CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
test doncuk cup (14. 10. 2013)
Účastníci
Zápasy
Přehled
Online score
Výsledky
Abecední seznam hráčů
#
S
Jméno hráče
1
Gubiš Ľudovít
OZBK Galanta
2
Beleš Pavol
BC Balabuška Praha
3
Beran Ondra
MPC Pardubice
4
Beránek Luboš
MPC Pardubice
5
Bergmann Lukáš
BC Příchovice
6
Blaho Peter
Zvolen
7
Borkovec Míla
Casablanca Tábor
8
Brancuský Petr
MPC Pardubice
9
Brnický Martin
BC ROYAL Jihlava
10
Čermín Tomáš
SK Billard Centrum Praha
11
Červenka Josef
neregistrovaný hráč
12
Červenka ml. Josef
MPC Pardubice
13
Čihař Radek
neregistrovaný hráč
14
Darius František
MPC Pardubice
15
Dean James
SK Billard Centrum Praha
16
Diviš Jan
MPC Pardubice
17
Diviš Pavel
MPC Pardubice
18
Divousová Markéta
MPC Pardubice
19
Dončuk Jan
MPC Pardubice
20
Dostál Šimon
MPC Pardubice
21
Drašar Jaroslav
neregistrovaný hráč
22
Ďurači Michal
POINT Trenčín
23
Ďuriš Miroslav
POINT Trenčín
24
Ďuriš Peter
K8 Trenčín
25
Dvořáček Jiří
MPC Pardubice
26
Dvořáček Rostislav
neregistrovaný hráč
27
Dvořák Karel
BC ROYAL Jihlava
28
Dvořáková Marie
MPC Pardubice
29
Dzurilla Peter
POINT Trenčín
30
Elis Tomáš
MPC Pardubice
31
Erös Dávid
BC Řípská Praha
32
Fajman David
neregistrovaný hráč
33
Farkaš Libor
neregistrovaný hráč
34
Farkaš Matúš
POINT Trenčín
35
Fofoňka Jiří
neregistrovaný hráč
36
Frejka Jirka
Casablanca Tábor
37
Gereg Marek
Horses Prešov
38
Grujbár Miloš
BC Litomyšl
39
Gult Martin
BC Litomyšl
40
Hájková Miluška
neregistrovaný hráč
41
Hajn Pavel
MPC Pardubice
42
Hamáček Dominik
BC ROYAL Jihlava
43
Hamáček Jaroslav
BC ROYAL Jihlava
44
Hampl Lukáš
1. BC Děčín
45
Harvánek Jiří
MPC Pardubice
46
Havelka Michal
neregistrovaný hráč
47
Hetfleiš Jan
MPC Pardubice
48
Hladký Sebastian
K8 KINGS Trenčín
49
Hořeňovský Jaroslav
MPC Pardubice
50
Hořeňovský Martin
MPC Pardubice
51
Houdek Adam
BC Řípská Praha
52
Hrbek Tomáš
MPC Pardubice
53
Hrnčíř Štěpán
neregistrovaný hráč
54
Hromádka Ivan
Banská Bystrica
55
Hrubeš Marek
DELTA Billiard Brno
56
Hrubeš Martin
neregistrovaný hráč
57
Hubrtová Veronika
MPC Pardubice
58
Igaz Jozef
POINT Trenčín
59
Igaz Matej
POINT Trenčín
60
Igazová Ľudmila
POINT Trenčín
61
Illáš Zdeno
K8 Trenčín
62
Jaborník Michal
DELTA Billiard Brno
63
Jadrný Roman
MPC Pardubice
64
Janata Jan
SK Billard Centrum Praha
65
Javůrek Jan
MPC Pardubice
66
Javůrek Jaroslav
MPC Pardubice
67
Javůrek Michal
MPC Pardubice
68
Javůrek ml. Michal
MPC Pardubice
69
Jebálek Ondřej
neregistrovaný hráč
70
Jedličková Adéla
neregistrovaný hráč
71
Jelínek Petr
DELTA Billiard Brno
72
Kakrda Miloš
MPC Pardubice
73
Kalaba Jozef
POINT Trenčín
74
Kapitančik Marcel
MPC Pardubice
75
Kasal Ondřej
BC Litomyšl
76
Kasl Václav
BC Příchovice
77
Strádalová Katka
SMÍCHOFF Billiard Club