Počítadla

Scotch Doubles Pardubice Stabedo Open (8. 7. 2017)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Vančura Tomáš
vs.
Luca Gábor3 : 4
Metropol České BudějoviceMonoPool BSE
 
1/2Číhal Ondřej
vs.
Szczepański Krzysztof0 : 4
BC ROYAL JihlavaArkadia Tczew
 
1/3Hrabovský Miroslav
vs.
Lukáč Filip2 : 4
BK MIŠO ŽilinaDELTA Billiard Brno
 
1/4Rendla Jakub
vs.
Erös Dávid1 : 4
DELTA Billiard BrnoBC Řípská Praha
 
1/5Frank Michal
vs.
Velíšek Josef1 : 4
Horses Prešov BSportovní billiard Plzeň
 
1/6Trajdos Wojtek
vs.
Kováč Lukáš4 : 1
Konsalnet Warszawa1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/7Dugovič Roman
vs.
Kaczmarek Krzysztof2 : 4
BK KaniankaAcademy Billiard Rokietnica
 
1/8Statkiewicz Patryk
vs.
Harvánek Jiří2 : 4
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
1/9Holakovský Štefan
vs.
Stefański Mariusz2 : 4
Lavos Old Scool BratislavaGreen Club Gdańsk
 
1/10Tomeček Milan
vs.
Kaplan Tomasz1 : 4
DELTA Billiard BrnoNosan Kielce
 
1/11Hänninen Ari
vs.
Kavan Petr4 : 2
N/ACasablanca Tábor
 
1/12Räsänen Sakari
vs.
See Huidji2 : 4
TyBi TampereN/A
 
1/13Musil Oldřich
vs.
Čmelík Jan0 : 4
BC ROYAL JihlavaDELTA Billiard Brno
 
1/14Louda Luboš
vs.
Al-Marayati Abbas3 : 4
Billiard StarsN/A
 
1/15Nuutio Tero
vs.
Błażej Tomasz2 : 4
N/AN/A
 
1/16Švestka Martin
vs.
Šindelář Pavel3 : 4
MPC PardubiceBC Hradec Králové
 
1/17Hajšman Ladislav
vs.
Tužil Pavel4 : 2
Billiard StarsMPC Pardubice
 
1/18Vaňous Tomáš
vs.
Fortuński Mieszko0 : 4
MPC PardubiceERG Bieruń Folie
 
1/19Gustafsson Jesse
vs.
Krulichová Petra4 : 3
TyBi TampereHarlequin Praha
 
1/20Mikuška Peter
vs.
Horák Michal1 : 4
K8 Buldogs TrenčínSK Billard Centrum Praha
 
1/21Stachowiak Sambor
vs.
Darius František4 : 0
UKS Fair Play JaworznoMPC Pardubice
 
1/22Żelasko Norbert
vs.
Stuna Jakub4 : 2
Green Club GdańskBC Příchovice
 
1/23Banek Wojciech
vs.
Chruściel Jarosław4 : 3
MUKS IKS TarnówFrame Lódz
 
1/24Peter Ingo
vs.
Blachovski Michal-1 : 0
N/AFalcon Sosnowiec
 
1/25Skoneczny Mariusz
vs.
Muklewicz Michał3 : 4
Duet Lipinski DachyGreen Club Gdańsk
 
1/26Babica Radosław
vs.
Vacek Jiří4 : 1
Academy Billiard RokietnicaSK Billard Centrum Praha
 
1/27Mrva Milan
vs.
Szewczyk Wojciech0 : 4
Horses PrešovKonsalnet Warszawa
 
1/28Trhlík Adam
vs.
Bartoš Jan4 : 3
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
1/29Lebduška Filip
vs.
Brázdil Marián2 : 4
MPC PardubiceBK Topoľčany
 
1/30Brancuský st. Petr
vs.
Forsten Jyri1 : 4
MPC PardubiceN/A
 
1/31Zdziech Mateusz
vs.
Dygrýn Tobiáš4 : 0
Frame LódzSK Billard Centrum Praha
 
1/32Elis Tomáš
vs.
Kundrák Ján4 : 1
MPC PardubiceTrenčín
 
1/33Luca Gábor
vs.
Szczepański Krzysztof4 : 2
MonoPool BSEArkadia Tczew
 
1/34Lukáč Filip
vs.
Erös Dávid4 : 1
DELTA Billiard BrnoBC Řípská Praha
 
1/35Velíšek Josef
vs.
Trajdos Wojtek1 : 4
Sportovní billiard PlzeňKonsalnet Warszawa
 
1/36Kaczmarek Krzysztof
vs.
Harvánek Jiří4 : 2
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
1/37Stefański Mariusz
vs.
Kaplan Tomasz2 : 4
Green Club GdańskNosan Kielce
 
1/38Hänninen Ari
vs.
See Huidji2 : 4
N/AN/A
 
1/39Čmelík Jan
vs.
Al-Marayati Abbas4 : 2
DELTA Billiard BrnoN/A
 
1/40Błażej Tomasz
vs.
Šindelář Pavel4 : 2
N/ABC Hradec Králové
 
1/41Hajšman Ladislav
vs.
Fortuński Mieszko0 : 4
Billiard StarsERG Bieruń Folie
 
1/42Gustafsson Jesse
vs.
Horák Michal4 : 1
TyBi TampereSK Billard Centrum Praha
 
1/43Stachowiak Sambor
vs.
Żelasko Norbert0 : 4
UKS Fair Play JaworznoGreen Club Gdańsk
 
1/44Banek Wojciech
vs.
Blachovski Michal4 : 2
MUKS IKS TarnówFalcon Sosnowiec
 
1/45Muklewicz Michał
vs.
Babica Radosław2 : 4
Green Club GdańskAcademy Billiard Rokietnica
 
1/46Szewczyk Wojciech
vs.
Trhlík Adam4 : 1
Konsalnet WarszawaMetropol České Budějovice
 
1/47Brázdil Marián
vs.
Forsten Jyri4 : 2
BK TopoľčanyN/A
 
1/48Zdziech Mateusz
vs.
Elis Tomáš4 : 2
Frame LódzMPC Pardubice
 
1/49Vančura Tomáš
vs.
Číhal Ondřej4 : 2
Metropol České BudějoviceBC ROYAL Jihlava
 
1/50Hrabovský Miroslav
vs.
Rendla Jakub2 : 3
BK MIŠO ŽilinaDELTA Billiard Brno
 
1/51Frank Michal
vs.
Kováč Lukáš1 : 3
Horses Prešov B1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
1/52Dugovič Roman
vs.
Statkiewicz Patryk3 : 0
BK KaniankaGreen Club Gdańsk
 
1/53Holakovský Štefan
vs.
Tomeček Milan3 : 1
Lavos Old Scool BratislavaDELTA Billiard Brno
 
1/54Kavan Petr
vs.
Räsänen Sakari1 : 3
Casablanca TáborTyBi Tampere
 
1/55Musil Oldřich
vs.
Louda Luboš1 : 3
BC ROYAL JihlavaBilliard Stars
 
1/56Nuutio Tero
vs.
Švestka Martin1 : 3
N/AMPC Pardubice
 
1/57Tužil Pavel
vs.
Vaňous Tomáš3 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/58Krulichová Petra
vs.
Mikuška Peter0 : 4
Harlequin PrahaK8 Buldogs Trenčín
 
1/59Darius František
vs.
Stuna Jakub0 : 3
MPC PardubiceBC Příchovice
 
1/60Chruściel Jarosław
vs.
Peter Ingo0 : -1
Frame LódzN/A
 
1/61Skoneczny Mariusz
vs.
Vacek Jiří3 : 0
Duet Lipinski DachySK Billard Centrum Praha
 
1/62Mrva Milan
vs.
Bartoš Jan3 : 0
Horses PrešovMPC Pardubice
 
1/63Lebduška Filip
vs.
Brancuský st. Petr3 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/64Dygrýn Tobiáš
vs.
Kundrák Ján3 : 0
SK Billard Centrum PrahaTrenčín
 
1/65Vančura Tomáš
vs.
Šindelář Pavel3 : 0
Metropol České BudějoviceBC Hradec Králové
 
1/66Rendla Jakub
vs.
Al-Marayati Abbas1 : 3
DELTA Billiard BrnoN/A
 
1/67Kováč Lukáš
vs.
Hänninen Ari1 : 3
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
1/68Dugovič Roman
vs.
Stefański Mariusz4 : 2
BK KaniankaGreen Club Gdańsk
 
1/69Holakovský Štefan
vs.
Harvánek Jiří3 : 1
Lavos Old Scool BratislavaMPC Pardubice
 
1/70Räsänen Sakari
vs.
Velíšek Josef2 : 3
TyBi TampereSportovní billiard Plzeň
 
1/71Louda Luboš
vs.
Erös Dávid3 : 2
Billiard StarsBC Řípská Praha
 
1/72Švestka Martin
vs.
Szczepański Krzysztof0 : 3
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
1/73Tužil Pavel
vs.
Elis Tomáš2 : 3
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
1/74Mikuška Peter
vs.
Forsten Jyri2 : 3
K8 Buldogs TrenčínN/A
 
1/75Stuna Jakub
vs.
Trhlík Adam3 : 2
BC PříchoviceMetropol České Budějovice
 
1/76Chruściel Jarosław
vs.
Muklewicz Michał2 : 3
Frame LódzGreen Club Gdańsk
 
1/77Skoneczny Mariusz
vs.
Blachovski Michal3 : 0
Duet Lipinski DachyFalcon Sosnowiec
 
1/78Mrva Milan
vs.
Stachowiak Sambor3 : 2
Horses PrešovUKS Fair Play Jaworzno
 
1/79Lebduška Filip
vs.
Horák Michal3 : 0
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
1/80Dygrýn Tobiáš
vs.
Hajšman Ladislav2 : 3
SK Billard Centrum PrahaBilliard Stars
 
1/81Luca Gábor
vs.
Lukáč Filip2 : 4
MonoPool BSEDELTA Billiard Brno
 
1/82Trajdos Wojtek
vs.
Kaczmarek Krzysztof4 : 2
Konsalnet WarszawaAcademy Billiard Rokietnica
 
1/83Kaplan Tomasz
vs.
See Huidji0 : -1
Nosan KielceN/A
 
1/84Čmelík Jan
vs.
Błażej Tomasz1 : 4
DELTA Billiard BrnoN/A
 
1/85Fortuński Mieszko
vs.
Gustafsson Jesse4 : 0
ERG Bieruń FolieTyBi Tampere
 
1/86Żelasko Norbert
vs.
Banek Wojciech4 : 2
Green Club GdańskMUKS IKS Tarnów
 
1/87Babica Radosław
vs.
Szewczyk Wojciech2 : 4
Academy Billiard RokietnicaKonsalnet Warszawa
 
1/88Brázdil Marián
vs.
Zdziech Mateusz3 : 4
BK TopoľčanyFrame Lódz
 
1/89Vančura Tomáš
vs.
Al-Marayati Abbas1 : 3
Metropol České BudějoviceN/A
 
1/90Hänninen Ari
vs.
Dugovič Roman1 : 3
N/ABK Kanianka
 
1/91Holakovský Štefan
vs.
Velíšek Josef3 : 2
Lavos Old Scool BratislavaSportovní billiard Plzeň
 
1/92Louda Luboš
vs.
Szczepański Krzysztof3 : 2
Billiard StarsArkadia Tczew
 
1/93Elis Tomáš
vs.
Forsten Jyri3 : 2
MPC PardubiceN/A
 
1/94Stuna Jakub
vs.
Muklewicz Michał1 : 3
BC PříchoviceGreen Club Gdańsk
 
1/95Skoneczny Mariusz
vs.
Mrva Milan3 : 2
Duet Lipinski DachyHorses Prešov
 
1/96Lebduška Filip
vs.
Hajšman Ladislav1 : 3
MPC PardubiceBilliard Stars
 
1/97Al-Marayati Abbas
vs.
Brázdil Marián3 : 1
N/ABK Topoľčany
 
1/98Dugovič Roman
vs.
Babica Radosław1 : 3
BK KaniankaAcademy Billiard Rokietnica
 
1/99Holakovský Štefan
vs.
Banek Wojciech1 : 3
Lavos Old Scool BratislavaMUKS IKS Tarnów
 
1/100Louda Luboš
vs.
Gustafsson Jesse1 : 3
Billiard StarsTyBi Tampere
 
1/101Elis Tomáš
vs.
Čmelík Jan3 : 0
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
1/102Muklewicz Michał
vs.
See Huidji0 : -1
Green Club GdańskN/A
 
1/103Skoneczny Mariusz
vs.
Kaczmarek Krzysztof3 : 1
Duet Lipinski DachyAcademy Billiard Rokietnica
 
1/104Hajšman Ladislav
vs.
Luca Gábor0 : 3
Billiard StarsMonoPool BSE
 
1/105Lukáč Filip
vs.
Banek Wojciech1 : 4
DELTA Billiard BrnoMUKS IKS Tarnów
 
1/106Trajdos Wojtek
vs.
Luca Gábor2 : 4
Konsalnet WarszawaMonoPool BSE
 
1/107Kaplan Tomasz
vs.
Al-Marayati Abbas4 : 1
Nosan KielceN/A
 
1/108Błażej Tomasz
vs.
Muklewicz Michał1 : 4
N/AGreen Club Gdańsk
 
1/109Fortuński Mieszko
vs.
Gustafsson Jesse4 : 1
ERG Bieruń FolieTyBi Tampere
 
1/110Żelasko Norbert
vs.
Babica Radosław4 : 1
Green Club GdańskAcademy Billiard Rokietnica
 
1/111Szewczyk Wojciech
vs.
Elis Tomáš4 : 2
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
1/112Zdziech Mateusz
vs.
Skoneczny Mariusz3 : 4
Frame LódzDuet Lipinski Dachy
 
1/113Banek Wojciech
vs.
Luca Gábor4 : 2
MUKS IKS TarnówMonoPool BSE
 
1/114Kaplan Tomasz
vs.
Muklewicz Michał3 : 4
Nosan KielceGreen Club Gdańsk
 
1/115Fortuński Mieszko
vs.
Żelasko Norbert4 : 1
ERG Bieruń FolieGreen Club Gdańsk
 
1/116Szewczyk Wojciech
vs.
Skoneczny Mariusz3 : 4
Konsalnet WarszawaDuet Lipinski Dachy
 
1/117Banek Wojciech
vs.
Muklewicz Michał2 : 4
MUKS IKS TarnówGreen Club Gdańsk
 
1/118Fortuński Mieszko
vs.
Skoneczny Mariusz2 : 4
ERG Bieruń FolieDuet Lipinski Dachy
 
1/119Muklewicz Michał
vs.
Skoneczny Mariusz0 : 4
Green Club GdańskDuet Lipinski Dachy