Počítadla

Scotch doubles - Pardubice open 2018 (7. 7. 2018)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Vančura Tomáš
vs.< volný los >0 : 0
Metropol České Budějovice
 
1/2Quarta Antonio
vs.
Zdziech Mateusz0 : -1
TV Sports IdoslubuFrame Lódz
 
1/3Harvánek Jiří
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/4< volný los >vs.
Grim Kristina0 : 0
N/A
 
1/5Saariaho Sami
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
1/6< volný los >vs.
Růčka Radek0 : 0
MPC Pardubice
 
1/7Gulik Michael
vs.< volný los >0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/8< volný los >vs.
Laaksonen Mika0 : 0
N/A
 
1/9Szerypo Agnieszka
vs.< volný los >0 : 0
Frame Lódz
 
1/10< volný los >vs.
Sroczynski Wojciech0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
1/11Lebduška Filip
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/12< volný los >vs.
Holakovský Štefan0 : 0
Lavos Old Scool Bratislava
 
1/13Velíšek Josef
vs.< volný los >0 : 0
Sportovní billiard Plzeň
 
1/14< volný los >vs.
Kapitančik Marcel0 : 0
MPC Pardubice
 
1/15Fortuński Mieszko
vs.< volný los >0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
1/16< volný los >vs.
Bobola Alexander0 : 0
Trenčín
 
1/17Balon Paweł
vs.< volný los >0 : 0
Allinone Mikolów
 
1/18Brancuský st. Petr
vs.
Szymkowski Sebastian0 : 3
MPC Pardubice147 Break Warszawa
 
1/19Likowski Piotr
vs.< volný los >0 : 0
Zakrecona Bila Poznan
 
1/20< volný los >vs.
Onderek Tomáš0 : 0
MPC Pardubice
 
1/21Šmídová Eliška
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/22< volný los >vs.
Vašata Milan0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/23Louda Luboš
vs.< volný los >0 : 0
Billiard Stars
 
1/24< volný los >vs.
Meparishvili Irakli0 : 0
Billiard Academy Tbilisi
 
1/25Gustafsson Jesse
vs.< volný los >0 : 0
TyBi Tampere
 
1/26< volný los >vs.
Dorobant Miroslav0 : 0
BC Řípská Praha
 
1/27Darius František
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/28< volný los >vs.
Hubrtová Veronika0 : 0
Harlequin Praha
 
1/29Hrabovský Miroslav
vs.< volný los >0 : 0
BK MIŠO Žilina
 
1/30< volný los >vs.
Kun Roland0 : 0
Körös BSE
 
1/31Praus Tomáš
vs.
Dobrovolný Petr3 : 2
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
1/32< volný los >vs.
Husák Richard0 : 0
K8 Buldogs Trenčín
 
1/33Burkiewicz Dzumyk Dominika
vs.< volný los >0 : 0
Wodzisław Sl
 
1/34Balan Arivukkannan
vs.
Brázdil Marián0 : 3
DELTA Billiard BrnoBK Topoľčany
 
1/35Kocková Michaela
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/36< volný los >vs.
Tichý Jaroslav0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/37Vondráček Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/38< volný los >vs.
Błażej Szymon0 : 0
Square Kraków
 
1/39Kaplan Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Nosan Kielce
 
1/40< volný los >vs.
Valkila Toni0 : 0
N/A
 
1/41Botcher Jakub
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
1/42< volný los >vs.
Blachovski Michal0 : 0
Falcon Sosnowiec
 
1/43Lukáč Filip
vs.< volný los >0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/44< volný los >vs.
Topchiev Emil0 : 0
Billiard Academy Tbilisi
 
1/45Javůrek Jaroslav
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
1/46< volný los >vs.
Novák Vítězslav0 : 0
MPC Pardubice
 
1/47Jarosz Cezary
vs.< volný los >0 : 0
Rokietnica
 
1/48< volný los >vs.
Hajšman Ladislav0 : 0
Billiard Stars
 
1/49Malanik Filip
vs.< volný los >0 : 0
BK 14 LUCAS ART Kľušov
 
1/50< volný los >vs.
Połczyńska Weronika0 : 0
UKS Bila Zduny
 
1/51Kavan Petr
vs.< volný los >0 : 0
Casablanca Tábor
 
1/52< volný los >vs.
Ząbek Monika0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
1/53Kováč Lukáš
vs.< volný los >0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/54< volný los >vs.
Stankiewicz Adam0 : 0
Hades Poznaň
 
1/55Śniegocki Mateusz
vs.< volný los >0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
1/56< volný los >vs.
Tomeček Milan0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/57Autero Einari
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
1/58< volný los >vs.
Banek Wojciech0 : 0
MUKS IKS Tarnów
 
1/59Krulichová Petra
vs.< volný los >0 : 0
Harlequin Praha
 
1/60< volný los >vs.
Szolnoki Olivér0 : 0
MonoPool BSE
 
1/61Trhlík Adam
vs.< volný los >0 : 0
Metropol České Budějovice
 
1/62< volný los >vs.
Longdi Zhou0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
1/63Malinowski Tomasz
vs.
Ascheri Gianluca3 : 2
Frame LódzBlankofive Rome
 
1/64< volný los >vs.
Sząszor Kamil0 : 0
Arkadia Tczew
 
1/65Vančura Tomáš
vs.
Quarta Antonio3 : 1
Metropol České BudějoviceTV Sports Idoslubu
 
1/66Harvánek Jiří
vs.
Grim Kristina1 : 3
MPC PardubiceN/A
 
1/67Saariaho Sami
vs.
Růčka Radek3 : 1
N/AMPC Pardubice
 
1/68Gulik Michael
vs.
Laaksonen Mika3 : 1
SK Billard Centrum PrahaN/A
 
1/69Szerypo Agnieszka
vs.
Sroczynski Wojciech1 : 3
Frame LódzKonsalnet Warszawa
 
1/70Lebduška Filip
vs.
Holakovský Štefan3 : 2
MPC PardubiceLavos Old Scool Bratislava
 
1/71Velíšek Josef
vs.
Kapitančik Marcel3 : 0
Sportovní billiard PlzeňMPC Pardubice
 
1/72Fortuński Mieszko
vs.
Bobola Alexander3 : 0
ERG Bieruń FolieTrenčín
 
1/73Balon Paweł
vs.
Szymkowski Sebastian3 : 0
Allinone Mikolów147 Break Warszawa
 
1/74Likowski Piotr
vs.
Onderek Tomáš3 : 1
Zakrecona Bila PoznanMPC Pardubice
 
1/75Šmídová Eliška
vs.
Vašata Milan2 : 3
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
1/76Louda Luboš
vs.
Meparishvili Irakli3 : 2
Billiard StarsBilliard Academy Tbilisi
 
1/77Gustafsson Jesse
vs.
Dorobant Miroslav3 : 2
TyBi TampereBC Řípská Praha
 
1/78Darius František
vs.
Hubrtová Veronika0 : 3
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
1/79Hrabovský Miroslav
vs.
Kun Roland0 : 3
BK MIŠO ŽilinaKörös BSE
 
1/80Praus Tomáš
vs.
Husák Richard1 : 3
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
1/81Burkiewicz Dzumyk Dominika
vs.
Brázdil Marián0 : 3
Wodzisław SlBK Topoľčany
 
1/82Kocková Michaela
vs.
Tichý Jaroslav1 : 3
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
1/83Vondráček Petr
vs.
Błażej Szymon3 : 1
MPC PardubiceSquare Kraków
 
1/84Kaplan Tomasz
vs.
Valkila Toni1 : 3
Nosan KielceN/A
 
1/85Botcher Jakub
vs.
Blachovski Michal0 : 3
Arkadia TczewFalcon Sosnowiec
 
1/86Lukáč Filip
vs.
Topchiev Emil2 : 3
DELTA Billiard BrnoBilliard Academy Tbilisi
 
1/87Javůrek Jaroslav
vs.
Novák Vítězslav3 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/88Jarosz Cezary
vs.
Hajšman Ladislav2 : 3
RokietnicaBilliard Stars
 
1/89Malanik Filip
vs.
Połczyńska Weronika3 : 1
BK 14 LUCAS ART KľušovUKS Bila Zduny
 
1/90Kavan Petr
vs.
Ząbek Monika0 : 3
Casablanca TáborERG Bieruń Folie
 
1/91Kováč Lukáš
vs.
Stankiewicz Adam0 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaHades Poznaň
 
1/92Śniegocki Mateusz
vs.
Tomeček Milan3 : 0
Konsalnet WarszawaDELTA Billiard Brno
 
1/93Autero Einari
vs.
Banek Wojciech3 : 2
N/AMUKS IKS Tarnów
 
1/94Krulichová Petra
vs.
Szolnoki Olivér0 : 3
Harlequin PrahaMonoPool BSE
 
1/95Trhlík Adam
vs.
Longdi Zhou0 : 3
Metropol České BudějoviceSK Billard Centrum Praha
 
1/96Malinowski Tomasz
vs.
Sząszor Kamil1 : 3
Frame LódzArkadia Tczew
 
1/97< volný los >vs.
Zdziech Mateusz0 : 0
Frame Lódz
 
1/98< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/99< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/100< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/101< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/102< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/103< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/104< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/105< volný los >vs.
Brancuský st. Petr0 : 0
MPC Pardubice
 
1/106< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/107< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/108< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/109< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/110< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/111< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/112Dobrovolný Petr
vs.< volný los >0 : 0
BC ROYAL Jihlava
 
1/113< volný los >vs.
Balan Arivukkannan0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/114< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/115< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/116< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/117< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/118< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/119< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/120< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/121< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/122< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/123< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/124< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/125< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/126< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/127< volný los >vs.< volný los >0 : 0
 
1/128Ascheri Gianluca
vs.< volný los >0 : 0
Blankofive Rome
 
1/129Zdziech Mateusz
vs.
Malinowski Tomasz1 : 3
Frame LódzFrame Lódz
 
1/130< volný los >vs.
Trhlík Adam0 : 0
Metropol České Budějovice
 
1/131< volný los >vs.
Krulichová Petra0 : 0
Harlequin Praha
 
1/132< volný los >vs.
Banek Wojciech0 : 0
MUKS IKS Tarnów
 
1/133< volný los >vs.
Tomeček Milan0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/134< volný los >vs.
Kováč Lukáš0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/135< volný los >vs.
Kavan Petr0 : 0
Casablanca Tábor
 
1/136< volný los >vs.
Połczyńska Weronika0 : 0
UKS Bila Zduny
 
1/137Brancuský st. Petr
vs.
Jarosz Cezary0 : 3
MPC PardubiceRokietnica
 
1/138< volný los >vs.
Novák Vítězslav0 : 0
MPC Pardubice
 
1/139< volný los >vs.
Lukáč Filip0 : 0
DELTA Billiard Brno
 
1/140< volný los >vs.
Botcher Jakub0 : 0
Arkadia Tczew
 
1/141< volný los >vs.
Kaplan Tomasz0 : 0
Nosan Kielce
 
1/142< volný los >vs.
Błażej Szymon0 : 0
Square Kraków
 
1/143< volný los >vs.
Kocková Michaela0 : 0
MPC Pardubice
 
1/144Dobrovolný Petr
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika0 : 3
BC ROYAL JihlavaWodzisław Sl
 
1/145Balan Arivukkannan
vs.
Praus Tomáš1 : 3
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
1/146< volný los >vs.
Hrabovský Miroslav0 : 0
BK MIŠO Žilina
 
1/147< volný los >vs.
Darius František0 : 0
MPC Pardubice
 
1/148< volný los >vs.
Dorobant Miroslav0 : 0
BC Řípská Praha
 
1/149< volný los >vs.
Meparishvili Irakli0 : 0
Billiard Academy Tbilisi
 
1/150< volný los >vs.
Šmídová Eliška0 : 0
MPC Pardubice
 
1/151< volný los >vs.
Onderek Tomáš0 : 0
MPC Pardubice
 
1/152< volný los >vs.
Szymkowski Sebastian0 : 0
147 Break Warszawa
 
1/153< volný los >vs.
Bobola Alexander0 : 0
Trenčín
 
1/154< volný los >vs.
Kapitančik Marcel0 : 0
MPC Pardubice
 
1/155< volný los >vs.
Holakovský Štefan0 : 0
Lavos Old Scool Bratislava
 
1/156< volný los >vs.
Szerypo Agnieszka0 : 0
Frame Lódz
 
1/157< volný los >vs.
Laaksonen Mika0 : 0
N/A
 
1/158< volný los >vs.
Růčka Radek0 : 0
MPC Pardubice
 
1/159< volný los >vs.
Harvánek Jiří0 : 0
MPC Pardubice
 
1/160Ascheri Gianluca
vs.
Quarta Antonio3 : 0
Blankofive RomeTV Sports Idoslubu
 
1/161Vančura Tomáš
vs.
Grim Kristina0 : 3
Metropol České BudějoviceN/A
 
1/162Saariaho Sami
vs.
Gulik Michael3 : 0
N/ASK Billard Centrum Praha
 
1/163Sroczynski Wojciech
vs.
Lebduška Filip2 : 3
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
1/164Velíšek Josef
vs.
Fortuński Mieszko1 : 3
Sportovní billiard PlzeňERG Bieruń Folie
 
1/165Balon Paweł
vs.
Likowski Piotr3 : 0
Allinone MikolówZakrecona Bila Poznan
 
1/166Vašata Milan
vs.
Louda Luboš3 : 1
DELTA Billiard BrnoBilliard Stars
 
1/167Gustafsson Jesse
vs.
Hubrtová Veronika0 : 3
TyBi TampereHarlequin Praha
 
1/168Kun Roland
vs.
Husák Richard0 : 3
Körös BSEK8 Buldogs Trenčín
 
1/169Brázdil Marián
vs.
Tichý Jaroslav3 : 1
BK TopoľčanySK Billard Centrum Praha
 
1/170Vondráček Petr
vs.
Valkila Toni3 : 1
MPC PardubiceN/A
 
1/171Blachovski Michal
vs.
Topchiev Emil2 : 3
Falcon SosnowiecBilliard Academy Tbilisi
 
1/172Javůrek Jaroslav
vs.
Hajšman Ladislav0 : 3
MPC PardubiceBilliard Stars
 
1/173Malanik Filip
vs.
Ząbek Monika3 : 2
BK 14 LUCAS ART KľušovERG Bieruń Folie
 
1/174Stankiewicz Adam
vs.
Śniegocki Mateusz0 : 3
Hades PoznaňKonsalnet Warszawa
 
1/175Autero Einari
vs.
Szolnoki Olivér0 : 3
N/AMonoPool BSE
 
1/176Longdi Zhou
vs.
Sząszor Kamil1 : 3
SK Billard Centrum PrahaArkadia Tczew
 
1/177Malinowski Tomasz
vs.
Trhlík Adam3 : 0
Frame LódzMetropol České Budějovice
 
1/178Krulichová Petra
vs.
Banek Wojciech0 : 3
Harlequin PrahaMUKS IKS Tarnów
 
1/179Tomeček Milan
vs.
Kováč Lukáš1 : 3
DELTA Billiard Brno1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/180Kavan Petr
vs.
Połczyńska Weronika3 : 0
Casablanca TáborUKS Bila Zduny
 
1/181Jarosz Cezary
vs.
Novák Vítězslav3 : 1
RokietnicaMPC Pardubice
 
1/182Lukáč Filip
vs.
Botcher Jakub2 : 3
DELTA Billiard BrnoArkadia Tczew
 
1/183Kaplan Tomasz
vs.
Błażej Szymon2 : 3
Nosan KielceSquare Kraków
 
1/184Kocková Michaela
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika0 : 3
MPC PardubiceWodzisław Sl
 
1/185Praus Tomáš
vs.
Hrabovský Miroslav3 : 0
MPC PardubiceBK MIŠO Žilina
 
1/186Darius František
vs.
Dorobant Miroslav0 : 3
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
1/187Meparishvili Irakli
vs.
Šmídová Eliška3 : 0
Billiard Academy TbilisiMPC Pardubice
 
1/188Onderek Tomáš
vs.
Szymkowski Sebastian2 : 3
MPC Pardubice147 Break Warszawa
 
1/189Bobola Alexander
vs.
Kapitančik Marcel3 : 0
TrenčínMPC Pardubice
 
1/190Holakovský Štefan
vs.
Szerypo Agnieszka3 : 0
Lavos Old Scool BratislavaFrame Lódz
 
1/191Laaksonen Mika
vs.
Růčka Radek2 : 3
N/AMPC Pardubice
 
1/192Harvánek Jiří
vs.
Ascheri Gianluca1 : 3
MPC PardubiceBlankofive Rome
 
1/193Malinowski Tomasz
vs.
Kun Roland3 : 0
Frame LódzKörös BSE
 
1/194Banek Wojciech
vs.
Gustafsson Jesse0 : -1
MUKS IKS TarnówTyBi Tampere
 
1/195Kováč Lukáš
vs.
Louda Luboš3 : 2
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaBilliard Stars
 
1/196Kavan Petr
vs.
Likowski Piotr2 : 3
Casablanca TáborZakrecona Bila Poznan
 
1/197Jarosz Cezary
vs.
Velíšek Josef2 : 3
RokietnicaSportovní billiard Plzeň
 
1/198Botcher Jakub
vs.
Sroczynski Wojciech0 : 3
Arkadia TczewKonsalnet Warszawa
 
1/199Błażej Szymon
vs.
Gulik Michael3 : 0
Square KrakówSK Billard Centrum Praha
 
1/200Burkiewicz Dzumyk Dominika
vs.
Vančura Tomáš1 : 3
Wodzisław SlMetropol České Budějovice
 
1/201Praus Tomáš
vs.
Longdi Zhou1 : 3
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
1/202Dorobant Miroslav
vs.
Autero Einari1 : 3
BC Řípská PrahaN/A
 
1/203Meparishvili Irakli
vs.
Stankiewicz Adam0 : 3
Billiard Academy TbilisiHades Poznaň
 
1/204Szymkowski Sebastian
vs.
Ząbek Monika3 : 1
147 Break WarszawaERG Bieruń Folie
 
1/205Bobola Alexander
vs.
Javůrek Jaroslav3 : 1
TrenčínMPC Pardubice
 
1/206Holakovský Štefan
vs.
Blachovski Michal0 : 3
Lavos Old Scool BratislavaFalcon Sosnowiec
 
1/207Růčka Radek
vs.
Valkila Toni0 : 3
MPC PardubiceN/A
 
1/208Ascheri Gianluca
vs.
Tichý Jaroslav3 : 0
Blankofive RomeSK Billard Centrum Praha
 
1/209Grim Kristina
vs.
Valkila Toni3 : 1
N/AN/A
 
1/210Saariaho Sami
vs.
Autero Einari3 : 1
N/AN/A
 
1/211Lebduška Filip
vs.
Stankiewicz Adam1 : 3
MPC PardubiceHades Poznaň
 
1/212Fortuński Mieszko
vs.
Vančura Tomáš3 : 2
ERG Bieruń FolieMetropol České Budějovice
 
1/213Balon Paweł
vs.
Velíšek Josef2 : 3
Allinone MikolówSportovní billiard Plzeň
 
1/214Vašata Milan
vs.
Ascheri Gianluca2 : 3
DELTA Billiard BrnoBlankofive Rome
 
1/215Hubrtová Veronika
vs.
Kováč Lukáš1 : 3
Harlequin Praha1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/216Husák Richard
vs.
Sroczynski Wojciech1 : 3
K8 Buldogs TrenčínKonsalnet Warszawa
 
1/217Brázdil Marián
vs.
Szymkowski Sebastian3 : 0
BK Topoľčany147 Break Warszawa
 
1/218Vondráček Petr
vs.
Błażej Szymon3 : 2
MPC PardubiceSquare Kraków
 
1/219Topchiev Emil
vs.
Bobola Alexander3 : 0
Billiard Academy TbilisiTrenčín
 
1/220Hajšman Ladislav
vs.
Malinowski Tomasz0 : 3
Billiard StarsFrame Lódz
 
1/221Malanik Filip
vs.
Longdi Zhou1 : 3
BK 14 LUCAS ART KľušovSK Billard Centrum Praha
 
1/222Śniegocki Mateusz
vs.
Blachovski Michal3 : 2
Konsalnet WarszawaFalcon Sosnowiec
 
1/223Szolnoki Olivér
vs.
Likowski Piotr3 : 0
MonoPool BSEZakrecona Bila Poznan
 
1/224Sząszor Kamil
vs.
Banek Wojciech3 : 2
Arkadia TczewMUKS IKS Tarnów
 
1/225Grim Kristina
vs.
Saariaho Sami3 : 1
N/AN/A
 
1/226Stankiewicz Adam
vs.
Fortuński Mieszko2 : 3
Hades PoznaňERG Bieruń Folie
 
1/227Velíšek Josef
vs.
Ascheri Gianluca0 : 3
Sportovní billiard PlzeňBlankofive Rome
 
1/228Kováč Lukáš
vs.
Sroczynski Wojciech0 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaKonsalnet Warszawa
 
1/229Brázdil Marián
vs.
Vondráček Petr3 : 2
BK TopoľčanyMPC Pardubice
 
1/230Topchiev Emil
vs.
Malinowski Tomasz2 : 3
Billiard Academy TbilisiFrame Lódz
 
1/231Longdi Zhou
vs.
Śniegocki Mateusz0 : 3
SK Billard Centrum PrahaKonsalnet Warszawa
 
1/232Szolnoki Olivér
vs.
Sząszor Kamil3 : 2
MonoPool BSEArkadia Tczew
 
1/233Grim Kristina
vs.
Fortuński Mieszko0 : 4
N/AERG Bieruń Folie
 
1/234Ascheri Gianluca
vs.
Sroczynski Wojciech0 : 4
Blankofive RomeKonsalnet Warszawa
 
1/235Brázdil Marián
vs.
Malinowski Tomasz3 : 4
BK TopoľčanyFrame Lódz
 
1/236Śniegocki Mateusz
vs.
Szolnoki Olivér4 : 2
Konsalnet WarszawaMonoPool BSE
 
1/237Fortuński Mieszko
vs.
Sroczynski Wojciech4 : 3
ERG Bieruń FolieKonsalnet Warszawa
 
1/238Malinowski Tomasz
vs.
Śniegocki Mateusz2 : 4
Frame LódzKonsalnet Warszawa
 
1/239Fortuński Mieszko
vs.
Śniegocki Mateusz3 : 4
ERG Bieruń FolieKonsalnet Warszawa