Počítadla

Pardubice ČMBS Open - Juniors (9. 7. 2016)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Macioł Daniel
vs.
Józyk Fabian4 : 0
Allinone MikolówUKS Bila Zduny
 
2/1Zielinski Wiktor
vs.
Kurzawa Marcelina4 : 0
Hades PoznaňUKS Bila Zduny
 
3/1Muklewicz Michał
vs.
Molenda Michał4 : 0
Green Club GdańskUKS Bila Zduny
 
4/1Sząszor Kamil
vs.
Páclová Tereza4 : 0
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
5/1Brancuský Petr
vs.
Smektała Filip4 : 0
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
6/1Stankiewicz Adam
vs.
Šturma Daniel4 : 0
Hades PoznaňMPC Pardubice
 
7/1Brzękowski Arkadiusz
vs.
Vorlová Barbora4 : 0
Academy Billiard RokietnicaSK Billard Centrum Praha
 
8/1Hajšman Ladislav
vs.
Berková Lucie4 : 0
Billiard StarsCasablanca Tábor
 
9/1Lebduška Filip
vs.
Bušil Dominik4 : 0
MPC PardubiceCasablanca Tábor
 
10/1Washburn Calvin
vs.
Karwik Weronika4 : 0
BC Řípská PrahaUKS Bila Zduny
 
1/2Freiberk Jan
vs.
Šturma Zdeněk4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
2/2Skorokhodov Dmitro
vs.
Mrázek David3 : 4
Mosconi ZagrebMetropol České Budějovice
 
3/2Wierzyk Damian
vs.
Trhlík Adam4 : 1
UKS Bila ZdunyMetropol České Budějovice
 
4/2Gaszynski Adam
vs.
Zbořil ml. Jan4 : 3
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
5/2Javůrek ml. Michal
vs.
Połczyńska Weronika4 : 3
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
6/2Kmeť Tomáš
vs.
Zimmermann Matylda4 : 0
STATKÁRI RužomberokUKS Bila Zduny
 
7/2Krysztofik Tomasz
vs.
Krejčová Sandra4 : 0
Green Club GdańskCasablanca Tábor
 
8/2Květoň Václav
vs.
Kurz Tom4 : 0
BC PříchoviceSK Billard Centrum Praha
 
9/2Malanik Filip
vs.
Hyliński Michał4 : 0
BK 14 LUCAS ART BardejovUKS Bila Zduny
 
10/2Hora Matouš
vs.
Chomout David4 : 0
BC PříchoviceCasablanca Tábor
 
1/3Macioł Daniel
vs.
Freiberk Jan4 : 1
Allinone MikolówMPC Pardubice
 
2/3Zielinski Wiktor
vs.
Skorokhodov Dmitro4 : 0
Hades PoznaňMosconi Zagreb
 
3/3Muklewicz Michał
vs.
Wierzyk Damian4 : 1
Green Club GdańskUKS Bila Zduny
 
4/3Sząszor Kamil
vs.
Gaszynski Adam4 : 0
Arkadia TczewUKS Bila Zduny
 
5/3Brancuský Petr
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/3Stankiewicz Adam
vs.
Kmeť Tomáš4 : 3
Hades PoznaňSTATKÁRI Ružomberok
 
7/3Brzękowski Arkadiusz
vs.
Krysztofik Tomasz1 : 4
Academy Billiard RokietnicaGreen Club Gdańsk
 
8/3Hajšman Ladislav
vs.
Květoň Václav4 : 1
Billiard StarsBC Příchovice
 
9/3Lebduška Filip
vs.
Malanik Filip4 : 2
MPC PardubiceBK 14 LUCAS ART Bardejov
 
10/3Washburn Calvin
vs.
Hora Matouš4 : 0
BC Řípská PrahaBC Příchovice
 
1/4Šturma Zdeněk
vs.
Józyk Fabian4 : 1
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
2/4Mrázek David
vs.
Kurzawa Marcelina4 : 0
Metropol České BudějoviceUKS Bila Zduny
 
3/4Trhlík Adam
vs.
Molenda Michał4 : 3
Metropol České BudějoviceUKS Bila Zduny
 
4/4Zbořil ml. Jan
vs.
Páclová Tereza4 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
5/4Połczyńska Weronika
vs.
Smektała Filip4 : 0
UKS Bila ZdunyUKS Bila Zduny
 
6/4Zimmermann Matylda
vs.
Šturma Daniel4 : 0
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
7/4Krejčová Sandra
vs.
Vorlová Barbora4 : 0
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
8/4Kurz Tom
vs.
Berková Lucie4 : 0
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
9/4Hyliński Michał
vs.
Bušil Dominik2 : 4
UKS Bila ZdunyCasablanca Tábor
 
10/4Chomout David
vs.
Karwik Weronika1 : 4
Casablanca TáborUKS Bila Zduny
 
1/5Macioł Daniel
vs.
Šturma Zdeněk4 : 0
Allinone MikolówMPC Pardubice
 
2/5Zielinski Wiktor
vs.
Mrázek David4 : 0
Hades PoznaňMetropol České Budějovice
 
3/5Muklewicz Michał
vs.
Trhlík Adam4 : 0
Green Club GdańskMetropol České Budějovice
 
4/5Sząszor Kamil
vs.
Zbořil ml. Jan4 : 0
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
5/5Brancuský Petr
vs.
Połczyńska Weronika4 : 0
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
6/5Stankiewicz Adam
vs.
Zimmermann Matylda4 : 0
Hades PoznaňUKS Bila Zduny
 
7/5Brzękowski Arkadiusz
vs.
Krejčová Sandra4 : 0
Academy Billiard RokietnicaCasablanca Tábor
 
8/5Hajšman Ladislav
vs.
Kurz Tom4 : 0
Billiard StarsSK Billard Centrum Praha
 
9/5Lebduška Filip
vs.
Hyliński Michał4 : 0
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
10/5Washburn Calvin
vs.
Chomout David4 : 0
BC Řípská PrahaCasablanca Tábor
 
1/6Józyk Fabian
vs.
Freiberk Jan0 : 4
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
2/6Kurzawa Marcelina
vs.
Skorokhodov Dmitro0 : 4
UKS Bila ZdunyMosconi Zagreb
 
3/6Molenda Michał
vs.
Wierzyk Damian1 : 4
UKS Bila ZdunyUKS Bila Zduny
 
4/6Páclová Tereza
vs.
Gaszynski Adam1 : 4
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
5/6Smektała Filip
vs.
Javůrek ml. Michal1 : 4
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
6/6Šturma Daniel
vs.
Kmeť Tomáš0 : 4
MPC PardubiceSTATKÁRI Ružomberok
 
7/6Vorlová Barbora
vs.
Krysztofik Tomasz0 : 4
SK Billard Centrum PrahaGreen Club Gdańsk
 
8/6Berková Lucie
vs.
Květoň Václav0 : 4
Casablanca TáborBC Příchovice
 
9/6Bušil Dominik
vs.
Malanik Filip0 : 4
Casablanca TáborBK 14 LUCAS ART Bardejov
 
10/6Karwik Weronika
vs.
Hora Matouš4 : 2
UKS Bila ZdunyBC Příchovice
 
11/1Sząszor Kamil
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
11/2Javůrek ml. Michal
vs.
Wierzyk Damian2 : 5
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
11/3Lebduška Filip
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
11/4< volný los >vs.
Brancuský Petr0 : 0
MPC Pardubice
 
11/5Muklewicz Michał
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
11/6< volný los >vs.
Malanik Filip0 : 0
BK 14 LUCAS ART Bardejov
 
11/7Květoň Václav
vs.
Gaszynski Adam5 : 1
BC PříchoviceUKS Bila Zduny
 
11/8< volný los >vs.
Macioł Daniel0 : 0
Allinone Mikolów
 
11/9Washburn Calvin
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
11/10Karwik Weronika
vs.
Brzękowski Arkadiusz5 : 1
UKS Bila ZdunyAcademy Billiard Rokietnica
 
11/11Kmeť Tomáš
vs.< volný los >0 : 0
STATKÁRI Ružomberok
 
11/12< volný los >vs.
Hajšman Ladislav0 : 0
Billiard Stars
 
11/13Krysztofik Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
11/14< volný los >vs.
Stankiewicz Adam0 : 0
Hades Poznaň
 
11/15Freiberk Jan
vs.
Mrázek David5 : 1
MPC PardubiceMetropol České Budějovice
 
11/16< volný los >vs.
Zielinski Wiktor0 : 0
Hades Poznaň
 
11/17Sząszor Kamil
vs.
Wierzyk Damian5 : 1
Arkadia TczewUKS Bila Zduny
 
11/18Lebduška Filip
vs.
Brancuský Petr0 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
11/19Muklewicz Michał
vs.
Malanik Filip5 : 1
Green Club GdańskBK 14 LUCAS ART Bardejov
 
11/20Květoň Václav
vs.
Macioł Daniel0 : 5
BC PříchoviceAllinone Mikolów
 
11/21Washburn Calvin
vs.
Karwik Weronika5 : 0
BC Řípská PrahaUKS Bila Zduny
 
11/22Kmeť Tomáš
vs.
Hajšman Ladislav2 : 5
STATKÁRI RužomberokBilliard Stars
 
11/23Krysztofik Tomasz
vs.
Stankiewicz Adam5 : 1
Green Club GdańskHades Poznaň
 
11/24Freiberk Jan
vs.
Zielinski Wiktor0 : 5
MPC PardubiceHades Poznaň
 
11/25Sząszor Kamil
vs.
Brancuský Petr3 : 5
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
11/26Muklewicz Michał
vs.
Macioł Daniel2 : 5
Green Club GdańskAllinone Mikolów
 
11/27Washburn Calvin
vs.
Hajšman Ladislav4 : 5
BC Řípská PrahaBilliard Stars
 
11/28Krysztofik Tomasz
vs.
Zielinski Wiktor5 : 2
Green Club GdańskHades Poznaň
 
11/29Brancuský Petr
vs.
Macioł Daniel0 : 5
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
11/30Hajšman Ladislav
vs.
Krysztofik Tomasz3 : 5
Billiard StarsGreen Club Gdańsk
 
11/31Macioł Daniel
vs.
Krysztofik Tomasz5 : 0
Allinone MikolówGreen Club Gdańsk