Počítadla

5. Pardubice STABEDO Open (5. 7. 2018 - 8. 7. 2018)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Bröschel Jan
vs.
Gubiš Ľudovít4 : 0
BC Řípská PrahaBK Trnava
 
2/1Dorobant Slávek
vs.
Konárik Marcel4 : 2
BC Mnichovo Hradiště1.BC Lavos Bratislava
 
3/1Hajdovský Marek
vs.
Michálik Roman4 : 1
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
4/1Kavan Petr
vs.
Musil Oldřich4 : 1
Casablanca TáborBC ROYAL Jihlava
 
5/1Lebduška Filip
vs.
Žalman Miloš4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
6/1Nechvíle Josef
vs.
Hlína Vladimír4 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
7/1Ramp Bert
vs.
Kocková Michaela4 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
8/1Růčka Radek
vs.
Krulichová Petra4 : 0
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
9/1Suchánek Jan
vs.
Kucziak Jan4 : 1
Casablanca TáborBC Lysá nad Labem
 
10/1Švestka Martin
vs.
Louda Luboš4 : 0
MPC PardubiceBilliard Stars
 
11/1Tužil Pavel
vs.
Murka Bohumil4 : 0
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
12/1Urban Petr
vs.
Brancuský st. Petr4 : 0
DUNS Benátky nad JizerouMPC Pardubice
 
13/1Washburn Calvin
vs.
Cendelín Miroslav4 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
14/1Žalman David
vs.
Darius František4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
15/1Babica Radosław
vs.
Dittrich David4 : 0
Academy Billiard RokietnicaHarlequin Praha
 
16/1Sząszor Kamil
vs.
Vaňous Tomáš4 : 0
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
17/1Marien Christoph
vs.
Szymkowski Sebastian4 : 2
N/A147 Break Warszawa
 
18/1Gavenčiak Michal
vs.
Wierzchowski Jan4 : 2
Billiard StarsKatowice
 
19/1Hajšman Ladislav
vs.
Wierzyk Damian4 : 0
Billiard StarsUKS Bila Zduny
 
20/1Houdek Adam
vs.
Bobola Peter4 : 3
BC Řípská PrahaK8 Trench Town Trenčín
 
21/1Vondráček Petr
vs.
Honz Branislav 3 : 4
MPC PardubiceTEAM BBM Malacky
 
22/1Longdi Zhou
vs.
Hrabovský Tomáš4 : 0
MPC PardubiceTEAM BBM Malacky
 
23/1Autero Einari
vs.
Igaz Matej4 : 2
N/AK8 Trench Town Trenčín
 
24/1Forsten Jyri
vs.
Baloun Ondřej4 : 1
N/AMPC Pardubice
 
25/1Hiltunen Toni
vs.
Baranová Lucie4 : 3
N/ADELTA Billiard Brno
 
26/1Jokela Kimmo
vs.
Dygrýn Tobiáš4 : 0
N/ASK Billard Centrum Praha
 
27/1Laaksonen Mika
vs.
Harvánek Jiří4 : 0
N/AMPC Pardubice
 
28/1Saariaho Sami
vs.
Jadrný Roman4 : 3
N/AMPC Pardubice
 
29/1Somero Sami
vs.
Šmídová Eliška4 : 2
N/AMPC Pardubice
 
30/1Valkila Toni
vs.
Vašata Milan4 : 1
N/ADELTA Billiard Brno
 
31/1Brzękowski Arkadiusz
vs.
Vejvoda Václav4 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
32/1Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Wierzyk Martin4 : 0
Amnezja KaliszUKS Bila Zduny
 
33/1Banek Wojciech
vs.
Witos Mariusz4 : 1
MUKS IKS TarnówArena Piaseczno
 
34/1Bekesi Laszlo
vs.
Ząbek Monika0 : 4
Calliotel SC KecskemetERG Bieruń Folie
 
35/1Brancuský Petr
vs.
Adamus Damian2 : 4
MPC PardubiceN/A
 
36/1Fortuński Mieszko
vs.
Bartoš Jan4 : 0
ERG Bieruń FolieMPC Pardubice
 
37/1Gosk Wojciech
vs.
Blachovski Michal2 : 4
Bila TarnówFalcon Sosnowiec
 
38/1Checinski Wojtek
vs.
Brázdil Marián4 : 2
Joker TomaszówBK Topoľčany
 
39/1Juszczyczyn Konrad
vs.
Cendelín Miroslav4 : 0
ERG Bieruń FolieMPC Pardubice
 
40/1Kaplan Tomasz
vs.
Dugovič Roman4 : 0
Nosan KielceBK Kanianka
 
41/1Koniar Jakub
vs.
Fekete Lukáš4 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaTEAM BBM Malacky
 
42/1Labutis Pijus
vs.
Forsten Jyri4 : 1
N/AN/A
 
43/1Likowski Piotr
vs.
Holakovský Štefan4 : 2
Zakrecona Bila PoznanLavos Old Scool Bratislava
 
44/1Malinowski Tomasz
vs.
Louda Luboš4 : 2
Frame LódzBilliard Stars
 
45/1Mrňák Jan
vs.
Malanik Filip4 : 2
Cannery BilliardBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
46/1Peter Ingo
vs.
Mašková Eva4 : 0
N/ASK Billard Centrum Praha
 
47/1See Huidji
vs.
Michálik Roman4 : 1
N/A1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
48/1Śniegocki Mateusz
vs.
Pługowski Adam4 : 0
Konsalnet WarszawaUKS Bila Zduny
 
49/1Sroczynski Wojciech
vs.
Šereda Michal4 : 0
Konsalnet Warszawaneregistrovaný hráč
 
50/1Szewczyk Wojciech
vs.
Šoltis Michal4 : 2
Konsalnet WarszawaHorses Prešov B
 
51/1Szolnoki Olivér
vs.
Šoltis Pavol4 : 0
MonoPool BSEHorses Prešov
 
1/2Kováč Lukáš
vs.
Strádal Jan4 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
2/2Kubán Michal
vs.
Vančura Tomáš4 : 2
BK KaniankaMetropol České Budějovice
 
3/2Husák Richard
vs.
Vladyka Robin4 : 2
K8 Buldogs TrenčínHarlequin Praha
 
4/2Lisík Zdenko
vs.
Květoň Václav4 : 2
Alpia MartinBilliard Stars
 
5/2Mikuška Peter
vs.
Sjatkovský Michal4 : 1
K8 Buldogs TrenčínBC Golden Horn Praha
 
6/2Schjetne Mats
vs.
Jaborník Michal4 : 1
N/ADELTA Billiard Brno
 
7/2Malczewski Michał
vs.
Tomeček Milan1 : 4
Bilard Team Maria WałbrzychDELTA Billiard Brno
 
8/2Sząszor Mateusz
vs.
Gulik Michael4 : 1
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
9/2Balan Arivukkannan
vs.
Hajn Pavel4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
10/2Jelínek Petr
vs.
Hanzlík Jakub4 : 1
DELTA Billiard Brno1. BC Děčín
 
11/2Kníže Martin
vs.
Kotěra Jan2 : 4
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
12/2Dorobant Miroslav
vs.
Novák Vítězslav4 : 0
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
13/2Galuška Martin
vs.
Botcher Jakub4 : 0
DELTA Billiard BrnoArkadia Tczew
 
14/2Horák Michal
vs.
Holakovský Štefan4 : 0
SK Billard Centrum PrahaLavos Old Scool Bratislava
 
15/2Kůs Erik
vs.
Dugovič Roman4 : 2
DELTA Billiard BrnoBK Kanianka
 
16/2Marić Marijo
vs.
Fekete Lukáš4 : 3
SK Billard Centrum PrahaTEAM BBM Malacky
 
17/2Macioł Daniel
vs.
Brázdil Marián4 : 0
Konsalnet WarszawaBK Topoľčany
 
18/2Zając Dominik
vs.
Balay Miloš4 : 1
Balabushka Break BallDELTA Billiard Brno
 
19/2Lang Daniel
vs.
Číhal Ondřej4 : 0
BK ARENA RužomberokBC ROYAL Jihlava
 
20/2Lisík Jozef
vs.
Čmelík Jan4 : 1
Alpia MartinDELTA Billiard Brno
 
21/2Anthony Van Loocke
vs.
Dobrovolný Petr3 : 4
N/ABC ROYAL Jihlava
 
22/2Hamáček Dominik
vs.
Freiberk Jan4 : 2
BC ROYAL JihlavaMPC Pardubice
 
23/2Lukáč Filip
vs.
Onderek Tomáš1 : 4
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
24/2Biashvili Beka
vs.
Pierzchalski Tomasz4 : 3
Billiard Academy TbilisiMasters Lublin
 
25/2Meparishvili Irakli
vs.
Žarnikov Michal4 : 0
Billiard Academy TbilisiDELTA Billiard Brno
 
26/2Topchiev Emil
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika4 : 0
Billiard Academy TbilisiWodzisław Sl
 
27/2Muklewicz Michał
vs.
Dzumyk Mariusz2 : 4
Green Club GdańskÓsemka Gliwice
 
28/2Balon Paweł
vs.
Kapolka Kamil4 : 0
Allinone MikolówSBiZ
 
29/2Blachovski Michal
vs.
Konkel Kacper1 : 4
Falcon SosnowiecArkadia Tczew
 
30/2Brzękowski Sebastian
vs.
Krysztofik Tomasz0 : 4
Academy Billiard RokietnicaGreen Club Gdańsk
 
31/2Jarosz Cezary
vs.
Lacka Izabela4 : 2
RokietnicaSosnowiec
 
32/2Tsereteli Zurab
vs.
Ugrin Milan4 : 2
Billiard Academy TbilisiHarlequin Praha
 
33/2Bąk Ewa
vs.
Ascheri Gianluca2 : 4
MUKS IKS TarnówBlankofive Rome
 
34/2Gliński Dawid
vs.
Benedikt Jiří3 : 4
Frame Lódzneregistrovaný hráč
 
35/2Grim Kristina
vs.
Błażej Szymon4 : 3
N/ASquare Kraków
 
36/2Gustafsson Jesse
vs.
Błażej Tomasz4 : 2
TyBi TampereN/A
 
37/2Chruściel Jarosław
vs.
Dziobkowski Andrzej0 : 4
Frame LódzWodzisław Sl
 
38/2Kapitančik Marcel
vs.
Frank Michal1 : 4
MPC PardubiceHorses Prešov B
 
39/2Kulas René
vs.
Hojka Marcin3 : 4
SK Billard Centrum PrahaWodzisław Sl
 
40/2Laaksonen Mika
vs.
Jasiak Oskar4 : 0
N/AWodzisław Sl
 
41/2Mirakhmedov Roman
vs.
Kubicki Patryk1 : 4
DELTA Billiard BrnoUKS Bila Zduny
 
42/2Mrva Kristián
vs.
Kurpanik Robert4 : 1
Horses Prešov BWodzisław Sl
 
43/2Mrva Milan
vs.
Lisík Jozef4 : 1
Horses PrešovAlpia Martin
 
44/2Polis Piotr
vs.
Misák Petr4 : 2
Frame LódzDELTA Billiard Brno
 
45/2Praus Tomáš
vs.
Oriňák Martin4 : 3
MPC PardubiceHorses Prešov B
 
46/2Quarta Antonio
vs.
Rendla Jakub2 : 4
TV Sports IdoslubuDELTA Billiard Brno
 
47/2Räsänen Sakari
vs.
Szerypo Paweł4 : 0
TyBi TampereFrame Lódz
 
48/2Stankiewicz Adam
vs.
Szymkowski Sebastian2 : 4
Hades Poznaň147 Break Warszawa
 
49/2Tichý Jaroslav
vs.
Tenk Enrik4 : 1
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
50/2Velíšek Josef
vs.
Vančura Tomáš4 : 0
Sportovní billiard PlzeňMetropol České Budějovice
 
51/2Zdziech Mateusz
vs.
Venteo Araque Pablo José4 : 1
Frame LódzN/A
 
1/3Bröschel Jan
vs.
Kováč Lukáš1 : 4
BC Řípská Praha1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
2/3Dorobant Slávek
vs.
Kubán Michal3 : 4
BC Mnichovo HradištěBK Kanianka
 
3/3Hajdovský Marek
vs.
Husák Richard4 : 0
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
4/3Kavan Petr
vs.
Lisík Zdenko4 : 1
Casablanca TáborAlpia Martin
 
5/3Lebduška Filip
vs.
Mikuška Peter4 : 3
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
6/3Nechvíle Josef
vs.
Schjetne Mats0 : 4
BC Řípská PrahaN/A
 
7/3Ramp Bert
vs.
Malczewski Michał4 : 0
BC Řípská PrahaBilard Team Maria Wałbrzych
 
8/3Růčka Radek
vs.
Sząszor Mateusz3 : 4
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
9/3Suchánek Jan
vs.
Balan Arivukkannan4 : 3
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
10/3Švestka Martin
vs.
Jelínek Petr4 : 3
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
11/3Tužil Pavel
vs.
Kníže Martin4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
12/3Urban Petr
vs.
Dorobant Miroslav1 : 4
DUNS Benátky nad JizerouBC Řípská Praha
 
13/3Washburn Calvin
vs.
Galuška Martin4 : 2
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
14/3Žalman David
vs.
Horák Michal4 : 1
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
15/3Babica Radosław
vs.
Kůs Erik4 : 1
Academy Billiard RokietnicaDELTA Billiard Brno
 
16/3Sząszor Kamil
vs.
Marić Marijo4 : 2
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
17/3Marien Christoph
vs.
Macioł Daniel1 : 4
N/AKonsalnet Warszawa
 
18/3Gavenčiak Michal
vs.
Zając Dominik4 : 2
Billiard StarsBalabushka Break Ball
 
19/3Hajšman Ladislav
vs.
Lang Daniel4 : 3
Billiard StarsBK ARENA Ružomberok
 
20/3Houdek Adam
vs.
Lisík Jozef4 : 0
BC Řípská PrahaAlpia Martin
 
21/3Vondráček Petr
vs.
Anthony Van Loocke1 : 4
MPC PardubiceN/A
 
22/3Longdi Zhou
vs.
Hamáček Dominik1 : 4
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
23/3Autero Einari
vs.
Lukáč Filip4 : 2
N/ADELTA Billiard Brno
 
24/3Forsten Jyri
vs.
Biashvili Beka4 : 2
N/ABilliard Academy Tbilisi
 
25/3Hiltunen Toni
vs.
Meparishvili Irakli1 : 4
N/ABilliard Academy Tbilisi
 
26/3Jokela Kimmo
vs.
Topchiev Emil3 : 4
N/ABilliard Academy Tbilisi
 
27/3Laaksonen Mika
vs.
Muklewicz Michał0 : 4
N/AGreen Club Gdańsk
 
28/3Saariaho Sami
vs.
Balon Paweł4 : 2
N/AAllinone Mikolów
 
29/3Somero Sami
vs.
Blachovski Michal4 : 3
N/AFalcon Sosnowiec
 
30/3Valkila Toni
vs.
Brzękowski Sebastian4 : 0
N/AAcademy Billiard Rokietnica
 
31/3Brzękowski Arkadiusz
vs.
Jarosz Cezary2 : 4
Academy Billiard RokietnicaRokietnica
 
32/3Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Tsereteli Zurab4 : 3
Amnezja KaliszBilliard Academy Tbilisi
 
33/3Banek Wojciech
vs.
Bąk Ewa4 : 3
MUKS IKS TarnówMUKS IKS Tarnów
 
34/3Bekesi Laszlo
vs.
Gliński Dawid2 : 4
Calliotel SC KecskemetFrame Lódz
 
35/3Brancuský Petr
vs.
Grim Kristina0 : 4
MPC PardubiceN/A
 
36/3Fortuński Mieszko
vs.
Gustafsson Jesse4 : 0
ERG Bieruń FolieTyBi Tampere
 
37/3Gosk Wojciech
vs.
Chruściel Jarosław4 : 1
Bila TarnówFrame Lódz
 
38/3Checinski Wojtek
vs.
Kapitančik Marcel3 : 4
Joker TomaszówMPC Pardubice
 
39/3Juszczyczyn Konrad
vs.
Kulas René4 : 0
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
40/3Kaplan Tomasz
vs.
Laaksonen Mika0 : 4
Nosan KielceN/A
 
41/3Koniar Jakub
vs.
Mirakhmedov Roman4 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaDELTA Billiard Brno
 
42/3Labutis Pijus
vs.
Mrva Kristián4 : 0
N/AHorses Prešov B
 
43/3Likowski Piotr
vs.
Mrva Milan4 : 0
Zakrecona Bila PoznanHorses Prešov
 
44/3Malinowski Tomasz
vs.
Polis Piotr4 : 3
Frame LódzFrame Lódz
 
45/3Mrňák Jan
vs.
Praus Tomáš2 : 4
Cannery BilliardMPC Pardubice
 
46/3Peter Ingo
vs.
Quarta Antonio2 : 4
N/ATV Sports Idoslubu
 
47/3See Huidji
vs.
Räsänen Sakari4 : 1
N/ATyBi Tampere
 
48/3Śniegocki Mateusz
vs.
Stankiewicz Adam4 : 1
Konsalnet WarszawaHades Poznaň
 
49/3Sroczynski Wojciech
vs.
Tichý Jaroslav4 : 0
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
50/3Szewczyk Wojciech
vs.
Velíšek Josef4 : 1
Konsalnet WarszawaSportovní billiard Plzeň
 
51/3Szolnoki Olivér
vs.
Zdziech Mateusz4 : 3
MonoPool BSEFrame Lódz
 
1/4Strádal Jan
vs.
Gubiš Ľudovít0 : 4
SK Billard Centrum PrahaBK Trnava
 
2/4Vančura Tomáš
vs.
Konárik Marcel2 : 4
Metropol České Budějovice1.BC Lavos Bratislava
 
3/4Vladyka Robin
vs.
Michálik Roman4 : 0
Harlequin Praha1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
4/4Květoň Václav
vs.
Musil Oldřich3 : 4
Billiard StarsBC ROYAL Jihlava
 
5/4Sjatkovský Michal
vs.
Žalman Miloš1 : 4
BC Golden Horn PrahaMPC Pardubice
 
6/4Jaborník Michal
vs.
Hlína Vladimír4 : 0
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
7/4Tomeček Milan
vs.
Kocková Michaela4 : 1
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
8/4Gulik Michael
vs.
Krulichová Petra4 : 1
SK Billard Centrum PrahaHarlequin Praha
 
9/4Hajn Pavel
vs.
Kucziak Jan2 : 4
MPC PardubiceBC Lysá nad Labem
 
10/4Hanzlík Jakub
vs.
Louda Luboš3 : 4
1. BC DěčínBilliard Stars
 
11/4Kotěra Jan
vs.
Murka Bohumil4 : 2
DUNS Benátky nad JizerouBC Hradec Králové
 
12/4Novák Vítězslav
vs.
Brancuský st. Petr1 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
13/4Botcher Jakub
vs.
Cendelín Miroslav4 : 0
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
14/4Holakovský Štefan
vs.
Darius František4 : 0
Lavos Old Scool BratislavaMPC Pardubice
 
15/4Dugovič Roman
vs.
Dittrich David4 : 2
BK KaniankaHarlequin Praha
 
16/4Fekete Lukáš
vs.
Vaňous Tomáš4 : 0
TEAM BBM MalackyMPC Pardubice
 
17/4Brázdil Marián
vs.
Szymkowski Sebastian0 : 4
BK Topoľčany147 Break Warszawa
 
18/4Balay Miloš
vs.
Wierzchowski Jan0 : 4
DELTA Billiard BrnoKatowice
 
19/4Číhal Ondřej
vs.
Wierzyk Damian4 : 0
BC ROYAL JihlavaUKS Bila Zduny
 
20/4Čmelík Jan
vs.
Bobola Peter3 : 4
DELTA Billiard BrnoK8 Trench Town Trenčín
 
21/4Dobrovolný Petr
vs.
Honz Branislav 4 : 0
BC ROYAL JihlavaTEAM BBM Malacky
 
22/4Freiberk Jan
vs.
Hrabovský Tomáš4 : 3
MPC PardubiceTEAM BBM Malacky
 
23/4Onderek Tomáš
vs.
Igaz Matej2 : 4
MPC PardubiceK8 Trench Town Trenčín
 
24/4Pierzchalski Tomasz
vs.
Baloun Ondřej4 : 0
Masters LublinMPC Pardubice
 
25/4Žarnikov Michal
vs.
Baranová Lucie3 : 4
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
26/4Burkiewicz Dzumyk Dominika
vs.
Dygrýn Tobiáš0 : 4
Wodzisław SlSK Billard Centrum Praha
 
27/4Dzumyk Mariusz
vs.
Harvánek Jiří4 : 1
Ósemka GliwiceMPC Pardubice
 
28/4Kapolka Kamil
vs.
Jadrný Roman4 : 1
SBiZMPC Pardubice
 
29/4Konkel Kacper
vs.
Šmídová Eliška4 : 2
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
30/4Krysztofik Tomasz
vs.
Vašata Milan4 : 2
Green Club GdańskDELTA Billiard Brno
 
31/4Lacka Izabela
vs.
Vejvoda Václav4 : 1
SosnowiecMPC Pardubice
 
32/4Ugrin Milan
vs.
Wierzyk Martin4 : 1
Harlequin PrahaUKS Bila Zduny
 
33/4Ascheri Gianluca
vs.
Witos Mariusz4 : 0
Blankofive RomeArena Piaseczno
 
34/4Benedikt Jiří
vs.
Ząbek Monika1 : 4
neregistrovaný hráčERG Bieruń Folie
 
35/4Błażej Szymon
vs.
Adamus Damian4 : 0
Square KrakówN/A
 
36/4Błażej Tomasz
vs.
Bartoš Jan4 : 1
N/AMPC Pardubice
 
37/4Dziobkowski Andrzej
vs.
Blachovski Michal3 : 4
Wodzisław SlFalcon Sosnowiec
 
38/4Frank Michal
vs.
Brázdil Marián2 : 4
Horses Prešov BBK Topoľčany
 
39/4Hojka Marcin
vs.
Cendelín Miroslav4 : 0
Wodzisław SlMPC Pardubice
 
40/4Jasiak Oskar
vs.
Dugovič Roman3 : 4
Wodzisław SlBK Kanianka
 
41/4Kubicki Patryk
vs.
Fekete Lukáš1 : 4
UKS Bila ZdunyTEAM BBM Malacky
 
42/4Kurpanik Robert
vs.
Forsten Jyri4 : 2
Wodzisław SlN/A
 
43/4Lisík Jozef
vs.
Holakovský Štefan1 : 4
Alpia MartinLavos Old Scool Bratislava
 
44/4Misák Petr
vs.
Louda Luboš4 : 2
DELTA Billiard BrnoBilliard Stars
 
45/4Oriňák Martin
vs.
Malanik Filip4 : 1
Horses Prešov BBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
46/4Rendla Jakub
vs.
Mašková Eva4 : 2
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
47/4Szerypo Paweł
vs.
Michálik Roman1 : 4
Frame Lódz1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
48/4Szymkowski Sebastian
vs.
Pługowski Adam4 : 1
147 Break WarszawaUKS Bila Zduny
 
49/4Tenk Enrik
vs.
Šereda Michal4 : 3
DELTA Billiard Brnoneregistrovaný hráč
 
50/4Vančura Tomáš
vs.
Šoltis Michal0 : 4
Metropol České BudějoviceHorses Prešov B
 
51/4Venteo Araque Pablo José
vs.
Šoltis Pavol0 : 4
N/AHorses Prešov
 
1/5Bröschel Jan
vs.
Strádal Jan4 : 2
BC Řípská PrahaSK Billard Centrum Praha
 
2/5Dorobant Slávek
vs.
Vančura Tomáš4 : 2
BC Mnichovo HradištěMetropol České Budějovice
 
3/5Hajdovský Marek
vs.
Vladyka Robin4 : 0
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
4/5Kavan Petr
vs.
Květoň Václav4 : 3
Casablanca TáborBilliard Stars
 
5/5Lebduška Filip
vs.
Sjatkovský Michal4 : 2
MPC PardubiceBC Golden Horn Praha
 
6/5Nechvíle Josef
vs.
Jaborník Michal4 : 2
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
7/5Ramp Bert
vs.
Tomeček Milan4 : 2
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
8/5Růčka Radek
vs.
Gulik Michael4 : 0
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
9/5Suchánek Jan
vs.
Hajn Pavel4 : 0
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
10/5Švestka Martin
vs.
Hanzlík Jakub4 : 0
MPC Pardubice1. BC Děčín
 
11/5Tužil Pavel
vs.
Kotěra Jan4 : 3
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
12/5Urban Petr
vs.
Novák Vítězslav4 : 1
DUNS Benátky nad JizerouMPC Pardubice
 
13/5Washburn Calvin
vs.
Botcher Jakub4 : 3
BC Řípská PrahaArkadia Tczew
 
14/5Žalman David
vs.
Holakovský Štefan4 : 1
MPC PardubiceLavos Old Scool Bratislava
 
15/5Babica Radosław
vs.
Dugovič Roman4 : 3
Academy Billiard RokietnicaBK Kanianka
 
16/5Sząszor Kamil
vs.
Fekete Lukáš4 : 1
Arkadia TczewTEAM BBM Malacky
 
17/5Marien Christoph
vs.
Brázdil Marián4 : 1
N/ABK Topoľčany
 
18/5Gavenčiak Michal
vs.
Balay Miloš4 : 0
Billiard StarsDELTA Billiard Brno
 
19/5Hajšman Ladislav
vs.
Číhal Ondřej4 : 0
Billiard StarsBC ROYAL Jihlava
 
20/5Houdek Adam
vs.
Čmelík Jan4 : 2
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
21/5Vondráček Petr
vs.
Dobrovolný Petr4 : 3
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
22/5Longdi Zhou
vs.
Freiberk Jan4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
23/5Autero Einari
vs.
Onderek Tomáš3 : 4
N/AMPC Pardubice
 
24/5Forsten Jyri
vs.
Pierzchalski Tomasz1 : 4
N/AMasters Lublin
 
25/5Hiltunen Toni
vs.
Žarnikov Michal4 : 0
N/ADELTA Billiard Brno
 
26/5Jokela Kimmo
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika4 : 0
N/AWodzisław Sl
 
27/5Laaksonen Mika
vs.
Dzumyk Mariusz4 : 3
N/AÓsemka Gliwice
 
28/5Saariaho Sami
vs.
Kapolka Kamil4 : 1
N/ASBiZ
 
29/5Somero Sami
vs.
Konkel Kacper4 : 2
N/AArkadia Tczew
 
30/5Valkila Toni
vs.
Krysztofik Tomasz0 : 4
N/AGreen Club Gdańsk
 
31/5Brzękowski Arkadiusz
vs.
Lacka Izabela4 : 2
Academy Billiard RokietnicaSosnowiec
 
32/5Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Ugrin Milan4 : 1
Amnezja KaliszHarlequin Praha
 
33/5Banek Wojciech
vs.
Ascheri Gianluca4 : 0
MUKS IKS TarnówBlankofive Rome
 
34/5Bekesi Laszlo
vs.
Benedikt Jiří2 : 4
Calliotel SC Kecskemetneregistrovaný hráč
 
35/5Brancuský Petr
vs.
Błażej Szymon4 : 2
MPC PardubiceSquare Kraków
 
36/5Fortuński Mieszko
vs.
Błażej Tomasz4 : 1
ERG Bieruń FolieN/A
 
37/5Gosk Wojciech
vs.
Dziobkowski Andrzej4 : 2
Bila TarnówWodzisław Sl
 
38/5Checinski Wojtek
vs.
Frank Michal4 : 0
Joker TomaszówHorses Prešov B
 
39/5Juszczyczyn Konrad
vs.
Hojka Marcin4 : 0
ERG Bieruń FolieWodzisław Sl
 
40/5Kaplan Tomasz
vs.
Jasiak Oskar4 : 0
Nosan KielceWodzisław Sl
 
41/5Koniar Jakub
vs.
Kubicki Patryk4 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaUKS Bila Zduny
 
42/5Labutis Pijus
vs.
Kurpanik Robert4 : 0
N/AWodzisław Sl
 
43/5Likowski Piotr
vs.
Lisík Jozef4 : 0
Zakrecona Bila PoznanAlpia Martin
 
44/5Malinowski Tomasz
vs.
Misák Petr4 : 0
Frame LódzDELTA Billiard Brno
 
45/5Mrňák Jan
vs.
Oriňák Martin4 : 1
Cannery BilliardHorses Prešov B
 
46/5Peter Ingo
vs.
Rendla Jakub4 : 1
N/ADELTA Billiard Brno
 
47/5See Huidji
vs.
Szerypo Paweł4 : 0
N/AFrame Lódz
 
48/5Śniegocki Mateusz
vs.
Szymkowski Sebastian4 : 1
Konsalnet Warszawa147 Break Warszawa
 
49/5Sroczynski Wojciech
vs.
Tenk Enrik4 : 1
Konsalnet WarszawaDELTA Billiard Brno
 
50/5Szewczyk Wojciech
vs.
Vančura Tomáš4 : 0
Konsalnet WarszawaMetropol České Budějovice
 
51/5Szolnoki Olivér
vs.
Venteo Araque Pablo José4 : 0
MonoPool BSEN/A
 
1/6Gubiš Ľudovít
vs.
Kováč Lukáš1 : 4
BK Trnava1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
2/6Konárik Marcel
vs.
Kubán Michal2 : 4
1.BC Lavos BratislavaBK Kanianka
 
3/6Michálik Roman
vs.
Husák Richard0 : 4
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaK8 Buldogs Trenčín
 
4/6Musil Oldřich
vs.
Lisík Zdenko1 : 4
BC ROYAL JihlavaAlpia Martin
 
5/6Žalman Miloš
vs.
Mikuška Peter1 : 4
MPC PardubiceK8 Buldogs Trenčín
 
6/6Hlína Vladimír
vs.
Schjetne Mats0 : 4
MPC PardubiceN/A
 
7/6Kocková Michaela
vs.
Malczewski Michał0 : -1
MPC PardubiceBilard Team Maria Wałbrzych
 
8/6Krulichová Petra
vs.
Sząszor Mateusz2 : 4
Harlequin PrahaArkadia Tczew
 
9/6Kucziak Jan
vs.
Balan Arivukkannan1 : 4
BC Lysá nad LabemDELTA Billiard Brno
 
10/6Louda Luboš
vs.
Jelínek Petr2 : 4
Billiard StarsDELTA Billiard Brno
 
11/6Murka Bohumil
vs.
Kníže Martin1 : 4
BC Hradec KrálovéMPC Pardubice
 
12/6Brancuský st. Petr
vs.
Dorobant Miroslav0 : 4
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
13/6Cendelín Miroslav
vs.
Galuška Martin2 : 4
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
14/6Darius František
vs.
Horák Michal1 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
15/6Dittrich David
vs.
Kůs Erik1 : 4
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
16/6Vaňous Tomáš
vs.
Marić Marijo0 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
17/6Szymkowski Sebastian
vs.
Macioł Daniel2 : 4
147 Break WarszawaKonsalnet Warszawa
 
18/6Wierzchowski Jan
vs.
Zając Dominik4 : 2
KatowiceBalabushka Break Ball
 
19/6Wierzyk Damian
vs.
Lang Daniel0 : 4
UKS Bila ZdunyBK ARENA Ružomberok
 
20/6Bobola Peter
vs.
Lisík Jozef4 : 3
K8 Trench Town TrenčínAlpia Martin
 
21/6Honz Branislav
vs.
Anthony Van Loocke4 : 1
TEAM BBM MalackyN/A
 
22/6Hrabovský Tomáš
vs.
Hamáček Dominik1 : 4
TEAM BBM MalackyBC ROYAL Jihlava
 
23/6Igaz Matej
vs.
Lukáč Filip3 : 4
K8 Trench Town TrenčínDELTA Billiard Brno
 
24/6Baloun Ondřej
vs.
Biashvili Beka3 : 4
MPC PardubiceBilliard Academy Tbilisi
 
25/6Baranová Lucie
vs.
Meparishvili Irakli0 : 4
DELTA Billiard BrnoBilliard Academy Tbilisi
 
26/6Dygrýn Tobiáš
vs.
Topchiev Emil0 : 4
SK Billard Centrum PrahaBilliard Academy Tbilisi
 
27/6Harvánek Jiří
vs.
Muklewicz Michał0 : 4
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
28/6Jadrný Roman
vs.
Balon Paweł0 : 4
MPC PardubiceAllinone Mikolów
 
29/6Šmídová Eliška
vs.
Blachovski Michal1 : 4
MPC PardubiceFalcon Sosnowiec
 
30/6Vašata Milan
vs.
Brzękowski Sebastian4 : 2
DELTA Billiard BrnoAcademy Billiard Rokietnica
 
31/6Vejvoda Václav
vs.
Jarosz Cezary0 : 4
MPC PardubiceRokietnica
 
32/6Wierzyk Martin
vs.
Tsereteli Zurab0 : 4
UKS Bila ZdunyBilliard Academy Tbilisi
 
33/6Witos Mariusz
vs.
Bąk Ewa1 : 4
Arena PiasecznoMUKS IKS Tarnów
 
34/6Ząbek Monika
vs.
Gliński Dawid2 : 4
ERG Bieruń FolieFrame Lódz
 
35/6Adamus Damian
vs.
Grim Kristina4 : 0
N/AN/A
 
36/6Bartoš Jan
vs.
Gustafsson Jesse0 : 4
MPC PardubiceTyBi Tampere
 
37/6Blachovski Michal
vs.
Chruściel Jarosław4 : 3
Falcon SosnowiecFrame Lódz
 
38/6Brázdil Marián
vs.
Kapitančik Marcel4 : 2
BK TopoľčanyMPC Pardubice
 
39/6Cendelín Miroslav
vs.
Kulas René0 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
40/6Dugovič Roman
vs.
Laaksonen Mika2 : 4
BK KaniankaN/A
 
41/6Fekete Lukáš
vs.
Mirakhmedov Roman2 : 4
TEAM BBM MalackyDELTA Billiard Brno
 
42/6Forsten Jyri
vs.
Mrva Kristián2 : 4
N/AHorses Prešov B
 
43/6Holakovský Štefan
vs.
Mrva Milan4 : 0
Lavos Old Scool BratislavaHorses Prešov
 
44/6Louda Luboš
vs.
Polis Piotr1 : 4
Billiard StarsFrame Lódz
 
45/6Malanik Filip
vs.
Praus Tomáš3 : 4
BK 14 LUCAS ART KľušovMPC Pardubice
 
46/6Mašková Eva
vs.
Quarta Antonio0 : 4
SK Billard Centrum PrahaTV Sports Idoslubu
 
47/6Michálik Roman
vs.
Räsänen Sakari3 : 4
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaTyBi Tampere
 
48/6Pługowski Adam
vs.
Stankiewicz Adam1 : 4
UKS Bila ZdunyHades Poznaň
 
49/6Šereda Michal
vs.
Tichý Jaroslav0 : 4
neregistrovaný hráčSK Billard Centrum Praha
 
50/6Šoltis Michal
vs.
Velíšek Josef1 : 4
Horses Prešov BSportovní billiard Plzeň
 
51/6Šoltis Pavol
vs.
Zdziech Mateusz1 : 4
Horses PrešovFrame Lódz
 
52/1Juszczyczyn Konrad
vs.< volný los >0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
52/2Velíšek Josef
vs.
Horák Michal6 : 3
Sportovní billiard PlzeňSK Billard Centrum Praha
 
52/3Muklewicz Michał
vs.
Hojka Marcin0 : -1
Green Club GdańskWodzisław Sl
 
52/4Mrva Kristián
vs.
Banek Wojciech1 : 6
Horses Prešov BMUKS IKS Tarnów
 
52/5Tužil Pavel
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
52/6Kotěra Jan
vs.
Blachovski Michal1 : 6
DUNS Benátky nad JizerouFalcon Sosnowiec
 
52/7Praus Tomáš
vs.
Mrňák Jan5 : 6
MPC PardubiceCannery Billiard
 
52/8< volný los >vs.
Likowski Piotr0 : 0
Zakrecona Bila Poznan
 
52/9Žalman David
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
52/10Jelínek Petr
vs.
Longdi Zhou3 : 6
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
52/11Ząbek Monika
vs.
Ascheri Gianluca2 : 6
ERG Bieruń FolieBlankofive Rome
 
52/12< volný los >vs.
Szolnoki Olivér0 : 0
MonoPool BSE
 
52/13Szewczyk Wojciech
vs.< volný los >0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
52/14Kůs Erik
vs.
Saariaho Sami5 : 6
DELTA Billiard BrnoN/A
 
52/15Balan Arivukkannan
vs.
Tichý Jaroslav1 : 6
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
52/16< volný los >vs.
Sroczynski Wojciech0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
52/17Meparishvili Irakli
vs.< volný los >0 : 0
Billiard Academy Tbilisi
 
52/18Wierzchowski Jan
vs.
Mikuška Peter6 : 1
KatowiceK8 Buldogs Trenčín
 
52/19Malinowski Tomasz
vs.
Hiltunen Toni6 : 4
Frame LódzN/A
 
52/20Honz Branislav
vs.
Hamáček Dominik3 : 6
TEAM BBM MalackyBC ROYAL Jihlava
 
52/21Macioł Daniel
vs.< volný los >0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
52/22Nechvíle Josef
vs.
Kubán Michal-1 : 0
BC Řípská PrahaBK Kanianka
 
52/23Lang Daniel
vs.
Bröschel Jan6 : 3
BK ARENA RužomberokBC Řípská Praha
 
52/24< volný los >vs.
Krysztofik Tomasz0 : 0
Green Club Gdańsk
 
52/25Laaksonen Mika
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
52/26Marić Marijo
vs.
Růčka Radek4 : 6
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
52/27Lebduška Filip
vs.
Gliński Dawid6 : 5
MPC PardubiceFrame Lódz
 
52/28< volný los >vs.
Hajšman Ladislav0 : 0
Billiard Stars
 
52/29Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Biashvili Beka6 : 1
Amnezja KaliszBilliard Academy Tbilisi
 
52/30Szymkowski Sebastian
vs.
Houdek Adam3 : 6
147 Break WarszawaBC Řípská Praha
 
52/31Tsereteli Zurab
vs.
Brzękowski Arkadiusz4 : 6
Billiard Academy TbilisiAcademy Billiard Rokietnica
 
52/32< volný los >vs.
Hajdovský Marek0 : 0
MPC Pardubice
 
52/33Schjetne Mats
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
52/34Tomeček Milan
vs.
Zdziech Mateusz3 : 6
DELTA Billiard BrnoFrame Lódz
 
52/35Washburn Calvin
vs.
Räsänen Sakari6 : 1
BC Řípská PrahaTyBi Tampere
 
52/36Bobola Peter
vs.
Jarosz Cezary2 : 6
K8 Trench Town TrenčínRokietnica
 
52/37Sząszor Kamil
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
52/38Autero Einari
vs.
Somero Sami0 : 6
N/AN/A
 
52/39Onderek Tomáš
vs.
Konkel Kacper2 : 6
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
52/40< volný los >vs.
Śniegocki Mateusz0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
52/41Ramp Bert
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
52/42Polis Piotr
vs.
Jokela Kimmo6 : 3
Frame LódzN/A
 
52/43Checinski Wojtek
vs.
Husák Richard6 : 3
Joker TomaszówK8 Buldogs Trenčín
 
52/44< volný los >vs.
Topchiev Emil0 : 0
Billiard Academy Tbilisi
 
52/45Suchánek Jan
vs.
Fekete Lukáš6 : 5
Casablanca TáborTEAM BBM Malacky
 
52/46Marien Christoph
vs.
Pierzchalski Tomasz6 : 4
N/AMasters Lublin
 
52/47Holakovský Štefan
vs.
Quarta Antonio6 : 3
Lavos Old Scool BratislavaTV Sports Idoslubu
 
52/48< volný los >vs.
Fortuński Mieszko0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
52/49Labutis Pijus
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
52/50Valkila Toni
vs.
Kaplan Tomasz3 : 6
N/ANosan Kielce
 
52/51Sząszor Mateusz
vs.
Lisík Zdenko6 : 2
Arkadia TczewAlpia Martin
 
52/52< volný los >vs.
Babica Radosław0 : 0
Academy Billiard Rokietnica
 
52/53Koniar Jakub
vs.< volný los >0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
52/54Gustafsson Jesse
vs.
Peter Ingo6 : 5
TyBi TampereN/A
 
52/55Balon Paweł
vs.
Dzumyk Mariusz6 : 4
Allinone MikolówÓsemka Gliwice
 
52/56< volný los >vs.
Kováč Lukáš0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
52/57See Huidji
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
52/58Gosk Wojciech
vs.
Adamus Damian6 : 5
Bila TarnówN/A
 
52/59Dobrovolný Petr
vs.
Dorobant Slávek4 : 6
BC ROYAL JihlavaBC Mnichovo Hradiště
 
52/60< volný los >vs.
Švestka Martin0 : 0
MPC Pardubice
 
52/61Gavenčiak Michal
vs.
Grim Kristina6 : 3
Billiard StarsN/A
 
52/62Brázdil Marián
vs.
Kavan Petr6 : 4
BK TopoľčanyCasablanca Tábor
 
52/63Urban Petr
vs.
Galuška Martin1 : 6
DUNS Benátky nad JizerouDELTA Billiard Brno
 
52/64< volný los >vs.
Dorobant Miroslav0 : 0
BC Řípská Praha
 
52/65Juszczyczyn Konrad
vs.
Velíšek Josef6 : 1
ERG Bieruń FolieSportovní billiard Plzeň
 
52/66Muklewicz Michał
vs.
Banek Wojciech4 : 6
Green Club GdańskMUKS IKS Tarnów
 
52/67Tužil Pavel
vs.
Blachovski Michal6 : 3
MPC PardubiceFalcon Sosnowiec
 
52/68Mrňák Jan
vs.
Likowski Piotr6 : 3
Cannery BilliardZakrecona Bila Poznan
 
52/69Žalman David
vs.
Longdi Zhou6 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
52/70Ascheri Gianluca
vs.
Szolnoki Olivér2 : 6
Blankofive RomeMonoPool BSE
 
52/71Szewczyk Wojciech
vs.
Saariaho Sami6 : 0
Konsalnet WarszawaN/A
 
52/72Tichý Jaroslav
vs.
Sroczynski Wojciech2 : 6
SK Billard Centrum PrahaKonsalnet Warszawa
 
52/73Meparishvili Irakli
vs.
Wierzchowski Jan4 : 6
Billiard Academy TbilisiKatowice
 
52/74Malinowski Tomasz
vs.
Hamáček Dominik5 : 6
Frame LódzBC ROYAL Jihlava
 
52/75Macioł Daniel
vs.
Kubán Michal6 : 5
Konsalnet WarszawaBK Kanianka
 
52/76Lang Daniel
vs.
Krysztofik Tomasz6 : 4
BK ARENA RužomberokGreen Club Gdańsk
 
52/77Laaksonen Mika
vs.
Růčka Radek-1 : 0
N/AMPC Pardubice
 
52/78Lebduška Filip
vs.
Hajšman Ladislav6 : 5
MPC PardubiceBilliard Stars
 
52/79Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Houdek Adam4 : 6
Amnezja KaliszBC Řípská Praha
 
52/80Brzękowski Arkadiusz
vs.
Hajdovský Marek1 : 6
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
52/81Schjetne Mats
vs.
Zdziech Mateusz5 : 6
N/AFrame Lódz
 
52/82Washburn Calvin
vs.
Jarosz Cezary6 : 0
BC Řípská PrahaRokietnica
 
52/83Sząszor Kamil
vs.
Somero Sami6 : 3
Arkadia TczewN/A
 
52/84Konkel Kacper
vs.
Śniegocki Mateusz2 : 6
Arkadia TczewKonsalnet Warszawa
 
52/85Ramp Bert
vs.
Polis Piotr6 : 5
BC Řípská PrahaFrame Lódz
 
52/86Checinski Wojtek
vs.
Topchiev Emil6 : 3
Joker TomaszówBilliard Academy Tbilisi
 
52/87Suchánek Jan
vs.
Marien Christoph1 : 6
Casablanca TáborN/A
 
52/88Holakovský Štefan
vs.
Fortuński Mieszko0 : 6
Lavos Old Scool BratislavaERG Bieruń Folie
 
52/89Labutis Pijus
vs.
Kaplan Tomasz6 : 3
N/ANosan Kielce
 
52/90Sząszor Mateusz
vs.
Babica Radosław3 : 6
Arkadia TczewAcademy Billiard Rokietnica
 
52/91Koniar Jakub
vs.
Gustafsson Jesse6 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaTyBi Tampere
 
52/92Balon Paweł
vs.
Kováč Lukáš6 : 4
Allinone Mikolów1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
52/93See Huidji
vs.
Gosk Wojciech6 : 3
N/ABila Tarnów
 
52/94Dorobant Slávek
vs.
Švestka Martin6 : 0
BC Mnichovo HradištěMPC Pardubice
 
52/95Gavenčiak Michal
vs.
Brázdil Marián6 : 1
Billiard StarsBK Topoľčany
 
52/96Galuška Martin
vs.
Dorobant Miroslav4 : 6
DELTA Billiard BrnoBC Řípská Praha
 
52/97Juszczyczyn Konrad
vs.
Banek Wojciech6 : 2
ERG Bieruń FolieMUKS IKS Tarnów
 
52/98Tužil Pavel
vs.
Mrňák Jan2 : 6
MPC PardubiceCannery Billiard
 
52/99Žalman David
vs.
Szolnoki Olivér5 : 6
MPC PardubiceMonoPool BSE
 
52/100Szewczyk Wojciech
vs.
Sroczynski Wojciech6 : 5
Konsalnet WarszawaKonsalnet Warszawa
 
52/101Wierzchowski Jan
vs.
Hamáček Dominik6 : 5
KatowiceBC ROYAL Jihlava
 
52/102Macioł Daniel
vs.
Lang Daniel6 : 3
Konsalnet WarszawaBK ARENA Ružomberok
 
52/103Růčka Radek
vs.
Lebduška Filip6 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
52/104Houdek Adam
vs.
Hajdovský Marek4 : 6
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
52/105Zdziech Mateusz
vs.
Washburn Calvin6 : 2
Frame LódzBC Řípská Praha
 
52/106Sząszor Kamil
vs.
Śniegocki Mateusz6 : 3
Arkadia TczewKonsalnet Warszawa
 
52/107Ramp Bert
vs.
Checinski Wojtek1 : 6
BC Řípská PrahaJoker Tomaszów
 
52/108Marien Christoph
vs.
Fortuński Mieszko2 : 6
N/AERG Bieruń Folie
 
52/109Labutis Pijus
vs.
Babica Radosław5 : 6
N/AAcademy Billiard Rokietnica
 
52/110Koniar Jakub
vs.
Balon Paweł6 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaAllinone Mikolów
 
52/111See Huidji
vs.
Dorobant Slávek6 : 2
N/ABC Mnichovo Hradiště
 
52/112Gavenčiak Michal
vs.
Dorobant Miroslav6 : 0
Billiard StarsBC Řípská Praha
 
52/113Juszczyczyn Konrad
vs.
Mrňák Jan6 : 3
ERG Bieruń FolieCannery Billiard
 
52/114Szolnoki Olivér
vs.
Szewczyk Wojciech6 : 4
MonoPool BSEKonsalnet Warszawa
 
52/115Wierzchowski Jan
vs.
Macioł Daniel3 : 6
KatowiceKonsalnet Warszawa
 
52/116Růčka Radek
vs.
Hajdovský Marek0 : 6
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
52/117Zdziech Mateusz
vs.
Sząszor Kamil1 : 6
Frame LódzArkadia Tczew
 
52/118Checinski Wojtek
vs.
Fortuński Mieszko1 : 6
Joker TomaszówERG Bieruń Folie
 
52/119Babica Radosław
vs.
Koniar Jakub6 : 2
Academy Billiard Rokietnica1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
52/120See Huidji
vs.
Gavenčiak Michal6 : 4
N/ABilliard Stars
 
52/121Juszczyczyn Konrad
vs.
Szolnoki Olivér6 : 2
ERG Bieruń FolieMonoPool BSE
 
52/122Macioł Daniel
vs.
Hajdovský Marek6 : 1
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
52/123Sząszor Kamil
vs.
Fortuński Mieszko6 : 3
Arkadia TczewERG Bieruń Folie
 
52/124Babica Radosław
vs.
See Huidji6 : 5
Academy Billiard RokietnicaN/A
 
52/125Juszczyczyn Konrad
vs.
Macioł Daniel6 : 5
ERG Bieruń FolieKonsalnet Warszawa
 
52/126Sząszor Kamil
vs.
Babica Radosław4 : 6
Arkadia TczewAcademy Billiard Rokietnica
 
52/127Juszczyczyn Konrad
vs.
Babica Radosław6 : 3
ERG Bieruń FolieAcademy Billiard Rokietnica