Maple Pool
Maple Pool Club Pardubice
Club Pardubice
Maple Pool Club Pardubice

 

Nejbližší akce

Kroužky kulečníku pro děti fungují na plno!! Každé pondělí a středu od 16,30 hod. - info na tel 776 459 589, mail info@maplepoolclub.cz.

Přehled poskytnutých finančních darů na provoz klubu

O NÁS:

Jsme dobrovolné sdružení nadšenců "strkajících" do koulí na rekreační i sportovní úrovni. Hrajeme na 8 ! profesionálních 9ft stolech (8x Dynamic !!). V současnosti patříme mezi největší a nejlépe vybavené kulečníkové kluby v ČR! Máme 100 členů klubu! Vybudovali jsme největší mládežnickou základnu v ČR, která čítá více jak 20 kadetů a juniorů. Vítáme každého zájemce, který má zájem o sportovní kulečník a nebo jen tak si rekreačně zahrát! Informace získáte každý čtvrtek od 19,00 hod v prostorách klubu, případně na mailu info@maplepoolclub.cz nebo na tel. 604294754 J. Hořeňovský, 603212699 J. Javůrek. Každý čtvrtek od 19,00 hod probíhají turnaje v 9ball (o prázdninách něco jiného) !! Turnaj je open - může se zúčastnit každý!! Výsledky najdete na záložce Turnaje. Další aktivity naleznete v záložce Kalendář.

Aktuality:

Nové - Kalendář akcí pro rok 2024 - změna termínů podzimních MR!!.

Roman Havier Cup 11.- 12.5. 2024 - Trenčín, Slovensko

EEBC Junior Championship 11.- 12.5. 2024 - Senica, Slovensko - 9. Václav Skokan, Vojtěch Skokan, Adam Výskot, 14. Robert Holub, 19. František M. Darius, Martin Švéda, 25. Martin Janoušek, Lukáš Janoušek, Matyáš Říha, David Švéda, Ondřej Švestka.

Petr Urban obdrželpozvánku na UK Open (7.-12.5.2024)

3. kolo Junior Cup Slovensko 27.-28.4.2024: Naši junioři bli u toho. 8. Vojta Skokan, 11. Venca Skokan, 16. Robert Holub, 19. Maty Říha, 20. Fanda M. Darius

Tbilisi Open 9ball 26.-27.4.2024: 9. místo Petr Urban a Matouš Vlk

1. kolo série ČMBS Junior Open. Náš klub měl zastoupení 14 dívek a chlapců z celkem 32 účastníků. Krásné 2. místo získal Václav Skokan a 3. místo Matyáš Říha. Ani ostatní se neztratili a vzorně reprezentovali.

WPA Polish Open - Kielce, Polsko - 14.-17.3.2024: 17. Petr Urban, 33. David Žalman, 65. Tomáš Praus a 97. Matouš Vlk

ČPTour 10ball 9.-10.3.2024: 2. Jakub Koniar, 5. Petr Urban, 10. David Žalman, 13. Matouš Vlk, 15. Marcel Kapitančik, 17. Michal Horák, 19. Jan Zbořil ml., 26. Filip Lebduška, 31. Petr Vondráček, 32. Tomáš Praus.

Best of East Slovensko 1.-2.3.2024 - Bratislava (89 účastníků): 17. David Žalman, 41. Petr Urban, 61. Tomáš Praus, Jan Zbořil, Michal Horák, Marcel Kapitančik, František Darius, Michaela Darius Tejchmanová a 81. Vítězslav Novák

MR juniorů a kadetů 2024 - čtyřboj - 1. místo Matouš Vlk, 3. Jan Zbořil, 5. Václav Skokan, 6. Robert Holub, 9. Matyáš Říha, 10. Vojtěch Skokan, 11. Adam Výskot, 14. David Švéda, 17. František Michael Darius, 18. Martin Janoušek, 19. Lukáš Janoušek, 20. Martin Švéda, 22. Patrik Morávek, 23. Ondřej Švestka, 24. Martin Kníže, 25. František Pýcha, 27. Lukáš Urbanec, 28. Jaroslav Vlček a 37. Ema Suchomelová

MR juniorů a kadetů 9ball 2024 - 1. místo Matouš Vlk, 3. Jan Zbořil a Robert Holub, 7. Václav Skokan, 10. David Švéda, 11. Matyáš Říha, 12. Martin Švéda, 13. František Pýcha, 19. Vojtěch Skokan, 20. František Michael Darius, 21. Adam Výskot, 22. Martin Janoušek, 23. Patrik Morávek, 24. Martin Kníže, 25. Jaroslav Vlček, 26. Ondřej Švestka, 29. Lukáš Urbanec, 32. Ema Suchomelová a 33. Lukáš Janoušek

MR juniorů a kadetů 14.1nek 2024 - 1. místo Matouš Vlk, 3. Jan Zbořil, 5. Václav Skokan, 6. Robert Holub, 7. Vojtěch Skokan, 9. Matyáš Říha, 12. František Michael Darius, 13. Adam Výskot, 14. Lukáš Janoušek a 15. Martin Janoušek

ČPTour Open 8ball 11.2.2024: 1. David Žalman, 3. Petr Urban, 11. Tomáš Praus, 12. Petr Vondráček, 16. Michal Horák, 22. Matouš Vlk, 23. Marcel Kapitančik, 27. Veronika Hubrtová, 30. Jan Zbořil a 31. Roman Kubánek.

EuroTour Estonsko (15.-17.2.2024, Talin): 32. David Žalman, 65. Petr Urban.

ČPTour 9ball 28.1.2024: 3. Petr Urban a David Žalman, 9. Jakub Koniar, 12. Michal Horák, 22. Marcel Kapitančik, 25. Roman Kubánek, 30. Petr Vondráček, 32. Filip Lebduška, 33. Tomáš Praus, 39. Veronika Hubrtová, 47. Jan Zbořil ml., 49. Matouš Vlk

MR juniorů a kadetů 10ball 2024 - 1. místo Matouš Vlk, 2. Honza Zbořil, 7. Vojta Skokan, 8. Vašek Skokan, 10. Adam Výskot, 11. Matyáš Říha, 12. Martin Kníže, 13. David Švéda, 15. Robert Holub, 19. František Michael Darius, 20. Lukáš Janoušek, 21. Ondra Švestka, 24. Martin Švéda, 26. Martin Janoušek a 27. Patrik Morávek

MR juniorů a kadetů 8ball 2024 - 2. místo Matouš Vlk, 3. Honza Zbořil, 8. Václav Skokan, 9. Adam Výskot, 11. Matyáš Říha, 12. Robert Holub, 13. David Švéda, 14. Martin Janoušek, 15. Vojta Skokan, 17. Martin Švéda, 18. Lukáš Janoušek, 19. Lukáš Urbanec, 21. Patrik Morávek, 22. Jára Vlček, 23. Ondra Švestka, 24. František Pýcha a 25. František Michael Darius

Petr Urban a David Žalman obdrželi pozvánku na prestižní turnaj POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN - WPA Ranking Event (14-17.03.2024) - nominace na základě žebříčku EuroTour!

Petr Urban a David Žalman obdrželi pozvánku na prestižní turnaj WPA Indonesia International Open (21.-25.1.2024) - David Žalman 65.místo, Petr Urban 33.místo

Umístění v žebříčku série EuroTour po roce 2023 (sledují se 3 roky zpět) našich reprezentantů - muži: 20.(46.) Petr Urban, 24.(51.) David Žalman, 127. Matouš Vlk, 392. Horák Michal. V ženách je Veronika Hubrtová na 24.(13.) místě.

Výborné výsledky našich hráčů na EuroTour v Itálii (Treviso): 5. Petr Urban, 17. David Žalman a 65. Matouš Vlk (197 účastníků).

MR ČR 2023 - čtyřboj: 2. David Žalman, 7. Petr Urban, 9. Michal Horák, 16. Tomáš Praus, 26. Matouš Vlk, 32. Veronika Hubrtová, 33. Pavel Hajn, 34. Longdi Zhou, 42. Petr Vondráček, 45. Martin Kníže. Děkujeme za reprezentaci!!

MR ČR 2023 - 9ball: 6. Petr Urban 7. David Žalman 8. Veronika Hubrtová 10. Michal Horák 16. Pavel Hajn 18. Longdi Zhou 29. Tomáš Praus.

Celkové umístění reprezentantů našeho klubu v sérii Best Of the East 2023 (238 účastníků!!): 3. Urban Petr 4. Žalman David 9. Kapitančik Marcel 12. Vlk Matouš 14. Javůrek Jaroslav 28. Praus Tomáš 29. Zbořil Jan 38. Novák Vítězslav 55. Vondráček Petr 69. Zhou Longdi 73. Kníže Martin 75. Darius František 86. Horák Michal 99. Kubánek Roman 208. Hořeňovský Jaroslav 226. Výskot David 231. Skokan Jan. Super reprezentace!

Best of East Česko - Pardubice 18.-19.11.2023 (57 účastníků): Zvítězil domácí Petr Urban!! 5. místo David Žalman, 17.místo Longdi Zhou, Marcel Kapitančik, Tomáš Praus, Jan Zbořil, Martin Kníže a Matouš Vlk, 33. místo Petr Vondráček, Michal Horák, 49. místo Roman Kubánek , František Darius, Vítězslav Novák a Jarda Javůrek.

MR smíšených dvojic 2023 - Mstry republiky se stala dvojice Verča Hubrtová a David Žalman. 7.místo obsadila dvojice Eliška Šmídová a Petr Urban, 13.místo Dariusovi.

MR dvojic 2023 - 3. místo získla dvojice Tomáš Praus a Marcel Kapitančik, téke Filip Lebduška ve dvojici s Honzou Srádalem (SMICHOFF Praha). 11. místo obsadila dvojice David Žalman a Petr Urban, 24.místo Honza Dončuk as Pavlem Vlkem, 29.místo Tomáš Vaňous s Petrem Michálkem, 30.místo Honza Skokan s Vojou Skokanem, 34.místo Výskotovi, 38. místo Knížetovi, 39.místo Franta Darius se Slávkem Novákem, 40.místo Honza Zbořil s Vaškem Skokanem.

MR týmů 2023 - tým ve složení Mariusz Skoneczny, Tomáš Praus, Pavel Tužil a Filip Lebduška získal 3. místo. Tým David Žalman, Petr Urban, Longdi Zhou, Veronika Hubrtová obsadil 5.místo. Náš třetí tým ve složení Matouš Vlk, Marcel Kapitančik, Petr Vondráček a Michal Horák skončil na 8.místě.

MR ČR 2023 - 14.1 nek: David Žalman ziskal 3.místo!! Umístění dalších našich hráčů: 12. Petr Urban, 18. Michal Horák, 27. Martin Kníže a 30. Tomáš Praus..

MR ČR 2023 - 10ball: David Žalman se stal Mistrem ČR!! Navíc Petr Urban získal 2. místo!!! Gratulujeme!!! Výborná reprezentace i ostatních hráčů: 8. Michal Horák, 15. Tomáš Praus, 18. Matouš Vlk. Díky!

Petr Urban, Matouš Vlk, David Žalman a Michal Horák nás reprezentovali na EuroTour ve Slovinsku (Laško).David skončil na 33.místě, Petr na 65.místě, Michal a Matouš na 97.místě.

David Žalman a Petr Urban nás reprezentovali napozvánkovém turnaji WPA Qatar Open 9-ball Championships 2023!!

Petr Urban nás 29.9.2023 reprezentoval v mezinárodním utkání Afrika vs Východní Evropa! Výsledek zápasu 2:4! Hrálo se v JAR, Kapské Město.

Best of East Rumunsko 23.-24.9.2023 - Oradea (75 účastníků): 17. David Žalman, Marcel Kapitančik a Matouš Vlk, 49. Jarda Javůrek, a Jarda Hořeňovský, 65. Jan Skokan.

MR ženy 2023 - čtyřboj: 1. Veronika Hubrtová, 7. Michaela Darius Tejchmanová, 8. Lída Konvalinová, 9. Rozálie Otavová

MR ženy 2023 - 14.1nek : Mistr republiky Veronika Hubrtová, 5. Míša Darius Tejchmanová- gratulujeme!

MR ženy 2023 - 9ball : Mistr republiky Veronika Hubrtová, 5. Míša Darius Tejchmanová, 7. Lída Konvalinová, 8. Rózka Otavová - gratulujeme!

MR ženy 2023 - 8ball : Mistr republiky Veronika Hubrtová - SUPER!

MR ženy 2023 - 10ball : Mistr republiky Veronika Hubrtová - gratulace!

MR ČR 2023 - 8ball: 5. David Žalman, 6. Tomáš Praus, 13. Michal Horák, 14. Petr Urban, 21. Petr Vondráček a 22. Matouš Vlk. Díky!

David Žalman nás 8.9.2023 reprezentoval v mezinárodním utkání Skandinávie vs Východní Evropa! Výsledek zápasu 3:4! Hrálo se v Norsku, Trondheim.

Od září začíná nová sezóna Čtvrteční devítky!!

Arjala Cup Batumi, Gruzie 26.-27.8.2023 - Kielce (52 účastníků): 9. Franta Darius, 25. Jarda Javůrek a Slávek Novák, 33. Jarda Hořeňovský a Tomáš Vaňous.

Best of East Polsko 19.-20.8.2023 - Kielce (115 účastníků): 9. Petr Urban, 33. David Žalman a Marcel Kapitančik, 59. Patr Vondráček a Jarda Javůrek, 88. Franta Darius a David Výskot!

EEBC Junior Cup Polsko 18.8.2023 - Kielce (54 účastníků) - 29.místo Vašek Skokan a Fanda Darius, 43.místo Vojta Skokan a Adam Výskot.

Petr Urban a David Žalman nás reprezentovali na velkém turnaji European Open Championship v Německu (Fulda).Petr skončil na pěkném 33.místě.

Petr Urban, Matouš Vlk a David Žalman nás reprezentovali na EuroTour ve Slovinsku. Petr skončil na 33.místě, Matouš na 65.místě a David byl 49.

Matouš Vlk nás reprezentoval na Mistrovství Evropy juniorů ve Slovinsku! 8ball = 17.místo, 9ball = 25.místo, 10ball = 33.místo a 14.1nek = 25.místo.

O prázdninách hrajeme ve čtvrtek multidisciplínu (8ball, 9ball, 10ball)!

Pardubice STABEDO Open 2023: V období od 5.7. 2023 18,00 hod do 9.7.2023 24,00 hod odehráno 6 turnajů!

8. Pardubice STABEDO Open - hlavní turnaj - 261 účastníků z 12 států, vítěz Radoslaw Babica (PL), 2. místo Petr Urban (MPC)

8. Pardubice STABEDO Open - Women - 26 účastnic z 5 států, vítěz Kristina Grim (SK), 3. místo Verionika Hubrtová (MPC)

8. Pardubice STABEDO Open - EEBC junior cup - 37 účastníků z 5 států, vítěz Dominik Jastrząb, 2. místo Matouš Vlk (MPC)

9ball - Pardubice STABEDO Open 2023 - 138 účastníků, vítěz - Nikita Rudenko (UKR)

Scotch Doubles Pardubice STABEDO Open 2023 - 104 párů, vítěz Yahor Mikheyenka

2nd chance Pardubice STABEDO Open 2022- 36 účastníků, vítěz Erdenebaatar Ganbilguun (MNG), 2. místo Vítězslav Novák (MPC)

Skončila sezóna 2022/2023 Čtvrteční devítky. Sérii vyhrál Tomáš Praus. Další odměněná umístění: 2. Petr Vondráček, 3. Marcel Kapitančik, 4. Martin Švestka, 5. Roman Kubánek a 6. Ilona žalmanová. Gratulujeme!!

Umístění našich hráčů na ME 2023 Finsko (Tampere):

Veronika Hubrtová - 17. místo 14.1nek a 8ball, 9. místo 10ball a 9ball

David Žalman - 65. místo 8ball, 9ball a 10ball, 49. místo 14.1nek

Petr Urban - 49. místo 8ball, 17.místo 10ball, 33. místo 14.1nek, 9.místo 9ball

Konečné umístění našich hráčů ČPTour 2023: 1. David Žalman, 3. Petr Urban, 14. Michal Horák, 18. Veronika Hubrtová, 21. Filip Lebduška, 23. Matouš Vlk, 25. Longdi Zhou, 28. Tomáš Praus, 31. Petr Vondráček, 37. Marcel Kapitančik, 40. Roman Kubánek, 42. Martin Kníže, 51. Jan Zbořil ml.

MR ČR 2023 - senioři - čtyřboj: 11 Martin Kníže, 12 Jaroslav Javůrek, 13 Jaroslav Hořeňovský, 14 Jan Dončuk, 15 Jaroslav Janků, 16 Ilona Žalmanová, 29 Saša Lazarevič

MR ČR 2023 - senioři - 14.1nek: 10. Jaroslav Hořeňovský, 11. Jaroslav Javůrek, 13. Jan Dončuk, 13. Jaroslav Jankú

MR ČR 2023 - senioři - 9ball: 11. Martin Kníže, 18. Jaroslav Javůrek, 25. Jaroslav Jankú, 28. Jaroslav Hořeňovský, 29. Jan Dončuk a 30. Ilona Žalmanová

MR ČR 2023 - senioři - 8ball: 11. Ilona Žalmanová 21. Martin Kníže 23. Jaroslav Hořeňovský 25. Saša Lazarevič 26. Jaroslav Javůrek 28. Jan Dončuk 30. Jaroslav Janků

MR ČR 2023 - senioři - 10ball:5. Martin Kníže 11. Saša Lazarevič 14. Ilona Žalmanová 17. Jaroslav Hořeňovský 18. Jaroslav Javůrek 21. Jan Dončuk 23. Jaroslav Janků

JS Junior Open Copper Box Arena, London (2.-3.6.2023): Matouš Vlk výborné 5.místo!

13.-14.5.2023 Mistrovství EEBC v Lodži, Polsko: Jednotlivci (9ball): 9. Petr Urban, 49. David Žalman, Jan Zbořil ml., Jarda Javůrek a Marcel Kapitančik, 65. Matouš Vlk a Slávek Novák. Dvojice (10ball): 17. Vlk+Kapitančik, 25. Lebduška+Vimr, 33. Urban+Žalman, Javůrek+Hořeňovský a Darius+Novák.

ČPTour 14.1nek 7.5.2023: David Žalman získal na ČPTour 14.1nek 2. místo a upevnil si vedení v celkové klasifikaci. Umístění dalších našich hráčů: 7. Michal Horák, 11. Petr Urban (3. celkově), 14. Filip Lebduška, 20. Veronika Hubrtová, 27. Petr Vondráček a 31. Martin Kníže.

Extraliga týmů 2023: Všechny 3 naše týmy v extralize postoupily na MR týmů!

ČPTour 9ball open 22.4.2023: David Žalman obsadil na ČPTour open v 9ball super 2. místo. Třetí byl Petr Urban! Umístění dalších našich zástupců: 10. Matouš Vlk!, 16. Verča Hubrtová, 18. Máca Kapitančik, 22. Tomáš Praus, 28. Roman Kubánek, 34. Filip Lebduška, 39. Honza Zbořil ml., 46. Martin Kníže.

EuroTour St.Johann (27.-29.4.2023): ženy - 33. Verča Hubrtová; muži - 17. David Žalman a 97.Petr Urban .

4th EEBC Junior Championship- Boys (14.-15.4.2023 Debica Polsko) - 25. Matyáš Říha, Adam Výskot, František Darius ml., 33. Robert Holub, František Pýcha, Vojtěch Skokan, Václav Skokan.

Petr Urban a David Žalman nás reprezentovali na velkém turnaji MEZZ Open ve Švýcarsku. David skončil na krásném 9.místě, Petr obsadil výborné 17. místo.

Petr Urban a Veronika Hubrtová nás reprezentovali na MS týmů v 10ball!

Veronika Hubrtová nás reprezentovala na MS žen v 10ball!

Petr Urban reprezentoval na MS 9ball v Anglii (2021)!!

Petr Urban reprezentoval na World cup of pool v Anglii (2021)!!

 

Nejbližší akce:

Datum konání Název akce Čas zahájení
4.7. - 7.7. 2024 Pardubice STABEDO Open 2024 - 9ball - ENTERIA Aréna Pardubice
8.6.2024 Dončuk Cup (dvojice) - MPC Pardubice 10:00
8.6.2024 Czech Pool Masters, Sborovna Brno 10:00
2.6.2024 3. kolo 2.liga týmů - BIO Plzeň 10:00
1.6.2024 3. kolo Extraliga týmů - Balabuška Praha, Harlequin Praha 10:00
25.5.2024 2. kolo Junior Cup ČMBS, MPC Pardubice 10:00
30.5.2024 39. Čtvrteční devítka 2023/2024 (689) 19:00
25.5.2024 2. kolo Junior Cup ČMBS, MPC Pardubice 10:00
23.5.2024 38. Čtvrteční devítka 2023/2024 (688) 19:00
18.-19.5.2024 ČPTour 9ball - Balabuška Praha 10:00
18.5.2024 4. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.5.2024 37. Čtvrteční devítka 2023/2024 (687) 19:00
11.-12.5.2024 Roman Havier Cup, senioři 9ball - POINT Trenčín SK 10:00
11.-12.5.2024 EEBC Junior Championship - Senica SK 10:00
9.5.2024 36. Čtvrteční devítka 2023/2024 (686) 19:00
5.5.2024 MR senioři 9ball - Balabuška Praha 10:00
4.5.2024 MR senioři 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
2.5.2024 35. Čtvrteční devítka 2023/2024 (685) 19:00
28.4.2024 MR senioři 8ball - Utopia Brno 10:00
27.4.2024 MR senioři 10ball - Utopia Brno 10:00
25.4.2024 34. Čtvrteční devítka 2023/2024 (684) 19:00
20.4.2024 13. Pralesní liga (8ball) - MPC Pardubice 10:00
18.4.2024 33. Čtvrteční devítka 2023/2024 (683) 19:00
14.4.2024 1. kolo Junior CUP ČMBS, Balabuška 10:00
11.4.2024 32. Čtvrteční devítka 2023/2024 (682) 19:00
4.4.2024 31. Čtvrteční devítka 2023/2024 (681) 19:00
28.3.2024 30. Čtvrteční devítka 2023/2024 (680) 19:00
24.3.2024 2. kolo 1.+2.liga týmů - Balabuška Praha, MPC Pardubice 10:00
23.3.2024 2. kolo Extraliga týmů - Balabuška Praha, Delta Brno 10:00
21.3.2024 29. Čtvrteční devítka 2023/2024 (679) 19:00
16.3.2024 3. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pardubice 10:00
14.- 17.3.2024 WPA Polish Open - Kielce, Polsko 10:00
14.3.2024 28. Čtvrteční devítka 2023/2024 (678) 19:00
9.-10.3.2024 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
7.3.2024 27. Čtvrteční devítka 2023/2024 (677) 19:00
2.-3.3.2024 Best of the East Slovensko, Bratislava 10:00
29.2.2024 26. Čtvrteční devítka 2023/2024 (676) 19:00
24.- 25.2.2024 Mistrovství republiky juniorů 14.1nek a 9ball - MPC Pardubice 10:00
22.2.2024 25. Čtvrteční devítka 2023/2024 (675) 19:00
15.- 17.2.2024 EuroTour Tallin / Estonsko (David Žalman, Petr Urban) 10:00
17.2.2024 2. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pardubice 10:00
15.2.2024 24. Čtvrteční devítka 2023/2024 (674) 19:00
10.-11.2.2024 ČPTour 8ball - Utopia Brno 10:00
8.2.2024 23. Čtvrteční devítka 2023/2024 (673) 19:00
4.2.2024 1. kolo 1.+2.liga týmů - Balabuška Praha, Kolbenka Praha 10:00
3.2.2024 1. kolo Extraliga týmů - Balabuška Praha 10:00
1.2.2024 22. Čtvrteční devítka 2023/2024 (672) 19:00
27.-28.1.2024 ČPTour 9ball - Balabuška Praha 10:00
25.1.2024 21. Čtvrteční devítka 2023/2024 (671) 19:00
21.- 25.1.2024 WPA Indonesia Open - Jakarta, Indonesie 10:00
18.1.2024 20. Čtvrteční devítka 2023/2024 (670) 19:00
20.- 21.1.2024 Mistrovství republiky juniorů 10ball a 8ball - MPC Pardubice 10:00
13.1.2024 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice (Roman Kubánek) 10:00
11.1.2024 19. Čtvrteční devítka 2023/2024 (669) 19:00
4.1.2024 18. Čtvrteční devítka 2023/2024 (668) 19:00
28.12.2023 17. Čtvrteční devítka 2023/2024 (667) 19:00
21.12.2023 16. Čtvrteční devítka 2023/2024 (666) 19:00
16.12.2023 20. ročník Labe Cup - 8ball - MPC Pce (vítěz David Žalman) 10:00
14.12.2023 15. Čtvrteční devítka 2023/2024 (665) 19:00
7.12.2023 14. Čtvrteční devítka 2023/2024 (664) 19:00
2.- 3.12.2023 Mistrovství republiky jednotlivci - 9ball - Balabuška + Harlequin Praha 10:00
30.11.2023 13. Čtvrteční devítka 2023/2024 (663) 19:00
23.11.2023 12. Čtvrteční devítka 2023/2024 (662) 19:00
18.-19.11.2023 Best of the East Česko, MPC Pardubice - vítěz Petr Urban (MPC Pardubice) 10:00
16.11.2023 11. Čtvrteční devítka 2023/2024 (661) 19:00
11.- 12.11.2023 Mistrovství republiky dvojic a smíšených dvojic - BC Hradec Králové 10:00
9.11.2023 10. Čtvrteční devítka 2023/2024 (660) 19:00
4.11.2023 Juniorský turnaj Krtoszyn - Polsko (9 juniorů MPC) 10:00
4.- 5.11.2023 Mistrovství republiky jednotlivci - 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
2.11.2023 9. Čtvrteční devítka 2023/2024 (659) 19:00
28.10.2023 Mistrovství republiky týmů - Řipská Praha 10:00
26.10.2023 8. Čtvrteční devítka 2023/2024 (658) 19:00
21.- 22.10.2023 Mistrovství republiky jednotlivci - 10ball - Utopia Brno 10:00
19.10.2023 7. Čtvrteční devítka 2023/2024 (657) 19:00
14.10.2023 Junior Open - MPC Pardubice 10:00
12.- 15.10.2023 EuroTour Laško / Slovenia (David Žalman, Petr Urban, Matouš Vlk a Michal Horák) 10:00
12.10.2023 6. Čtvrteční devítka 2023/2024 (656) 19:00
5.10.2023 5. Čtvrteční devítka 2023/2024 (655) 19:00
28.9.2023 4. Čtvrteční devítka 2023/2024 (654) 19:00
23.- 24.9.2023 Mistrovství republiky ženy - 14.1nek/9ball - MPC Pardubice 10:00
23.-24.9.2023 Best of the East Rumunsko, Oradea 10:00
21.9.2023 3. Čtvrteční devítka 2023/2024 (653) 19:00
16.- 17.9.2023 Mistrovství republiky jednotlivci - 8ball - Řipská Praha 10:00
14.9.2023 2. Čtvrteční devítka 2023/2024 (652) 19:00
8.9.2023 Eastern-Nordic Cup - Trodhaim, Norsko (David Žalman) - výsledek 3:4 19:00
7.9.2023 1. Čtvrteční devítka 2023/2024 (651) - nová sezóna začíná 19:00
2.9. - 3.9.2023 Senior Cup 2023 - 9ball, herna MPC Pce - propozice 10:00
31.8.2023 8. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) - POSLEDNÍ 19:00
26.-27.8.2023 EEBC Arjala Cup, Batumi - Gruzie 10:00
24.8.2023 7. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
19.-20.8.2023 Best of the East Polsko, Kielce 10:00
18.8.2023 EEBC JUnior Cup, Kielce, Polsko 10:00
17.8.2023 6. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
10.8.2023 5. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
3.8.2023 4. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
29.- 31.8.2023 EuroTour Podčetrtek / Slovenia (David Žalman, Petr Urban a Matouš Vlk) 10:00
27.7.2023 3. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
20.7.2023 2. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
19.- 26.8.2023 Mistrovství Evropy juniorů Podčetrtek / Slovenia (Matouš Vlk) 10:00
13.7.2023 1. Prázdninový turnaj (multi disciplnína) 19:00
6.7. - 9.7. 2023 Pardubice STABEDO Open 2023 - ENTERIA Aréna Pardubice
29.6.2023 44. čtvrteční devítka 2022/2023 (650) 19:00
22.6.2023 43. čtvrteční devítka 2022/2023 (649) 19:00
17.6.2023 Dončuk Cup - turnaj dvojic (jen pro členy klubu!!) - zvítězila dvojice Lebduška + Vondráček 10:00
15.6.2023 42. čtvrteční devítka 2022/2023 (648) 19:00
11.6.2023 MR senioři 9ball, Harleqiun Praha 10:00
10.6.2023 MR senioři 14.1nek, Harleqiun Praha 10:00
8.6.2023 41. čtvrteční devítka 2022/2023 (647) 19:00
4.6.2023 MR senioři 8ball, Řipská Praha 10:00
3.6.2023 MR senioři 10ball, Řipská Praha 10:00
1.- 11.6.2023 Mistrovství Evropy Tampere, Finsko (David Žalman, Petr Urban a Veronika Hubrtová) 10:00
1.6.2023 40. čtvrteční devítka 2022/2023 (646) 19:00
27.- 29.5.2023 EuroTour Tampere, Finsko (David Žalman, Petr Urban a Veronika Hubrtová) 10:00
27.5.2023 O Mistra Pardubic - 9ball, MPC Pardubice - vítěz Jan Suchánek 10:00
25.5.2023 39. čtvrteční devítka 2022/2023 (645) 19:00
20.-21.5.2023 Federal Cup (Petr Urban a David Žalman), Autokomplex Mečík, Praha 10:00
18.5.2023 38. čtvrteční devítka 2022/2023 (644) 19:00
13.- 14.5.2023 EEBC Championships - Team Event a 3th EEBC Men Championship 9-Ball, Lodž - Polsko 10:00
11.5.2023 37. čtvrteční devítka 2022/2023 (643) 19:00
7.5.2023 ČPTour 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
6.5.2023 4. kolo Východočeská oblast - 14.1nek - MPC Pardubice 10:00
4.5.2023 36. čtvrteční devítka 2022/2023 (642) 19:00
29.- 30.4.2023 Roman Havier senior cup, Trenčín, Slovensko 10:00
27.4.2023 35. čtvrteční devítka 2022/2023 (641) 19:00
22.4.2023 ČPTour 9ball Open - Harlequin a Balabuška Praha 10:00
14.- 17.4.2023 EuroTour Sankt Johann im Pongau, Rakousko (17. David Žalman, 97. Petr Urban, , 33. (ženy) Veronika Hubrtová) 10:00
14.- 15.4.2023 4th EEBC Junior Championship- Boys, Debica - Polsko 10:00
20.4.2023 34. čtvrteční devítka 2022/2023 (640) 19:00
13.4.2023 33. čtvrteční devítka 2022/2023 (639) 19:00
6.4.2023 32. čtvrteční devítka 2022/2023 (638) 19:00
1.4.2023 Best of the East Slovensko - GALAXIA Bratislava 10:00
30.3.2023 31. čtvrteční devítka 2022/2023 (637) 19:00
26.3.2023 3. kolo 1.liga a 2.liga týmy - Harlequin Praha a MPC Pardubice 10:00
25.3.2023 3. kolo Extraliga týmy - Harlequin Praha / Balabuška Praha 10:00
23.3.2023 30. čtvrteční devítka 2022/2023 (636) 19:00
19.3.2023 ČPTour 8ball - Balabuška Praha 10:00
18.3.2023 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pardubice 10:00
16.3.2023 29. čtvrteční devítka 2022/2023 (635) 19:00
9.3.2023 28. čtvrteční devítka 2022/2023 (634) 19:00
5.3.2023 2. kolo 1.liga a 2.liga týmy - Harlequin Praha a MPC Pardubice 10:00
4.3.2023 2. kolo Extraliga týmy - Harlequin Praha 10:00
2.3.2023 27. čtvrteční devítka 2022/2023 (633) 19:00
26.2.2023 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
25.2.2023 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pardubice 10:00
23.2.2023 26. čtvrteční devítka 2022/2023 (632) 19:00
18.- 20.2.2023 EutoTour Tallin, Estonsko (Petr Urban, David Žalman, Veronika Hubrtová) 10:00
16.2.2023 25. čtvrteční devítka 2022/2023 (631) 19:00
12.2.2023 ČPTour 9ball - Balabuška Praha 10:00
11.2.2023 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice 10:00
9.2.2023 24. čtvrteční devítka 2022/2023 (630) 19:00
4.- 5.2.2023 Mistrovství republiky juniorů 14.1nek a 9ball - MPC Pardubice 10:00 a 9:00
2.2.2023 23. čtvrteční devítka 2022/2023 (629) 19:00
29.1.2023 1. kolo 1.liga a 2.liga týmy - Harlequin Praha a Kolbenka Praha 10:00
28.1.2023 1. kolo Extraliga týmy - Harlequin Praha 10:00
26.1.2023 22. čtvrteční devítka 2022/2023 (628) 19:00
21.- 22.1.2023 Mistrovství republiky juniorů 10ball a 8ball - MPC Pardubice 10:00
19.1.2023 21. čtvrteční devítka 2022/2023 (627) 19:00
14-15.1.2023 ČPTour Open 8ball - Balabuška 10:00
12.1.2023 20. čtvrteční devítka 2022/2023 (626) 19:00
5.1.2023 19. čtvrteční devítka 2022/2023 (625) 19:00
29.12.2022 18. čtvrteční devítka 2022/2023 (624 - Ilona) 19:00
22.12.2022 17. čtvrteční devítka 2022/2023 (623) 19:00
17.12.2022 19. ročník Labe Cup - 8ball - MPC Pce - vítěz Petr Urban 10:00
15.12.2022 16. čtvrteční devítka 2022/2023 (622) 19:00
8.12.2022 15. čtvrteční devítka 2022/2023 (621) 19:00
1.12.2022 14. čtvrteční devítka 2022/2023 (620) 19:00
25.- 28.11.2022 EutoTour Treviso, Itálie (Petr Urban, David Žalman) 10:00
24.11.2022 13. čtvrteční devítka 2022/2023 (619) 19:00
19.- 20.11.2022 Mistrovství republiky dvojic a smíšených dvojic - Balabuška Praha 10:00
17.11.2022 12. čtvrteční devítka 2022/2023 (618) 19:00
12.- 13.11.2022 Mistrovství republiky juniorů 14.1nek a 9ball - MPC Pardubice 10:00
10.11.2022 11. čtvrteční devítka 2022/2023 (617) 19:00
5.- 6.11.2022 Mistrovství republiky juniorů 10ball a 8ball - MPC Pardubice 10:00
3.11.2022 10. čtvrteční devítka 2022/2023 (616) 19:00
29.10.2022 Báráž týmů o Extraligu - Balabuška Praha (MPC C) 10:00
29.10.2022 Mistrovství republiky týmů - Řipská Praha (MPC A a MPC B) 10:00
27.10.2022 9. čtvrteční devítka 2022/2023 (615) 19:00
22.- 23.10.2022 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - Tirana (Albánie) 10:00
20.10.2022 8. čtvrteční devítka 2022/2023 (614) 19:00
15.- 16.10.2022 Mistrovství republiky jednotlivci - 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
13.10.2022 7. čtvrteční devítka 2022/2023 (613) 19:00
8.- 9.10.2022 Mistrovství republiky jednotlivci - 9ball - Řipská Praha 10:00
6.10.2022 6. čtvrteční devítka 2022/2023 (612) 19:00
1.- 3.10.2022 EuroTour Laško, Slovinsko 10:00
29.9.2022 5. čtvrteční devítka 2022/2023 (611) 19:00
24.- 25.9.2022 Mistrovství republiky jednotlivci - 10ball - Utopia Brno 10:00
22.9.2022 4. čtvrteční devítka 2022/2023 (610) 19:00
17.- 18.9.2022 Mistrovství republiky ženy - 14.1nek/9ball - MPC Pardubice 10:00
15.9.2022 3. čtvrteční devítka 2022/2023 (609) 19:00
10.- 11.9.2022 Mistrovství republiky jednotlivci - 8ball - Balabuška Praha 10:00
8.9.2022 2. čtvrteční devítka 2022/2023 (608) 19:00
3.- 4.9.2022 Mistrovství republiky ženy - 10ball/8ball - Řipská Praha 10:00
3.- 4.9.2022 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - Kielce (Polsko) 10:00
2.9.2022 EEBC Youth Championship 9-Ball - Kielce (Polsko) 10:00
1.9.2022 1. čtvrteční devítka 2022/2023 (607) - zahajujeme sezónu 2022/2023 19:00
27.8. - 28.8.2022 Senior Cup 2022 - 9ball, herna MPC Pce - Výsledky 10:00
25.8.2022 7. Prázdninová desítka 2022 (poslední) 19:00
18.8.2022 6. Prázdninová desítka 2022 19:00
9.- 14.8.2022 European open, Fulda, Německo (Petr Urban, David Žalman) 10:00
11.8.2022 5. Prázdninová desítka 2022 19:00
6.- 8.8.2022 EutoTour Petrič, Bulharsko (Petr Urban, David Žalman) 10:00
4.8.2022 4. Prázdninová desítka 2022 19:00
27.7.- 3.8.2022 Mistrovství Evropy juniorů - Bulharsko, Petrič (Matouš Vlk) 10:00
28.7.2022 3. Prázdninová desítka 2022 19:00
21.7.2022 2. Prázdninová desítka 2022 19:00
14.7.2022 1. Prázdninová desítka 2022 19:00
7.7. - 10.7. 2022 Pardubice STABEDO Open 2022 - ENTERIA Aréna Pardubice
30.6.2022 33. čtvrteční devítka 2021/2022 (606) - poslední 2021/2022 19:00
24.-27.6.2022 EutoTour St. Johann im Pongau Rakousko 10:00
23.6.2022 32. čtvrteční devítka 2021/2022 (605) 19:00
16.6.2022 31. čtvrteční devítka 2021/2022 (604) 19:00
18.6.2022 Dončuk Cup - turnaj dvojic v 9ball - MPC Pce 10:00
9.6.2022 30. čtvrteční devítka 2021/2022 (603) 19:00
4.-5.6.2022 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - Petrič (Bulharsko) 10:00
2.6.2022 EEBC Championship 2022 9-Ball - Petrič (Bulharsko) 10:00
2.6.2022 29. čtvrteční devítka 2021/2022 (602) 19:00
29.5.2022 ČPTour 14.1nek - Harlequin Praha 10:00
28.5.2022 4. kolo Východočeská oblast - 14.1nek - MPC Pardubice 10:00
26.5.2022 28. čtvrteční devítka 2021/2022 (601) 19:00
19.5.2022 27. čtvrteční devítka 2021/2022 (600) 19:00
14.-15.5.2022 ČPTour Open 9ball - Utopia Brno 10:00
12.5.2022 26. čtvrteční devítka 2021/2022 (599) 19:00
8.5.2022 3. kolo 1.liga týmy - Řipská Praha 10:00
5.5.2022 25. čtvrteční devítka 2021/2022 (598) 19:00
30.4. -1.5.2022 Roman Havier senior cup - Trenčín (SK) 10:00
29.4.-2.6.2022 EutoTour Treviso Itálie 10:00
28.4.2022 24. čtvrteční devítka 2021/2022 (597) 19:00
24.4.2022 ČPTour 8ball - Utopia Brno 10:00
23.4.2022 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pardubice 10:00
21.4.2022 23. čtvrteční devítka 2021/2022 (596) 19:00
14.4.2022 22. čtvrteční devítka 2021/2022 (595) 19:00
9.-10.4.2022 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - Oradea (Rumunsko) 10:00
7.4.2022 21. čtvrteční devítka 2021/2022 (594) 19:00
2.4.2022 11. Pralesní liga - 8ball (výsledky 32) 10:00
31.3.2022 20. čtvrteční devítka 2021/2022 (593) 19:00
27.3.2022 2. kolo 1.liga týmy - Utopia Brno 10:00
26.3.2022 2. kolo Extraliga týmy - Utopia Brno 10:00
24.3.2022 19. čtvrteční devítka 2021/2022 (592) 19:00
20.3.2022 ČPTour 10ball - Balabuška Praha 10:00
19.3.2022 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pardubice 10:00
17.3.2022 18. čtvrteční devítka 2021/2022 (591) 19:00
12.-13.3.2022 Mistrovství republiky seniorů - Balabuška Praha 10:00
10.3.2022 17. čtvrteční devítka 2021/2022 (590) 19:00
5.-6.3.2022 Mistrovství republiky seniorů - Utopia Brno 10:00
3.3.2022 16. čtvrteční devítka 2021/2022 (589) 19:00
2.-12.3.2022 Mistrovství Evropy Laško Slovinsko 10:00
26.-28.2.2022 EutoTour Laško Slovinsko 10:00
24.2.2022 15. čtvrteční devítka 2021/2022 (588) 19:00
20.2.2022 ČPTour 9ball - Balabuška Praha 10:00
19.2.2022 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice (výsledky) 10:00
17.2.2022 14. čtvrteční devítka 2021/2022 (587) 19:00
10.2.2022 13. čtvrteční devítka 2021/2022 (586) 19:00
5.-6.2.2022 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - GALAXIA Bratislava (SK) 10:00
5.-6.2.2022 Mistrovství republiky junioři - 9ball/14.1nek - MPC Pce - přesunuto na podzim 10:00
30.1.2022 1. kolo 1.liga týmy - Balabuška/Harlequin 10:00
29.1.2022 1. kolo Extraliga týmy - Balabuška/Harlequin 10:00
22.-23.1.2022 Mistrovství republiky junioři - 10ball/8ball - MPC Pce - přesunuto na podzim 10:00
15-16.1.2022 ČPTour Open 8ball - Balabuška 10:00
18.12.2021 19. ročník Labe Cup - zrušeno 10:00
11.12.2021 MR týmů - Řipská Praha 10:00
5.12.2021 3. kolo Extraliga týmy - Řipská Praha 10:00
4.12.2021 3. kolo 1.liga týmy - Balabuška Praha 10:00
21.11.2021 2. kolo 1.liga týmy - Balabuška Praha 10:00
20.11.2021 2. kolo Extraliga týmy - Řipská Praha 10:00
18.11.2021 12. čtvrteční devítka 2021/2022 (585) 19:00
13.-14.11.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 14.1nek - Harlequin Praha 10:00
11.11.2021 11. čtvrteční devítka 2021/2022 (584) 19:00
6.-7.11.2021 Mistrovství republiky junioři - 9ball/14.1nek - MPC Pce 10:00
4.11.2021 10. čtvrteční devítka 2021/2022 (583) 19:00
1.-11.11.2021 Mistrovství Evropy Turecko - máme 5 zástupců našeho klubu! 10:00
30.-31.10.2021 Mistrovství republiky junioři - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
28.10.2021 9. čtvrteční devítka 2021/2022 (582) 19:00
23.-24.10.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 10ball - Utopia Brno 10:00
21.10.2021 8. čtvrteční devítka 2021/2022 (581) 19:00
16.-17.10.2021 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - MPC Pardubice 10:00
16.-17.10.2021 Mistrovství republiky ženy - 10ball/8ball - BC Hradec Králové (změna místa) 10:00
14.10.2021 7. čtvrteční devítka 2021/2022 (580) 19:00
9.-10.10.2021 Mistrovství republiky dvojic a smíšených dvojic - 9ball - Hradec Králové 10:00
7.10.2021 6. čtvrteční devítka 2021/2022 (579) 19:00
2.-3.10.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 9ball - Balabuška (Mistr Urban) 10:00
30.9.2021 5. čtvrteční devítka 2021/2022 (578) 19:00
25.-26.9.2021 Mistrovství republiky ženy - 14.1nek/9ball - Utopia Brno 10:00
25.-26.9.2021 Dynamic Billard Best of the East 9-Ball - Petrič, Bulharsko 10:00
23.9.2021 EEBC MEN 9-BALL CHAMPIONSHIP - Petrič, Bulharsko 10:00
23.9.2021 4. čtvrteční devítka 2021/2022 (577) 19:00
18.-19.9.2021 Mistrovství republiky jednotlivci - 8ball - Řipská (Mistr Žalman) 10:00
16.9.2021 3. čtvrteční devítka 2021/2022 (576) 19:00
9.9.2021 2. čtvrteční devítka 2021/2022 (575) 19:00
5.9.2021 1. kolo 1.liga týmy 10:00
4.9.2021 1. kolo Extraliga týmy 10:00
2.9.2021 1. čtvrteční devítka 2021/2022 (574) - začíná nová sezóna 19:00
28. - 29.9.2021 FEDERAL CUP - BC HK 10:00
25.8.2021 19. čtvrteční devítka 2020/2021 (573) - poslední 19:00
21.-22.8.2021 Best of the East Kielce (PL) 10:00
19.-20.8.2021 EEBC junior cup (Kielce, PL) 10:00
19.8.2021 18. čtvrteční devítka 2020/2021 (572) 19:00
12.-14.8.2021 EuroTour (Laško, Slovinsko) 19:00
12.8.2021 17. čtvrteční devítka 2020/2021 (571) 19:00
5.8.2021 16. čtvrteční devítka 2020/2021 (570) 19:00
1.-11.8.2021 ME junioři (Laško, Slovinsko) - reprezentuje nás Matouš Vlk! 19:00
29.7.2021 15. čtvrteční devítka 2020/2021 (569) 19:00
22.7.2021 14. čtvrteční devítka 2020/2021 (568) 19:00
15.7.2021 13. čtvrteční devítka 2020/2021 (567) 19:00
10-11.7.2021 ČPTour Open 9ball - Balabuška 10:00
8.7.2021 12. čtvrteční devítka 2020/2021 (566) 19:00
3. - 4.7.2021 Best of the East Bratislava (SK) 10:00
1.7.2021 11. čtvrteční devítka 2020/2021 (565) 19:00
24.6.2021 10. čtvrteční devítka 2020/2021 (564) 19:00
20.6.2021 MR senioři 9ball - Harlequin 10:00
19.6.2021 MR senioři 14.1nek - Harlequin 10:00
17.6.2021 9. čtvrteční devítka 2020/2021 (563) 19:00
12-13.6.2021 ČPTour Open 8ball - Harlequin (finále Urban + Žalman) 10:00
10.6.2021 8. čtvrteční devítka 2020/2021 (562) 19:00
6.6.2021 MR senioři 8ball - Harlequin 10:00
5.6.2021 MR senioři 10ball - Harlequin 10:00
3.6.2021 7. čtvrteční devítka 2020/2021 (561) 19:00
27.5.2021 6. čtvrteční devítka 2020/2021 (560) 19:00
19. - 20.12.2020 MR dvojic a smíšených dvojic - BC HK 10:00
12. - 13.12.2020 MR jednotlivci 9ball - Utopia Brno 10:00
5.12.2020 MR týmů - Řipská (obhájili jsme titul!) 10:00
3. - 4.10.2020 MR jednotlivci 8ball - Balabuška (Petr Urban Mistr ČR, Tomáš Praus 3.) 10:00
1.10.2020 5. čtvrteční devítka 2020/2021 (559) 19:00
27.9.2020 ČPTour 32 - 14.1nek - Balabuška 10:00
26.9.2020 4. kolo Východočeská oblast - 14.1nek - MPC Pce 10:00
24.9.2020 4. čtvrteční devítka 2020/2021 (558) 19:00
19.-20.9.2020 Best of the East Bratislava - 9ball - zrušeno (COVID-19) 10:00
20.9.2020 MR ženy - 14.1nek - MPC Pardubice 10:00
19.9.2020 MR ženy - 9ball - MPC Pardubice 10:00
17.9.2020 3. čtvrteční devítka 2020/2021 (557) 19:00
12.-13.9.2020 ČPTour Open - 9ball - BC Hradec Králové (MPC Pardubice) 10:00
10.9.2020 2. čtvrteční devítka 2020/2021 (556) 19:00
6.9.2020 MR ženy - 10ball - Řipská Praha 10:00
5.9.2020 MR ženy - 8ball - Řipská Praha 10:00
3.9.2020 1. čtvrteční devítka 2020/2021 (555) 19:00
29.-30.8.2020 Best of the East Kielce - 9ball 10:00
27.-28.8.2020 Junior Cup Kielce - 9ball 10:00
29.8. - 30.8.2020 Senior Cup 2020 - 9ball, herna MPC Pce - Výsledky 10:00
27.8.2020 43. čtvrteční devítka 2019/2020 (554) - poslední v sezóně 19:00
20.8.2020 42. čtvrteční devítka 2019/2020 (553) 19:00
15.-16.8.2020 Best of the East Bratislava - 9ball - GALAXIA Bratislava 10:00
14.8.2020 EEBC Junior Cup - 9ball - GALAXIA Bratislava 10:00
13.8.2020 41. čtvrteční devítka 2019/2020 (552) 19:00
8.8.2020 Prázdninový školský pohár 8 ball (juniorský turnaj), Harleqiun Praha - ZRUŠENO 9:30
6.8.2020 40. čtvrteční devítka 2019/2020 (551) 19:00
30.7.2020 39. čtvrteční devítka 2019/2020 (550) 19:00
23.7.2020 38. čtvrteční devítka 2019/2020 (549) 19:00
18.-19.7.2020 Best of the East Pardubice - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.7.2020 37. čtvrteční devítka 2019/2020 (548) 19:00
11.7.2020 MPC turnaj dvojic (losované dvojice z členů MPC) 10:00
2.-5.7.2020 Pardubice STABEDO Open - ENTERIA Aréna Pardubice - turnaj je zrušen 10:00
9.7.2020 36. čtvrteční devítka 2019/2020 (547) 19:00
2.7.2020 35. čtvrteční devítka 2019/2020 (546) 19:00
28.6.2020 3. kolo 1.liga týmy - Balabuška 10:00
27.6.2020 3. kolo Extraliga týmy - Balabuška + Harlequin 10:00
25.6.2020 34. čtvrteční devítka 2019/2020 (545) 19:00
18.6.2020 33. čtvrteční devítka 2019/2020 (544) 19:00
11.6.2020 32. čtvrteční devítka 2019/2020 (543) 19:00
7.6.2020 ČPTour 32 - 8ball - Harlequin 10:00
6.6.2020 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pce 10:00
4.6.2020 31. čtvrteční devítka 2019/2020 (542) 19:00
28.5.2020 30. čtvrteční devítka 2019/2020 (541) 19:00
21.5.2020 29. čtvrteční devítka 2019/2020 (540) 19:00
14.5.2020 28. čtvrteční devítka 2019/2020 (539) 19:00
8.3.2020 ČPTour 32 - 10ball - Utopia 10:00
7.3.2020 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pce 10:00
5.3.2020 27. čtvrteční devítka 2019/2020 (538) 19:00
1.3.2020 2. kolo 1.liga týmy - Balabuška + Kolbenka 10:00
29.2.2020 2. kolo Extraliga týmy - Balabuška + Harlequin 10:00
27.2.2020 26. čtvrteční devítka 2019/2020 (537) 19:00
20.2.2020 25. čtvrteční devítka 2019/2020 (536) 19:00
13.2.2020 24. čtvrteční devítka 2019/2020 (535) 19:00
9.2.2020 ČPTour 32 - 9ball - Balabuška 10:00
8.2.2020 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pce 10:00
6.2.2020 23. čtvrteční devítka 2019/2020 (534) 19:00
2.2.2020 MR junioři - 9ball - MPC Pce 10:00
1.2.2020 MR junioři - 14.1nek - MPC Pce 10:00
30.1.2020 22. čtvrteční devítka 2019/2020 (533) 19:00
26.1.2020 1. kolo 1.liga týmy - 10ball - Balabuška 10:00
25.1.2020 1. kolo Extraliga týmy - Balabuška + Harlequin 10:00
23.1.2020 21. čtvrteční devítka 2019/2020 (532) 19:00
19.1.2020 MR junioři - 10ball - MPC Pce 10:00
18.1.2020 MR junioři - 9ball - MPC Pce 10:00
16.1.2020 20. čtvrteční devítka 2019/2020 (531) 19:00
11.-12.1.2020 ČPTour Open - 8ball 10:00
9.1.2020 19. čtvrteční devítka 2019/2020 (530) 19:00
2.1.2020 18. čtvrteční devítka 2019/2020 (529) 19:00
26.12.2019 17. čtvrteční devítka 2019/2020 (528) 19:00
19.12.2019 16. čtvrteční devítka 2019/2020 (527) 19:00
12.10.2019 18. ročník Labe Cup - 8ball - MPC Pardubice - vítěz David Žalman 10:00
12.12.2019 15. čtvrteční devítka 2019/2020 (526) 19:00
7.12.2019 hrajeme: ženy v Trenčíně (SK), muži v Brně (CZ) a děti v Krotoszyně (PL) 10:00
5.12.2019 14. čtvrteční devítka 2019/2020 (525) 19:00
30.11.2019 O Mistryni Pardubic 2019 v 9ball - MPC Pardubice 10:00
28.11.2019 13. čtvrteční devítka 2019/2020 (524) 19:00
23.11.2019 MR - týmy - Řipská Praha 10:00
21.11.2019 12. čtvrteční devítka 2019/2020 (523) 19:00
17.11.2019 MR - smíšené dvojice - BC Hradec Králové (Mistr republiky Ilona Žalmanová a Pavel Tužil) 10:00
16.11.2019 MR - dvojice - BC Hradec Králové (Mistr republiky David žalman + Petr Urban) 10:00
14.11.2019 11. čtvrteční devítka 2019/2020 (522) 19:00
9.-10.11.2019 ČMBS junior Open 2019 - 9ball - Harleqiun Praha (3.místo Matouš Vlk) 10:00
7.11.2019 10. čtvrteční devítka 2019/2020 (521) 19:00
3.11.2019 MR - 14.1nek - Kolbenka Praha ( 2. místo David Žalman, 3. místo Petr Urban a Longdi Zhou) 10:00
2.11.2019 MR - 14.1nek kvalifikace - Kolbenka Praha 10:00
31.10.2019 9. čtvrteční devítka 2019/2020 (520) 19:00
24.10.2019 8. čtvrteční devítka 2019/2020 (519) 19:00
20.10.2019 MR - 10ball - Utopia Brno (3. místo Marek Hajdovský) 10:00
19.10.2019 MR - 10ball kvalifikace - Utopia Brno 10:00
17.10.2019 7. čtvrteční devítka 2019/2020 (518) 19:00
12.10.2019 O Mistra Pardubic 2019 v 8ball - MPC Pardubice (Calvin Washburn) 10:00
10.10.2019 6. čtvrteční devítka 2019/2020 (517) 19:00
6.10.2019 MR - 9ball - Balabuška Praha (Mistr republiky David Žalman) 10:00
5.10.2019 MR - 9ball kvalifikace - Balabuška Praha 10:00
3.10.2019 5. čtvrteční devítka 2019/2020 (516) 19:00
28.9.2019 MR ženy - 14.1nek - MPC Pardubice (Mistr republiky Veronika Hubrtová) 10:00
29.9.2019 MR ženy - 9ball - MPC Pardubice 10:00
26.9.2019 4. čtvrteční devítka 2019/2020 (515) 19:00
21.-22.9.2019 Dynamic Best of East Petrič - Bulharsko (budeme tam 5x!!) 10:00
19.9.2019 3. čtvrteční devítka 2019/2020 (514) 19:00
15.9.2019 MR - 8ball - Harlequin Praha (2. místo David Žalman) 10:00
14.9.2019 MR - 8ball kvalifikace - Harlequin Praha 10:00
12.9.2019 2. čtvrteční devítka 2019/2020 (513) 19:00
8.9.2019 MR ženy - 8ball - MPC Pardubice (Mistr republiky Veronika Hubrtová) 10:00
7.9.2019 MR ženy - 10ball - MPC Pardubice (Mistr republiky Veronika Hubrtová) 10:00
5.9.2019 Valná hromada klubu - V souladu se stanovami našeho sportovního klubu svoláváme Valnou hromadu klubu. Hlavním programem Valné hromady je volba nového Výkonného výboru. Připravte si prosím případné návrhy svých kandidátů na doplnění Výkonného výboru, současný Výkonný výbor své návrhy předloží na Valné hromadě. Cílem je Výkonný výbor ve složení tří až pěti člennů. Účastnit Valné hromady se může každý člen klubu, volit a hlasovat však může jen řádný člen (tedy ten kdo platí měsíční příspěvky – proto pozvánka je směřována pouze na tyto členy). Těšíme se na Vaši účast! 18:00
5.9.2019 1. čtvrteční devítka 2019/2020 19:00
31.8. - 1.9.2019 Senior Cup 2019 - 9ball, herna MPC Pce - Přihlášení - Propozice 10:00
29.8.2019 8. prázdninová desítka 2019 - poslední 19:00
23.-25.8. Rokietnica Open 2019 - Polsko (budeme tam 4x!) 10:00
22.8.2019 7. prázdninová desítka 2019 19:00
17.-18.8.2019 Dynamic Best of East Bratislava - Slovensko (budeme tam 13x!!) 10:00
15.8.2019 6. prázdninová desítka 2019 19:00
8.8.2019 5. prázdninová desítka 2019 19:00
1.8.2019 4. prázdninová desítka 2019 19:00
25.7.2019 3. prázdninová desítka 2019 19:00
18.7.2019 2. prázdninová desítka 2019 19:00
11.7.2019 1. prázdninová desítka 2019 19:00
4.7. - 7.7. 2019 Pardubice STABEDO Open 2019 - ČSOB Pojišťovna Aréna
3.7.2019 9ball Open - ČSOB Pojišťovna Aréna asi 18:00 až 19:00
27.6.2019 42. čtvrteční devítka 2018/2019 (511) - poslední!! 19:00
22.-23.6.2019 EEBC Junior cup Slovensko Ružomberok 9:00
20.6.2019 41. čtvrteční devítka 2018/2019 (510) 19:00
14.6.2019 Školský pohár - Harlequin Praha 9:00
13.6.2019 40. čtvrteční devítka 2018/2019 (509) 19:00
9.6.2019 ČPTour - 14.1 nek - Kolbenka Praha 10:00
8.6.2019 4. kolo Východočeská oblast - 14.1 nek - MPC Pardubice 10:00
6.6.2019 39. čtvrteční devítka 2018/2019 (508) 19:00
31.5.-2.6.2019 Dynamic Best of East Kielce - Polsko (budeme tam 13x!) 10:00
30.5.2019 38. čtvrteční devítka 2018/2019 (507) 19:00
26.5.2019 1.liga týmů - 3.kolo - Harlequin 10:00
25.5.2019 Extraliga týmů - 3.kolo - Balabuška/Kolbenka 10:00
23.5.2019 37. čtvrteční devítka 2018/2019 (506) 19:00
18.-19.5.2019 ČPTour Open - 9ball - Balabuška 10:00
16.5.2019 36. čtvrteční devítka 2018/2019 (505) 19:00
11.-12.5.2019 Roman Havier Cup - Trenčím 10:00
9.5.2019 35. čtvrteční devítka 2018/2019 (504) 19:00
5.5.2019 MR Seniorů - 9ball - Harlequin Praha 10:00
4.5.2019 MR Seniorů - 14.1nek - Harlequin Praha 10:00
2.5.2019 34. čtvrteční devítka 2018/2019 (503) 19:00
28.4.2019 MR Seniorů - 8ball - Harlequin Praha 10:00
27.4.2019 MR Seniorů - 10ball - Harlequin Praha 10:00
25.4.2019 33. čtvrteční devítka 2018/2019 (502) 19:00
18.4.2019 32. čtvrteční devítka 2018/2019 (501) 19:00
11.4.2019 31. čtvrteční devítka 2018/2019 (500 - dvojnásobné prize money, steak) 19:00
7.4.2019 ČPTour - 8ball - změna - Balabuška Praha 10:00
6.4.2019 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pardubice 10:00
4.4.2019 30. čtvrteční devítka 2018/2019 (499) 19:00
30.3.2019 10. ročník Pralesní ligy - MPC Pardubice 10:00
28.3.2019 29. čtvrteční devítka 2018/2019 (498) 19:00
24.3.2019 1.liga týmů - 2.kolo - Balabuška 10:00
23.3.2019 Extraliga týmů - 2.kolo - Harlequin/Kolbenka 10:00
21.3.2019 28. čtvrteční devítka 2018/2019 (497) 19:00
15.-17.3.2019 1. EEBC 9ball Junior Championship Petrič - Bulharsko (Matouš Vlk 9.místo) 10:00
14.3.2019 27. čtvrteční devítka 2018/2019 (496) 19:00
9.3.2019 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pardubice (vítěz Pavel Tužil) 10:00
7.3.2019 26. čtvrteční devítka 2018/2019 (495) 19:00
2.-3.3.2019 Dynamic Best of East Novi Sad - Srbsko (budeme tam!) 10:00
28.2.2019 25. čtvrteční devítka 2018/2019 (494) 19:00
23.2.2019 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice (vítěz Pavel Tužil) 10:00
21.2.2019 24. čtvrteční devítka 2018/2019 (493) 19:00
14.2.2019 23. čtvrteční devítka 2018/2019 (492) 19:00
7.2.2019 22. čtvrteční devítka 2018/2019 (491) 19:00
2.-3.2.2019 ČPTour open - 8ball - Harlequin 10:00
31.1.2019 21. čtvrteční devítka 2018/2019 (490) 19:00
27.1.2019 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
26.1.2019 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
24.1.2019 20. čtvrteční devítka 2018/2019 (489) 19:00
20.1.2019 1.liga týmů - 1.kolo - Kolbenka 10:00
19.1.2019 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
17.1.2019 19. čtvrteční devítka 2018/2019 (488) 19:00
10.1.2019 18. čtvrteční devítka 2018/2019 (487) 19:00
3.1.2019 17. čtvrteční devítka 2018/2019 (486) 19:00
31.12.2018 Silvestr 19:00
28.12.2018 16. čtvrteční devítka 2018/2019 (485) 19:00
21.12.2018 15. čtvrteční devítka 2018/2019 (484) 19:00
15.12.2018 17. ročník Labe Cup 8ball - MPC Pardubice - vítěz Marek Hajdovský 10:00
13.12.2018 14. čtvrteční devítka 2018/2019 (483) 19:00
6.12.2018 13. čtvrteční devítka 2018/2019 (482) 19:00
29.11.2018 12. čtvrteční devítka 2018/2019 (481) 19:00
24.11.2018 O Mistryni Pardubic 9ball - MPC Pardubice (čistě holčičí turnaj) 10:00
24.11.2018 MR týmů - Řipská Praha 10:00
22.11.2018 11. čtvrteční devítka 2018/2019 (480) 19:00
17.11.2018 O Mistra Pardubic 8ball - MPC Pardubice - vítěz Petr Kavan Casablanca Tábor 10:00
15.11.2018 10. čtvrteční devítka 2018/2019 (479) 19:00
10.-11.11.2018 MR 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
8.11.2018 9. čtvrteční devítka 2018/2019 (478) 19:00
1.11.2018 8. čtvrteční devítka 2018/2019 (477) 19:00
3.11.2018 ČMBS junior open - 8ball - Harlequin Praha 10:00
27.-28.10.2018 MR 10ball - Utopia Brno 10:00
25.10.2018 7. čtvrteční devítka 2018/2019(476) 19:00
20.10.2018 O juniorského Mistra Pardubic 9ball - MPC Pardubice 10:00
20.-21.10.2018 MR dvojice - Harlequin/Balabuška Praha 10:00
18.10.2018 6. čtvrteční devítka 2018/2019(475) 19:00
13.-14.10.2018 MR ženy 14.1nek + 9ball - MPC Pardubice 10:00
11.10.2018 5. čtvrteční devítka 2018/2019(474) 19:00
6.-7.10.2018 MR 9ball - Balabuška Praha 10:00
4.10.2018 4. čtvrteční devítka 2018/2019(473) 19:00
27.9.2018 3. čtvrteční devítka 2018/2019(472) 19:00
20.9.2018 2. čtvrteční devítka 2018/2019(471) 19:00
15.-16.9.2018 MR 8ball - Harlequin Praha 10:00
13.9.2018 1. čtvrteční devítka 2018/2019(470) 19:00
9.9.2018 MR 8ball ženy - MPC Pardubice 10:00
8.9.2018 MR 10ball ženy - MPC Pardubice 10:00
6.9.2018 1. čtvrteční devítka se nekonná - oprava stolů 19:00
1.9. - 2.9. 2018 Senior cup 2018 - 10ball -> propozice -> přihlášení / registration 10:00
30.8.2018 8. prázdninová desítka 2018 19:00
23.8.2018 7. prázdninová desítka 2018 19:00
16.8.2018 6. prázdninová desítka 2018 19:00
9.8.2018 5. prázdninová desítka 2018 19:00
2.8.2018 4. prázdninová desítka 2018 19:00
26.7.2018 3. prázdninová desítka 2018 19:00
19.7.2018 2. prázdninová desítka 2018 19:00
12.7.2018 1. prázdninová desítka 2018 19:00
5.7. - 8.7. 2018 Pardubice STABEDO Open 2018 - Zimní stadion Pardubice - ČSOB Pojišťona Aréna
28.6.2018 43. čtvrteční devítka 2017/2018 (469) - poslední 19:00
24.6.2018 3. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
23.6.2018 3. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
21.6.2018 42. čtvrteční devítka 2017/2018 (468) 19:00
14.6.2018 41. čtvrteční devítka 2017/2018 (467) 19:00
7.6.2018 40. čtvrteční devítka 2017/2018 (466) 19:00
2.-3.6.2018 ČPTour open - 9ball - Kolbenova / Balabuška Praha 10:00
31.5.2018 39. čtvrteční devítka 2017/2018 (465) 19:00
26.5.2018 ČPTour - 14.1 nek - Harlequin Praha 10:00
24.5.2018 38. čtvrteční devítka 2017/2018 (464) 19:00
17.5.2018 37. čtvrteční devítka 2017/2018 (463) 19:00
12.5.2018 4. kolo Východočeské oblastní ligy - 14.1nek (posledni) - MPC (vítěz Radek Růčka) 10:00
10.5.2018 36. čtvrteční devítka 2017/2018 (462) 19:00
6.5.2018 2. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
5.5.2018 2. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
3.5.2018 35. čtvrteční devítka 2017/2018 (461) 19:00
28.4.2018 ČPTour - 10ball - Utopia Brno - vitěz David Žalman 10:00
26.4.2018 34. čtvrteční devítka 2017/2018 (460) 19:00
21.4.2018 9. ročník Pralesní liga - 8ball - vítěz Ondra Číhal 10:00
19.4.2018 33. čtvrteční devítka 2017/2018 (459) 19:00
14.-15.4.2018 MR senoři - 14.1nek / 9ball - Harlequin 10:00
12.4.2018 32. čtvrteční devítka 2017/2018 (458) 19:00
7.4.2018 3. kolo Východočeské oblastní ligy - 10ball - MPC 10:00
5.4.2018 31. čtvrteční devítka 2017/2018 (457) 19:00
29.3.2018 30. čtvrteční devítka 2017/2018 (456) 19:00
24.-25.3.2018 MR senoři - 10ball / 8ball - Harlequin 10:00
22.3.2018 29. čtvrteční devítka 2017/2018 (455) 19:00
18.3.2018 1.liga týmů - 1.kolo - Harlequin 10:00
17.3.2018 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
15.3.2018 28. čtvrteční devítka 2017/2018 (454) 19:00
10.3.2018 ČPTour - 9ball - Balabuška 10:00
8.3.2018 27. čtvrteční devítka 2017/2018 (453) 19:00
3.3.2018 2. kolo Východočeské oblastní ligy - 9ball - MPC (vítěz David Žalman) 10:00
1.3.2018 26. čtvrteční devítka 2017/2018 (452) 19:00
24.2.2018 ČPTour - 8ball - Kolbenova 10:00
22.2.2018 25. čtvrteční devítka 2017/2018 (451) 19:00
17.2.2018 1. kolo Východočeské oblastní ligy - 8ball - MPC (vítěz Petr Brancuský ml.) 10:00
15.2.2018 24. čtvrteční devítka 2017/2018 (450) 19:00
10.2.2018 Baráž o extraligu týmů - Harlequin 10:00
8.2.2018 23. čtvrteční devítka 2017/2018 (449) 19:00
3.-4.2.2018 ČPTour Open - 8ball - Harlequin / Balabuška 10:00
1.2.2018 22. čtvrteční devítka 2017/2018 (448) 19:00
29.1.2018 MR juniorů - 14.1nek - MPC 10:00
28.1.2018 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
25.1.2018 21. čtvrteční devítka 2017/2018 (447) 19:00
18.1.2018 20. čtvrteční devítka 2017/2018 (446) 19:00
14.1.2018 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
13.1.2018 MR juniorů - 9ball - MPC 10:00
11.1.2018 19. čtvrteční devítka 2017/2018 (445) 19:00
4.1.2018 18. čtvrteční devítka 2017/2018 (444) 19:00
28.12.2017 17. čtvrteční devítka 2017/2018 (443) 19:00
21.12.2017 16. čtvrteční devítka 2017/2018 (442) 19:00
16.-17.12.2017 16. ročník Labe cup - 8ball - plakát 10:00
14.12.2017 15. čtvrteční devítka 2017/2018 (441) 19:00
7.12.2017 14. čtvrteční devítka 2017/2018 (440) 19:00
2.12.2017 MR TÝMŮ - Řipská 10:00
30.11.2017 13. čtvrteční devítka 2017/2018 (439) 19:00
23.11.2017 12. čtvrteční devítka 2017/2018 (438) 19:00
18.-19.11.2017 MR jednotlivců - 14.1 nek - Balabuška 10:00
16.11.2017 11. čtvrteční devítka 2017/2018 (437) 19:00
11.11.2017 8. kolo oblastní liga VČ - 14.1 nek - MPC Pce (vítěz Martin Kníže) 10:00
9.11.2017 10. čtvrteční devítka 2017/2018 (436) 19:00
4.-5.11.2017 MR dvojic a smíšených dvojic - Harlequin 10:00
2.11.2017 9. čtvrteční devítka 2017/2018 (435) 19:00
28.-29.10.2017 EEBC JUNIOR CUP 2017 - 9ball (6.ročník O juniorského Mistra Pardubic) - vítěz Stachowiak Sambor (výsledky) 10:00 (9:00)
28.-29.10.2017 MR jednotlivců - 10ball - Utopia Brno 10:00
26.10.2017 8. čtvrteční devítka 2017/2018 (434) 19:00
21.10.2017 7. kolo oblastní liga VČ - 10ball - MPC Pce 10:00
19.10.2017 7. čtvrteční devítka 2017/2018 (433) 19:00
14.-15.10.2017 MR žen - 9ball + 14.1nek/9ball - MPC Pce 10:00
12.10.2017 6. čtvrteční devítka 2017/2018 (432) 19:00
7.-8.10.2017 MR jednotlivců - 9ball - Balabuška 10:00
5.10.2017 5. čtvrteční devítka 2017/2018 (431) 19:00
30.9.2017 O Mistra Pardubic 2017 - 8ball - vítěz Michal Gavenčiak 10:00
28.9.2017 4. čtvrteční devítka 2017/2018 (430) 19:00
23.9.2017 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pce (vítěz Honza Freiberk) 10:00
21.9.2017 3. čtvrteční devítka 2017/2018 (429) 19:00
16.-17.9.2017 MR žen - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
14.9.2017 2. čtvrteční devítka 2017/2018 (428) 19:00
9.-10.9.2017 MR jednotlivců - 8ball - Harlequin 10:00
7.9.2017 1. čtvrteční devítka 2017/2018 (427) 19:00
2.9.2017 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pce (vítěz Filip Lebduška) 10:00
31.8.2017 9. prázdninová desítka 2017 (poslední) 19:00
26.8. - 27.8. 2017 Senior cup 2017 - 10ball, propozice cz - eng, přihlášení/registration
24.8.2017 8. prázdninová desítka 2017 19:00
17.8.2017 7. prázdninová desítka 2017 19:00
10.8.2017 6. prázdninová desítka 2017 19:00
3.8.2017 5. prázdninová desítka 2017 19:00
27.7.2017 4. prázdninová desítka 2017 19:00
20.7.2017 3. prázdninová desítka 2017 19:00
13.7.2017 2. prázdninová desítka 2017 19:00
6.7. - 9.7. 2017 Pardubice STABEDO Open 2017 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna
5.7.2017 1. prázdninová desítka 2017 (středa - zimní stadion) - bez záruky sleduj facebook 19:00
29.6.2017 44.(426) poslední čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.6.2017 Školský pohár - turnaj dětí - Harlequin 10:00
22.6.2017 43.(425) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.6.2017 3. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
15.6.2017 42.(424) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.6.2017 41.(423) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.6.2017 40.(422) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.-28.5.2017 ČPTour open 10ball - 6. kolo - Balabuška 10:00
25.5.2017 39.(421) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
20.5.2017 ČPTour 14.1 nek - 5. kolo - Harlequin 10:00
18.5.2017 38.(420) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.5.2017 Pralesní liga - 8ball - MPC Pce 10:00
6.5.2017 Kvalifikace ČPTour 14.1 nek - 4. kolo oblastní liga VČ -(vítěz Petr Vondráček) 10:00
11.5.2017 37.(419) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.5.2017 36.(418) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.4.2017 35.(417) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.4.2017 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
20.4.2017 34.(416) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14.4.2017 Kvalifikace ČPTour 10ball - oblastní liga VČ - MPC Pce 10:00
13.4.2017 33.(415) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.-9.4.2017 ČPTour Open 8ball - Harlequin 10:00
6.4.2017 32.(414) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.4.2017 2. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
30.3.2017 31.(413) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.-26.3.2017 MR Senioři (14.1nek + 9ball) - Harlequin 10:00
23.3.2017 30.(412) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.-19.3.2017 MR Senioři (10ball + 8ball) - Harlequin 10:00
18.-28.3.2017 ME jednotlivci (Marek Hajdovský a spol.) - Portugalsko 10:00
16.3.2017 29.(411) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.3.2017 2. kolo ČPTour 9ball - Balabuška 10:00
9.3.2017 28.(410) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
2.3.2017 27.(409) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.2.2017 Kvalifikace ČPTour - 9ball - MPC Pce 10:00
23.2.2017 26.(408) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
16.2.2017 25.(407) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.2.2017 1. kolo extraliga týmů - Harlequin/Balabuška 10:00
9.2.2017 24.(406) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.2.2017 1. ČPTour - 8ball - Harlequin 10:00
2.2.2017 23.(405) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
28. - 29.1.2017 MR juniorů - 8ball + 14.1nek - MPC Pce 10:00
26.1.2017 22.(404) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
21.1.2017 Kvalifikace ČPTour - 8ball - BC HK 10:00
19.1.2017 21.(403) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14. - 15.1.2017 MR juniorů - 9ball + 10ball - MPC Pce 10:00
12.1.2017 20.(402) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
5.1.2017 19.(401) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
29.12.2016 18. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.12.2016 17. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.-18.12.2016 15. ročník Labe Cup - 8ball- MPC Pce (vítěz Zdenda Vobořil) 10:00
15.12.2016 16. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.12.2016 DELTA Vánoční turnaj - Utopia Brno 10:00
8.12.2016 15. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.12.2016 Juniorský turnaj v Polsku - Krotoszyn (12 dětí z MPC) 10:00
1.12.2016 14. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
26.11.2016 O Mistra Pardubic v 8ball- MPC Pce 10:00
24.11.2016 13. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.11.2016 12. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.11.2016 11. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.11.2016 7. Oblastní soutěž 10ball- MPC Pce (neděle!) 10:00
13.11.2016 8. Oblastní soutěž 14.1 nek - BC HK (vítět Dominik Hamáček) 10:00
3.11.2016 10. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
30.10.2016 MR Smíšených dvojic - BC Hradec Králové 10:00
29.10.2016 MR Dvojic - BC Hradec Králové 10:00
20.10.2016 8. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.10.2016 7. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.10.2016 O juniorského Mistra Pardubic - 8 ball - MPC Pce: vítěz Calvin Washburn 10:00
6.10.2016 6. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.- 2.10.2016 Mistrovství republiky v 9 ball - Harlequin 10:00
29.9.2016 5. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
24.9.2016 Východočeská oblast 9ball - HK 10:00
22.9.2016 4. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.9.2016 MR žen 8 ball - Delta 10:00
17.9.2016 MR žen 10 ball - Delta 10:00
15.9.2016 3. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.9.2017 (sobota) 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.- 17.9.2016 Mistrovství republiky ženy 10ball a 9ball - ?? 10:00
10.- 11.9.2016 Mistrovství republiky v 8ball - Harlequin 10:00
2.9.2017 (sobota) 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pardubice 10:00
8.9.2016 2. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.9.2016 Východočeská oblast 8ball - Pce (vítěz Tomáš Praus) 10:00
1.9.2016 1. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.8. - 28.8. 2016 Senior Cup 2016 - BC Hradec Králové 10:00
25.8.2016 8. prázdninová desítka - poslední 19:00
18.8.2016 7. prázdninová desítka 19:00
11.8.2016 6. prázdninová desítka 19:00
4.8.2016 5. prázdninová desítka 19:00
28.7.2016 4. prázdninová desítka 19:00
21.7.2016 3. prázdninová desítka 19:00
14.7.2016 2. prázdninová desítka 19:00
6.7.2016 1. prázninová desítka - zimní stadion 19:00
7.7. - 10.7. 2016 Pardubice ČMBS Open 2016 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna - průběh turnaje -> muži ženy junioři 10:00
30.6.2016 42. poslední čtvrteční devítka 19:00
23.6.2016 41. čtvrteční devítka 19:00
18.-19.6.2016 ČPTour open - 10ball - MPC + BC HK 10:00
16.6.2016 40. čtvrteční devítka 19:00
11.6.2016 3. kolo extraliga týmů - Harlequin Praha 10:00
9.6.2016 39. čtvrteční devítka 19:00
2.6.2016 38. čtvrteční devítka 19:00
28.5.2016 5.ČPtour (14.1Nek) - Utopia Brno 10:00
26.5.2016 37. čtvrteční devítka 19:00
21.5.2016 Kvalifikace na 5.ČPtour (14.1Nek) - MPC Pardubice 10:00
19.5.2016 36. čtvrteční devítka 19:00
13.-16.5.2016 Ardennen cup - Lucembursko 19:00
12.5.2016 35. čtvrteční devítka 19:00
7.5.2016 Extraliga týmů 10:00
5.5.2016 34. čtvrteční devítka 19:00
30.4.2016 Pralesní liga - sledujte zde 10:00
30.4.2016 4. ČPtour (10ball) - Harlequin Praha 10:00
28.4.2016 33. čtvrteční devítka 19:00
23.4.2016 Kvalifikace na 4.ČPtour (10ball) - BC Hradec Králové 10:00
21.4.2016 32. čtvrteční devítka 19:00

Sponzoři a podporovatelé


Město Pardubice