CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Borkovec Míla (Casablanca Tábor)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (103)
Přehled
Celkem za zápasy
33:70
Cekové skóre
228:352
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Senior Cup 2023
Vacek Jiří (N/A)
4:5
Senior Cup 2023
Trajić Novica (Casablanca Tábor)
4:5
Senior Cup 2023
Hajn Pavel (MPC Pardubice)
0:3
Senior Cup 2023
Švestka Martin (MPC Pardubice)
3:2
Senior Cup 2023
Dittrich David (Harlequin Praha)
2:3
O Mistra Pardubic - 9ball
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
3:4
O Mistra Pardubic - 9ball
Zbořil ml. Jan (MPC Pardubice)
4:3
O Mistra Pardubic - 9ball
Darius Tejchmanová Michaela (MPC Pardubice)
1:4
19. Labe Cup
Hochman Jindřich (BC Lysá nad Labem)
3:5
19. Labe Cup
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
0:5
19. Labe Cup
Darius František (MPC Pardubice)
5:1
Senior Cup 2022 - DKO
Kníže Martin (MPC Pardubice)
0:5
Senior Cup 2022 - DKO
Baran Peter (Horses Prešov)
0:6
Senior Cup 2022 - DKO
Konvalinová Ludmila (MPC Pardubice)
6:2
Senior Cup 2022 - DKO
Bobola Alexander (POINT Trenčín)
5:4
Senior Cup 2020 - DKO
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
4:5
Senior Cup 2020 - DKO
Hochman Jindřich (BC Lysá nad Labem)
2:6
Senior Cup 2020
Brancuský Petr st. (MPC Pardubice)
3:4
Senior Cup 2020
Dzurilla Peter (POINT Trenčín)
2:4
Senior Cup 2020
Hochman Jindřich (BC Lysá nad Labem)
2:4
O Mistra Pardubic 2019 - 8ball
Kubánek Roman (MPC Pardubice)
2:4
O Mistra Pardubic 2019 - 8ball
Tichý Jaroslav (BC Řípská Praha)
1:4
O Mistra Pardubic 2019 - 8ball
Bartoš Jan (MPC Pardubice)
3:4
O Mistra Pardubic 2018
Kníže Martin (MPC Pardubice)
2:6
O Mistra Pardubic 2018
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
4:2
O Mistra Pardubic 2018
Hajdovský Marek (ŠK OKO Senica)
0:4
O Mistra Pardubic 2018
Vojtíšek Míra (neregistrovaný hráč)
4:1
Senior cup 2018 - finálové DKO
Urban Vladimír (DUNS Benátky nad Jizerou)
2:5
Senior cup 2018 - finálové DKO
Kníže Martin (MPC Pardubice)
2:5
Senior cup 2018 - skupiny
Urban Vladimír (DUNS Benátky nad Jizerou)
4:1
Senior cup 2018 - skupiny
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
0:4
Senior cup 2018 - skupiny
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
0:4
O Mistra Pardubic
Erös Dávid (BC Řípská Praha)
4:6
O Mistra Pardubic
Houdek Adam (BC Řípská Praha)
1:4
O Mistra Pardubic
Dittrich David (Harlequin Praha)
4:0
O Mistra Pardubic
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
4:3
Senior cup 2017 - DKO
Dupraz Serge (BC Balabuška Praha)
4:5
Senior cup 2017 - DKO
Kohútka Pavol (POINT Trenčín)
5:2
Senior cup 2017 - DKO
Dzurilla Peter (POINT Trenčín)
2:5
4. Pardubice STABEDO Open
Hänninen Ari (N/A)
1:5
4. Pardubice STABEDO Open
Novák Vítězslav (MPC Pardubice)
5:3
4. Pardubice STABEDO Open
Erös Dávid (BC Řípská Praha)
1:5
Vánoční turnaj dvojic 2016
Hamáček Dominik (BC ROYAL Jihlava)
3:5
Vánoční turnaj dvojic 2016
Žalman David (MPC Pardubice)
5:4
Vánoční turnaj dvojic 2016
Onderek Tomáš (MPC Pardubice)
2:5
O Mistra Pardubic - 8ball
Kůs Erik (SMÍCHOFF Billiard Club)
0:4
O Mistra Pardubic - 8ball
Čmelík Jan (DELTA Billiard Brno)
4:3
O Mistra Pardubic - 8ball
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
1:4
O Mistra Pardubic - 8ball
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
1:4
Test 192/64
Dzurilla Peter (POINT Trenčín)
0:5
Test 192/64
Beleš Pavol (BC Balabuška Praha)
0:5
Test 192/64
Darius Tejchmanová Michaela (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Hrubeš Martin (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 192/32
Krátký Petr (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/32
Šindelářová Anna (BC Příchovice)
5:0
Test 128/64
Bergmann Lukáš (BC Příchovice)
0:5
Test 128/64
Borsos László (Zalaegerszegi BSE)
0:5
Test 128/64
Bajzík Jaroslav (BK MANILA Topoľčany)
5:0
Test 128/32
Bokor Tomáš (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 128/32
Brancuský Petr st. (MPC Pardubice)
0:5
Mistr Pardubic - 8ball
Kraušner Miroslav (BC Mnichovo Hradiště)
1:4
Mistr Pardubic - 8ball
Hetfleiš Jan (MPC Pardubice)
4:2
Mistr Pardubic - 8ball
Dobrovolný Petr (BC ROYAL Jihlava)
0:4
Pardubice Open
Zieliński Wiktor (Hades Poznaň)
0:5
Pardubice Open
Vratišovský Filip (MPC Pardubice)
1:5
Pardubice Open
Gavenčiak Michal (DELTA Billiard Brno)
1:5
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
0:4
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Měcháček Michal (Harlequin Praha)
1:4
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Hampl Lukáš (1. BC Děčín)
1:4
Mistr Pardubic 2014 - 8ball
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
4:0
Turnaj5
Vágner Patrik (neregistrovaný hráč)
0:7
Turnaj5
Dzurilla Peter (POINT Trenčín)
0:7
Turnaj5
Holenda Petr (MPC Pardubice)
7:0
dalsi test
Červenka Josef (neregistrovaný hráč)
0:0
dalsi test
Blaško Tomáš (3.BC Lavos Bratislava)
0:0
dalsi test
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
0:0
O Mistra Pardubic 2013
Vladyka Robin (Harlequin Praha)
1:4
O Mistra Pardubic 2013
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
4:2
O Mistra Pardubic 2013
Brnický Martin (BC ROYAL Jihlava)
4:3
O Mistra Pardubic 2013
Diviš Jan (MPC Pardubice)
1:4
test tabulek #2
Červenka Josef (neregistrovaný hráč)
0:4
test tabulek #2
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
0:4
test tabulek #2
Brancuský Petr (MPC Pardubice)
0:4
test tabulek #2
Čermín Tomáš (SK Billard Centrum Praha)
4:0
test tabulek
Mašek Vladislav (neregistrovaný hráč)
4:1
test tabulek
Ďuriš Peter (K8 Trenčín)
2:4
test tabulek
Brnický Martin (BC ROYAL Jihlava)
4:2
test tabulek
Farkaš Libor (neregistrovaný hráč)
4:1
test tabulek
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
3:4
test tabulek
Ďurači Michal (POINT Trenčín)
3:4
test tabulek
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
4:2
test tabulek
nikto nikto (SBiZ)
4:1
test tabulek
Fajman David (neregistrovaný hráč)
4:1
test doncuk cup
Grujbár Miloš (BC Litomyšl)
0:0
test turnaj 5
Velíšek Josef (Sportovní billiard Plzeň)
3:4
test turnaj 5
Žalman David (MPC Pardubice)
1:4
test turnaj 5
Darius Tejchmanová Michaela (MPC Pardubice)
4:1
test turnaj 4
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
0:0
Dončuk Cup 2013
Velíšek Josef (Sportovní billiard Plzeň)
3:4
Dončuk Cup 2013
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
4:3
Dončuk Cup 2013
Javůrek ml. Michal (MPC Pardubice)
4:3
Dončuk Cup 2013
Horák Michal (MPC Pardubice)
0:4
Dončuk Cup 2013
Nguyen Cong Quan (1. BC Děčín)
4:2