Počítadla

5. Pardubice STABEDO Open - Juniors (7. 7. 2018)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Frank Michal
vs.
Siemieniec Partycja4 : 0
Horses Prešov BUKS Milek Wislica Polska
 
2/1Brancuský Petr
vs.
Malicka Milena4 : 2
MPC PardubiceAcademy Billiard Rokietnica
 
3/1Hora Matouš
vs.
Dygrýn Tobiáš4 : 0
BC PříchoviceSK Billard Centrum Praha
 
4/1Błażej Szymon
vs.
Świtała Bogna4 : 0
Square KrakówUKS Pałuki Żnin
 
5/1Krysztofik Tomasz
vs.
Charczuk Patryk4 : 0
Green Club GdańskUKS Milek Wislica Polska
 
6/1Lebduška Filip
vs.
Tomeček Milan3 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
7/1Oriňák Martin
vs.
Krejčová Sandra4 : 0
Horses Prešov BCasablanca Tábor
 
8/1Mrva Kristián
vs.
Květoň Václav4 : 3
Horses Prešov BBilliard Stars
 
9/1Polis Piotr
vs.
Świtała Piotr4 : 0
Frame LódzUKS Pałuki Żnin
 
10/1Tenk Enrik
vs.
Kun Roland4 : 0
ŠK ELITE BratislavaKörös BSE
 
11/1Washburn Calvin
vs.
Zdziech Mateusz4 : 1
BC Řípská PrahaFrame Lódz
 
1/2Kovářík Matěj
vs.
Wierzyk Damian2 : 4
TJ Sokol HodonínUKS Bila Zduny
 
2/2Moroz Mykola
vs.
Siemieniec Gabriela4 : 3
N/AUKS Milek Wislica Polska
 
3/2Botcher Jakub
vs.
Vorlová Barbora4 : 2
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
1/3Stankiewicz Adam
vs.
Siemieniec Partycja4 : 0
Hades PoznaňUKS Milek Wislica Polska
 
2/3Šoltis Michal
vs.
Malicka Milena4 : 0
Horses Prešov BAcademy Billiard Rokietnica
 
3/3Gliński Dawid
vs.
Dygrýn Tobiáš4 : 0
Frame LódzSK Billard Centrum Praha
 
4/3Javůrek ml. Michal
vs.
Kurz Tom0 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
5/3Kacperczyk Wiktoria
vs.
Połczyńska Weronika0 : 4
UKS Milek Wislica PolskaUKS Bila Zduny
 
6/3Dynia Wojciech
vs.
Brzękowski Arkadiusz1 : 4
UKS Milek Wislica PolskaAcademy Billiard Rokietnica
 
7/3Zbořil Jan
vs.
Havlíček David4 : 1
MPC PardubiceBC Příchovice
 
8/3Kout Filip
vs.
Erhartová Tereza2 : 4
MPC PardubiceBC Příchovice
 
9/3Pawełczyk Dominika
vs.
Mrázek David0 : 4
UKS Milek Wislica PolskaMetropol České Budějovice
 
10/3Trhlík Adam
vs.
Ouhrabka Jakub4 : 1
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
11/3Aftka Sandra
vs.
Gulik Michael3 : 4
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
1/4Frank Michal
vs.
Kovářík Matěj1 : 4
Horses Prešov BTJ Sokol Hodonín
 
2/4Brancuský Petr
vs.
Moroz Mykola4 : 3
MPC PardubiceN/A
 
3/4Hora Matouš
vs.
Botcher Jakub4 : 0
BC PříchoviceArkadia Tczew
 
1/5Wierzyk Damian
vs.
Siemieniec Partycja4 : 0
UKS Bila ZdunyUKS Milek Wislica Polska
 
2/5Siemieniec Gabriela
vs.
Malicka Milena3 : 4
UKS Milek Wislica PolskaAcademy Billiard Rokietnica
 
3/5Vorlová Barbora
vs.
Dygrýn Tobiáš4 : 1
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
4/5Błażej Szymon
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 0
Square KrakówMPC Pardubice
 
5/5Krysztofik Tomasz
vs.
Kacperczyk Wiktoria4 : 0
Green Club GdańskUKS Milek Wislica Polska
 
6/5Lebduška Filip
vs.
Dynia Wojciech1 : 4
MPC PardubiceUKS Milek Wislica Polska
 
7/5Oriňák Martin
vs.
Zbořil Jan4 : 3
Horses Prešov BMPC Pardubice
 
8/5Mrva Kristián
vs.
Kout Filip4 : 0
Horses Prešov BMPC Pardubice
 
9/5Polis Piotr
vs.
Pawełczyk Dominika4 : 1
Frame LódzUKS Milek Wislica Polska
 
10/5Tenk Enrik
vs.
Trhlík Adam0 : 4
ŠK ELITE BratislavaMetropol České Budějovice
 
11/5Washburn Calvin
vs.
Aftka Sandra4 : 1
BC Řípská PrahaArkadia Tczew
 
1/6Frank Michal
vs.
Stankiewicz Adam1 : 4
Horses Prešov BHades Poznaň
 
2/6Brancuský Petr
vs.
Šoltis Michal4 : 3
MPC PardubiceHorses Prešov B
 
3/6Hora Matouš
vs.
Gliński Dawid1 : 4
BC PříchoviceFrame Lódz
 
4/6Kurz Tom
vs.
Świtała Bogna1 : 4
SK Billard Centrum PrahaUKS Pałuki Żnin
 
5/6Połczyńska Weronika
vs.
Charczuk Patryk4 : 0
UKS Bila ZdunyUKS Milek Wislica Polska
 
6/6Brzękowski Arkadiusz
vs.
Tomeček Milan4 : 2
Academy Billiard RokietnicaDELTA Billiard Brno
 
7/6Havlíček David
vs.
Krejčová Sandra0 : 4
BC PříchoviceCasablanca Tábor
 
8/6Erhartová Tereza
vs.
Květoň Václav1 : 4
BC PříchoviceBilliard Stars
 
9/6Mrázek David
vs.
Świtała Piotr4 : 3
Metropol České BudějoviceUKS Pałuki Żnin
 
10/6Ouhrabka Jakub
vs.
Kun Roland4 : 1
MPC PardubiceKörös BSE
 
11/6Gulik Michael
vs.
Zdziech Mateusz0 : 4
SK Billard Centrum PrahaFrame Lódz
 
1/7Siemieniec Partycja
vs.
Kovářík Matěj2 : 4
UKS Milek Wislica PolskaTJ Sokol Hodonín
 
2/7Malicka Milena
vs.
Moroz Mykola0 : 4
Academy Billiard RokietnicaN/A
 
3/7Dygrýn Tobiáš
vs.
Botcher Jakub1 : 4
SK Billard Centrum PrahaArkadia Tczew
 
1/8Wierzyk Damian
vs.
Stankiewicz Adam4 : 3
UKS Bila ZdunyHades Poznaň
 
2/8Siemieniec Gabriela
vs.
Šoltis Michal0 : 4
UKS Milek Wislica PolskaHorses Prešov B
 
3/8Vorlová Barbora
vs.
Gliński Dawid0 : 4
SK Billard Centrum PrahaFrame Lódz
 
4/8Błażej Szymon
vs.
Kurz Tom4 : 1
Square KrakówSK Billard Centrum Praha
 
5/8Krysztofik Tomasz
vs.
Połczyńska Weronika4 : 3
Green Club GdańskUKS Bila Zduny
 
6/8Lebduška Filip
vs.
Brzękowski Arkadiusz1 : 4
MPC PardubiceAcademy Billiard Rokietnica
 
7/8Oriňák Martin
vs.
Havlíček David4 : 0
Horses Prešov BBC Příchovice
 
8/8Mrva Kristián
vs.
Erhartová Tereza4 : 0
Horses Prešov BBC Příchovice
 
9/8Polis Piotr
vs.
Mrázek David1 : 4
Frame LódzMetropol České Budějovice
 
10/8Tenk Enrik
vs.
Ouhrabka Jakub4 : 1
ŠK ELITE BratislavaMPC Pardubice
 
11/8Washburn Calvin
vs.
Gulik Michael4 : 2
BC Řípská PrahaSK Billard Centrum Praha
 
1/9Frank Michal
vs.
Wierzyk Damian4 : 0
Horses Prešov BUKS Bila Zduny
 
2/9Brancuský Petr
vs.
Siemieniec Gabriela4 : 0
MPC PardubiceUKS Milek Wislica Polska
 
3/9Hora Matouš
vs.
Vorlová Barbora3 : 4
BC PříchoviceSK Billard Centrum Praha
 
1/10Kovářík Matěj
vs.
Stankiewicz Adam1 : 4
TJ Sokol HodonínHades Poznaň
 
2/10Moroz Mykola
vs.
Šoltis Michal0 : 4
N/AHorses Prešov B
 
3/10Botcher Jakub
vs.
Gliński Dawid4 : 3
Arkadia TczewFrame Lódz
 
4/10Świtała Bogna
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 2
UKS Pałuki ŻninMPC Pardubice
 
5/10Charczuk Patryk
vs.
Kacperczyk Wiktoria3 : 4
UKS Milek Wislica PolskaUKS Milek Wislica Polska
 
6/10Tomeček Milan
vs.
Dynia Wojciech4 : 0
DELTA Billiard BrnoUKS Milek Wislica Polska
 
7/10Krejčová Sandra
vs.
Zbořil Jan4 : 3
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
8/10Květoň Václav
vs.
Kout Filip4 : 0
Billiard StarsMPC Pardubice
 
9/10Świtała Piotr
vs.
Pawełczyk Dominika4 : 2
UKS Pałuki ŻninUKS Milek Wislica Polska
 
10/10Kun Roland
vs.
Trhlík Adam0 : 4
Körös BSEMetropol České Budějovice
 
11/10Zdziech Mateusz
vs.
Aftka Sandra4 : 1
Frame LódzArkadia Tczew
 
12/1Błażej Szymon
vs.< volný los >0 : 0
Square Kraków
 
12/2Polis Piotr
vs.
Květoň Václav4 : 3
Frame LódzBilliard Stars
 
12/3Brancuský Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
12/4< volný los >vs.
Brzękowski Arkadiusz0 : 0
Academy Billiard Rokietnica
 
12/5Mrva Kristián
vs.< volný los >0 : 0
Horses Prešov B
 
12/6Świtała Bogna
vs.
Šoltis Michal2 : 4
UKS Pałuki ŻninHorses Prešov B
 
12/7Gliński Dawid
vs.
Tomeček Milan4 : 1
Frame LódzDELTA Billiard Brno
 
12/8< volný los >vs.
Oriňák Martin0 : 0
Horses Prešov B
 
12/9Krysztofik Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
12/10Tenk Enrik
vs.
Połczyńska Weronika4 : 1
ŠK ELITE BratislavaUKS Bila Zduny
 
12/11Botcher Jakub
vs.
Krejčová Sandra4 : 1
Arkadia TczewCasablanca Tábor
 
12/12< volný los >vs.
Mrázek David0 : 0
Metropol České Budějovice
 
12/13Washburn Calvin
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
12/14< volný los >vs.
Wierzyk Damian0 : 0
UKS Bila Zduny
 
12/15Stankiewicz Adam
vs.
Zdziech Mateusz0 : 4
Hades PoznaňFrame Lódz
 
12/16< volný los >vs.
Trhlík Adam0 : 0
Metropol České Budějovice
 
12/17Błażej Szymon
vs.
Polis Piotr4 : 5
Square KrakówFrame Lódz
 
12/18Brancuský Petr
vs.
Brzękowski Arkadiusz5 : 2
MPC PardubiceAcademy Billiard Rokietnica
 
12/19Mrva Kristián
vs.
Šoltis Michal5 : 2
Horses Prešov BHorses Prešov B
 
12/20Gliński Dawid
vs.
Oriňák Martin5 : 0
Frame LódzHorses Prešov B
 
12/21Krysztofik Tomasz
vs.
Tenk Enrik5 : 2
Green Club GdańskŠK ELITE Bratislava
 
12/22Botcher Jakub
vs.
Mrázek David5 : 3
Arkadia TczewMetropol České Budějovice
 
12/23Washburn Calvin
vs.
Wierzyk Damian5 : 0
BC Řípská PrahaUKS Bila Zduny
 
12/24Zdziech Mateusz
vs.
Trhlík Adam5 : 2
Frame LódzMetropol České Budějovice
 
12/25Polis Piotr
vs.
Brancuský Petr5 : 2
Frame LódzMPC Pardubice
 
12/26Mrva Kristián
vs.
Gliński Dawid5 : 3
Horses Prešov BFrame Lódz
 
12/27Krysztofik Tomasz
vs.
Botcher Jakub5 : 2
Green Club GdańskArkadia Tczew
 
12/28Washburn Calvin
vs.
Zdziech Mateusz5 : 4
BC Řípská PrahaFrame Lódz
 
12/29Polis Piotr
vs.
Mrva Kristián5 : 3
Frame LódzHorses Prešov B
 
12/30Krysztofik Tomasz
vs.
Washburn Calvin5 : 1
Green Club GdańskBC Řípská Praha
 
12/31Polis Piotr
vs.
Krysztofik Tomasz0 : 5
Frame LódzGreen Club Gdańsk