19:00
2.8.2018 4. prázdninová desítka 2018 19:00
26.7.2018 3. prázdninová desítka 2018 19:00
19.7.2018 2. prázdninová desítka 2018 19:00
12.7.2018 1. prázdninová desítka 2018 19:00
5.7. - 8.7. 2018 Pardubice STABEDO Open 2018 - Zimní stadion Pardubice - ČSOB Pojišťona Aréna
28.6.2018 43. čtvrteční devítka 2017/2018 (469) - poslední 19:00
24.6.2018 3. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
23.6.2018 3. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
21.6.2018 42. čtvrteční devítka 2017/2018 (468) 19:00
14.6.2018 41. čtvrteční devítka 2017/2018 (467) 19:00
7.6.2018 40. čtvrteční devítka 2017/2018 (466) 19:00
2.-3.6.2018 ČPTour open - 9ball - Kolbenova / Balabuška Praha 10:00
31.5.2018 39. čtvrteční devítka 2017/2018 (465) 19:00
26.5.2018 ČPTour - 14.1 nek - Harlequin Praha 10:00
24.5.2018 38. čtvrteční devítka 2017/2018 (464) 19:00
17.5.2018 37. čtvrteční devítka 2017/2018 (463) 19:00
12.5.2018 4. kolo Východočeské oblastní ligy - 14.1nek (posledni) - MPC (vítěz Radek Růčka) 10:00
10.5.2018 36. čtvrteční devítka 2017/2018 (462) 19:00
6.5.2018 2. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
5.5.2018 2. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
3.5.2018 35. čtvrteční devítka 2017/2018 (461) 19:00
28.4.2018 ČPTour - 10ball - Utopia Brno - vitěz David Žalman 10:00
26.4.2018 34. čtvrteční devítka 2017/2018 (460) 19:00
21.4.2018 9. ročník Pralesní liga - 8ball - vítěz Ondra Číhal 10:00
19.4.2018 33. čtvrteční devítka 2017/2018 (459) 19:00
14.-15.4.2018 MR senoři - 14.1nek / 9ball - Harlequin 10:00
12.4.2018 32. čtvrteční devítka 2017/2018 (458) 19:00
7.4.2018 3. kolo Východočeské oblastní ligy - 10ball - MPC 10:00
5.4.2018 31. čtvrteční devítka 2017/2018 (457) 19:00
29.3.2018 30. čtvrteční devítka 2017/2018 (456) 19:00
24.-25.3.2018 MR senoři - 10ball / 8ball - Harlequin 10:00
22.3.2018 29. čtvrteční devítka 2017/2018 (455) 19:00
18.3.2018 1.liga týmů - 1.kolo - Harlequin 10:00
17.3.2018 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
15.3.2018 28. čtvrteční devítka 2017/2018 (454) 19:00
10.3.2018 ČPTour - 9ball - Balabuška 10:00
8.3.2018 27. čtvrteční devítka 2017/2018 (453) 19:00
3.3.2018 2. kolo Východočeské oblastní ligy - 9ball - MPC (vítěz David Žalman) 10:00
1.3.2018 26. čtvrteční devítka 2017/2018 (452) 19:00
24.2.2018 ČPTour - 8ball - Kolbenova 10:00
22.2.2018 25. čtvrteční devítka 2017/2018 (451) 19:00
17.2.2018 1. kolo Východočeské oblastní ligy - 8ball - MPC (vítěz Petr Brancuský ml.) 10:00
15.2.2018 24. čtvrteční devítka 2017/2018 (450) 19:00
10.2.2018 Baráž o extraligu týmů - Harlequin 10:00
8.2.2018 23. čtvrteční devítka 2017/2018 (449) 19:00
3.-4.2.2018 ČPTour Open - 8ball - Harlequin / Balabuška 10:00
1.2.2018 22. čtvrteční devítka 2017/2018 (448) 19:00
29.1.2018 MR juniorů - 14.1nek - MPC 10:00
28.1.2018 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
25.1.2018 21. čtvrteční devítka 2017/2018 (447) 19:00
18.1.2018 20. čtvrteční devítka 2017/2018 (446) 19:00
14.1.2018 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
13.1.2018 MR juniorů - 9ball - MPC 10:00
11.1.2018 19. čtvrteční devítka 2017/2018 (445) 19:00
4.1.2018 18. čtvrteční devítka 2017/2018 (444) 19:00
28.12.2017 17. čtvrteční devítka 2017/2018 (443) 19:00
21.12.2017 16. čtvrteční devítka 2017/2018 (442) 19:00
16.-17.12.2017 16. ročník Labe cup - 8ball - plakát 10:00
14.12.2017 15. čtvrteční devítka 2017/2018 (441) 19:00
7.12.2017 14. čtvrteční devítka 2017/2018 (440) 19:00
2.12.2017 MR TÝMŮ - Řipská 10:00
30.11.2017 13. čtvrteční devítka 2017/2018 (439) 19:00
23.11.2017 12. čtvrteční devítka 2017/2018 (438) 19:00
18.-19.11.2017 MR jednotlivců - 14.1 nek - Balabuška 10:00
16.11.2017 11. čtvrteční devítka 2017/2018 (437) 19:00
11.11.2017 8. kolo oblastní liga VČ - 14.1 nek - MPC Pce (vítěz Martin Kníže) 10:00
9.11.2017 10. čtvrteční devítka 2017/2018 (436) 19:00
4.-5.11.2017 MR dvojic a smíšených dvojic - Harlequin 10:00
2.11.2017 9. čtvrteční devítka 2017/2018 (435) 19:00
28.-29.10.2017 EEBC JUNIOR CUP 2017 - 9ball (6.ročník O juniorského Mistra Pardubic) - vítěz Stachowiak Sambor (výsledky) 10:00 (9:00)
28.-29.10.2017 MR jednotlivců - 10ball - Utopia Brno 10:00
26.10.2017 8. čtvrteční devítka 2017/2018 (434) 19:00
21.10.2017 7. kolo oblastní liga VČ - 10ball - MPC Pce 10:00
19.10.2017 7. čtvrteční devítka 2017/2018 (433) 19:00
14.-15.10.2017 MR žen - 9ball + 14.1nek/9ball - MPC Pce 10:00
12.10.2017 6. čtvrteční devítka 2017/2018 (432) 19:00
7.-8.10.2017 MR jednotlivců - 9ball - Balabuška 10:00
5.10.2017 5. čtvrteční devítka 2017/2018 (431) 19:00
30.9.2017 O Mistra Pardubic 2017 - 8ball - vítěz Michal Gavenčiak 10:00
28.9.2017 4. čtvrteční devítka 2017/2018 (430) 19:00
23.9.2017 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pce (vítěz Honza Freiberk) 10:00
21.9.2017 3. čtvrteční devítka 2017/2018 (429) 19:00
16.-17.9.2017 MR žen - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
14.9.2017 2. čtvrteční devítka 2017/2018 (428) 19:00
9.-10.9.2017 MR jednotlivců - 8ball - Harlequin 10:00
7.9.2017 1. čtvrteční devítka 2017/2018 (427) 19:00
2.9.2017 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pce (vítěz Filip Lebduška) 10:00
31.8.2017 9. prázdninová desítka 2017 (poslední) 19:00
26.8. - 27.8. 2017 Senior cup 2017 - 10ball, propozice cz - eng, přihlášení/registration
24.8.2017 8. prázdninová desítka 2017 19:00
17.8.2017 7. prázdninová desítka 2017 19:00
10.8.2017 6. prázdninová desítka 2017 19:00
3.8.2017 5. prázdninová desítka 2017 19:00
27.7.2017 4. prázdninová desítka 2017 19:00
20.7.2017 3. prázdninová desítka 2017 19:00
13.7.2017 2. prázdninová desítka 2017 19:00
6.7. - 9.7. 2017 Pardubice STABEDO Open 2017 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna
5.7.2017 1. prázdninová desítka 2017 (středa - zimní stadion) - bez záruky sleduj facebook 19:00
29.6.2017 44.(426) poslední čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.6.2017 Školský pohár - turnaj dětí - Harlequin 10:00
22.6.2017 43.(425) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.6.2017 3. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
15.6.2017 42.(424) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.6.2017 41.(423) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.6.2017 40.(422) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.-28.5.2017 ČPTour open 10ball - 6. kolo - Balabuška 10:00
25.5.2017 39.(421) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
20.5.2017 ČPTour 14.1 nek - 5. kolo - Harlequin 10:00
18.5.2017 38.(420) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.5.2017 Pralesní liga - 8ball - MPC Pce 10:00
6.5.2017 Kvalifikace ČPTour 14.1 nek - 4. kolo oblastní liga VČ -(vítěz Petr Vondráček) 10:00
11.5.2017 37.(419) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.5.2017 36.(418) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.4.2017 35.(417) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.4.2017 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
20.4.2017 34.(416) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14.4.2017 Kvalifikace ČPTour 10ball - oblastní liga VČ - MPC Pce 10:00
13.4.2017 33.(415) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.-9.4.2017 ČPTour Open 8ball - Harlequin 10:00
6.4.2017 32.(414) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.4.2017 2. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
30.3.2017 31.(413) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.-26.3.2017 MR Senioři (14.1nek + 9ball) - Harlequin 10:00
23.3.2017 30.(412) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.-19.3.2017 MR Senioři (10ball + 8ball) - Harlequin 10:00
18.-28.3.2017 ME jednotlivci (Marek Hajdovský a spol.) - Portugalsko 10:00
16.3.2017 29.(411) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.3.2017 2. kolo ČPTour 9ball - Balabuška 10:00
9.3.2017 28.(410) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
2.3.2017 27.(409) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.2.2017 Kvalifikace ČPTour - 9ball - MPC Pce 10:00
23.2.2017 26.(408) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
16.2.2017 25.(407) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.2.2017 1. kolo extraliga týmů - Harlequin/Balabuška 10:00
9.2.2017 24.(406) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.2.2017 1. ČPTour - 8ball - Harlequin 10:00
2.2.2017 23.(405) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
28. - 29.1.2017 MR juniorů - 8ball + 14.1nek - MPC Pce 10:00
26.1.2017 22.(404) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
21.1.2017 Kvalifikace ČPTour - 8ball - BC HK 10:00
19.1.2017 21.(403) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14. - 15.1.2017 MR juniorů - 9ball + 10ball - MPC Pce 10:00
12.1.2017 20.(402) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
5.1.2017 19.(401) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
29.12.2016 18. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.12.2016 17. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.-18.12.2016 15. ročník Labe Cup - 8ball- MPC Pce (vítěz Zdenda Vobořil) 10:00
15.12.2016 16. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.12.2016 DELTA Vánoční turnaj - Utopia Brno 10:00
8.12.2016 15. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.12.2016 Juniorský turnaj v Polsku - Krotoszyn (12 dětí z MPC) 10:00
1.12.2016 14. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
26.11.2016 O Mistra Pardubic v 8ball- MPC Pce 10:00
24.11.2016 13. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.11.2016 12. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.11.2016 11. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.11.2016 7. Oblastní soutěž 10ball- MPC Pce (neděle!) 10:00
13.11.2016 8. Oblastní soutěž 14.1 nek - BC HK (vítět Dominik Hamáček) 10:00
3.11.2016 10. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
30.10.2016 MR Smíšených dvojic - BC Hradec Králové 10:00
29.10.2016 MR Dvojic - BC Hradec Králové 10:00
20.10.2016 8. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.10.2016 7. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.10.2016 O juniorského Mistra Pardubic - 8 ball - MPC Pce: vítěz Calvin Washburn 10:00
6.10.2016 6. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.- 2.10.2016 Mistrovství republiky v 9 ball - Harlequin 10:00
29.9.2016 5. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
24.9.2016 Východočeská oblast 9ball - HK 10:00
22.9.2016 4. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.9.2016 MR žen 8 ball - Delta 10:00
17.9.2016 MR žen 10 ball - Delta 10:00
15.9.2016 3. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.9.2017 (sobota) 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.- 17.9.2016 Mistrovství republiky ženy 10ball a 9ball - ?? 10:00
10.- 11.9.2016 Mistrovství republiky v 8ball - Harlequin 10:00
2.9.2017 (sobota) 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pardubice 10:00
8.9.2016 2. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.9.2016 Východočeská oblast 8ball - Pce (vítěz Tomáš Praus) 10:00
1.9.2016 1. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.8. - 28.8. 2016 Senior Cup 2016 - BC Hradec Králové 10:00
25.8.2016 8. prázdninová desítka - poslední 19:00
18.8.2016 7. prázdninová desítka 19:00
11.8.2016 6. prázdninová desítka 19:00
4.8.2016 5. prázdninová desítka 19:00
28.7.2016 4. prázdninová desítka 19:00
21.7.2016 3. prázdninová desítka 19:00
14.7.2016 2. prázdninová desítka 19:00
6.7.2016 1. prázninová desítka - zimní stadion 19:00
7.7. - 10.7. 2016 Pardubice ČMBS Open 2016 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna - průběh turnaje -> muži ženy junioři 10:00
30.6.2016 42. poslední čtvrteční devítka 19:00
23.6.2016 41. čtvrteční devítka 19:00
18.-19.6.2016 ČPTour open - 10ball - MPC + BC HK 10:00
16.6.2016 40. čtvrteční devítka 19:00
11.6.2016 3. kolo extraliga týmů - Harlequin Praha 10:00
9.6.2016 39. čtvrteční devítka 19:00
2.6.2016 38. čtvrteční devítka 19:00
28.5.2016 5.ČPtour (14.1Nek) - Utopia Brno 10:00
26.5.2016 37. čtvrteční devítka 19:00
21.5.2016 Kvalifikace na 5.ČPtour (14.1Nek) - MPC Pardubice 10:00
19.5.2016 36. čtvrteční devítka 19:00
13.-16.5.2016 Ardennen cup - Lucembursko 19:00
12.5.2016 35. čtvrteční devítka 19:00
7.5.2016 Extraliga týmů 10:00
5.5.2016 34. čtvrteční devítka 19:00
30.4.2016 Pralesní liga - sledujte zde 10:00
30.4.2016 4. ČPtour (10ball) - Harlequin Praha 10:00
28.4.2016 33. čtvrteční devítka 19:00
23.4.2016 Kvalifikace na 4.ČPtour (10ball) - BC Hradec Králové 10:00
21.4.2016 32. čtvrteční devítka 19:00

Sponzoři


Město Pardubice