Počítadla

4. Pardubice STABEDO Open - Juniors (8. 7. 2017)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Hyliński Michał
vs.
Polis Piotr0 : 4
UKS Bila ZdunyFrame Lódz
 
2/1Karwik Weronika
vs.
Dygrýn Tobiáš4 : 0
UKS Bila ZdunySK Billard Centrum Praha
 
3/1Kurzawa Marcelina
vs.
Lang Daniel1 : 4
UKS Bila ZdunyLiptovský Hrádok
 
4/1Połczyńska Weronika
vs.
Trhlík Adam3 : 4
UKS Bila ZdunyMetropol České Budějovice
 
5/1Smektała Filip
vs.
Erhartová Tereza0 : 4
UKS Bila ZdunyBC Příchovice
 
6/1Wyrwas Michał
vs.
Mrázek David4 : 1
Hades PoznaňMetropol České Budějovice
 
7/1Zdziech Mateusz
vs.
Kaczmarek Krzysztof2 : 4
Frame LódzAcademy Billiard Rokietnica
 
8/1Brzękowski Arkadiusz
vs.
Štěpánek Adam4 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
9/1Brancuský Petr
vs.
Bottcher Jakub4 : 0
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
10/1Krysztofik Tomasz
vs.
Malanik Filip4 : 0
Green Club GdańskBK 14 LUCAS ART Bardejov
 
11/1Mrva Kristián
vs.
Šoltis Michal4 : 0
Horses Prešov BHorses Prešov B
 
12/1Igaz Matej
vs.
Vorlová Barbora4 : 1
K8 TrenčínSK Billard Centrum Praha
 
1/2Oriňák Martin
vs.
Hora Matouš4 : 0
Horses Prešov BBC Příchovice
 
2/2Tenk Enrik
vs.
Andrle Daniel4 : 0
ŠK ELITE BratislavaMPC Pardubice
 
3/2Frank Michal
vs.
Stankiewicz Adam1 : 4
Horses Prešov BHades Poznaň
 
4/2Lebduška Filip
vs.
Tomeček Milan4 : 0
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
5/2Sząszor Kamil
vs.
Gulik Michael4 : 2
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
6/2Javůrek ml. Michal
vs.
Zbořil ml. Jan4 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
7/2Jastrzab Dominik
vs.
Krejčová Sandra4 : 0
UKS Fair Play JaworznoCasablanca Tábor
 
8/2Janoska Andrzej
vs.
Tumpach Lukáš4 : 0
UKS Fair Play JaworznoMPC Pardubice
 
9/2Kurz Tom
vs.
Kout Filip4 : 0
DUNS Benátky nad JizerouMPC Pardubice
 
10/2Freiberk Jan
vs.
Błażej Szymon2 : 4
MPC PardubiceSquare Kraków
 
11/2Stachowiak Sambor
vs.
Aftka Sandra4 : 0
UKS Fair Play JaworznoArkadia Tczew
 
12/2Brunclík Daniel
vs.
Květoň Václav0 : 4
MPC PardubiceBC Příchovice
 
1/3Hyliński Michał
vs.
Oriňák Martin0 : 4
UKS Bila ZdunyHorses Prešov B
 
2/3Karwik Weronika
vs.
Tenk Enrik4 : 3
UKS Bila ZdunyŠK ELITE Bratislava
 
3/3Kurzawa Marcelina
vs.
Frank Michal0 : 4
UKS Bila ZdunyHorses Prešov B
 
4/3Połczyńska Weronika
vs.
Lebduška Filip3 : 4
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
5/3Smektała Filip
vs.
Sząszor Kamil0 : 4
UKS Bila ZdunyArkadia Tczew
 
6/3Wyrwas Michał
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 2
Hades PoznaňMPC Pardubice
 
7/3Zdziech Mateusz
vs.
Jastrzab Dominik2 : 4
Frame LódzUKS Fair Play Jaworzno
 
8/3Brzękowski Arkadiusz
vs.
Janoska Andrzej4 : 1
Academy Billiard RokietnicaUKS Fair Play Jaworzno
 
9/3Brancuský Petr
vs.
Kurz Tom4 : 0
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
10/3Krysztofik Tomasz
vs.
Freiberk Jan2 : 4
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
11/3Mrva Kristián
vs.
Stachowiak Sambor4 : 3
Horses Prešov BUKS Fair Play Jaworzno
 
12/3Igaz Matej
vs.
Brunclík Daniel4 : 0
K8 TrenčínMPC Pardubice
 
1/4Hora Matouš
vs.
Polis Piotr4 : 2
BC PříchoviceFrame Lódz
 
2/4Andrle Daniel
vs.
Dygrýn Tobiáš2 : 4
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
3/4Stankiewicz Adam
vs.
Lang Daniel4 : 3
Hades PoznaňLiptovský Hrádok
 
4/4Tomeček Milan
vs.
Trhlík Adam4 : 3
DELTA Billiard BrnoMetropol České Budějovice
 
5/4Gulik Michael
vs.
Erhartová Tereza4 : 2
SK Billard Centrum PrahaBC Příchovice
 
6/4Zbořil ml. Jan
vs.
Mrázek David1 : 4
MPC PardubiceMetropol České Budějovice
 
7/4Krejčová Sandra
vs.
Kaczmarek Krzysztof0 : 4
Casablanca TáborAcademy Billiard Rokietnica
 
8/4Tumpach Lukáš
vs.
Štěpánek Adam3 : 4
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
9/4Kout Filip
vs.
Bottcher Jakub1 : 4
MPC PardubiceArkadia Tczew
 
10/4Błażej Szymon
vs.
Malanik Filip1 : 4
Square KrakówBK 14 LUCAS ART Bardejov
 
11/4Aftka Sandra
vs.
Šoltis Michal1 : 4
Arkadia TczewHorses Prešov B
 
12/4Květoň Václav
vs.
Vorlová Barbora4 : 0
BC PříchoviceSK Billard Centrum Praha
 
1/5Hyliński Michał
vs.
Hora Matouš2 : 4
UKS Bila ZdunyBC Příchovice
 
2/5Karwik Weronika
vs.
Andrle Daniel4 : 0
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
3/5Kurzawa Marcelina
vs.
Stankiewicz Adam0 : 4
UKS Bila ZdunyHades Poznaň
 
4/5Połczyńska Weronika
vs.
Tomeček Milan4 : 1
UKS Bila ZdunyDELTA Billiard Brno
 
5/5Smektała Filip
vs.
Gulik Michael0 : 4
UKS Bila ZdunySK Billard Centrum Praha
 
6/5Wyrwas Michał
vs.
Zbořil ml. Jan3 : 4
Hades PoznaňMPC Pardubice
 
7/5Zdziech Mateusz
vs.
Krejčová Sandra4 : 0
Frame LódzCasablanca Tábor
 
8/5Brzękowski Arkadiusz
vs.
Tumpach Lukáš4 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
9/5Brancuský Petr
vs.
Kout Filip4 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
10/5Krysztofik Tomasz
vs.
Błażej Szymon3 : 4
Green Club GdańskSquare Kraków
 
11/5Mrva Kristián
vs.
Aftka Sandra4 : 1
Horses Prešov BArkadia Tczew
 
12/5Igaz Matej
vs.
Květoň Václav4 : 2
K8 TrenčínBC Příchovice
 
1/6Polis Piotr
vs.
Oriňák Martin4 : 1
Frame LódzHorses Prešov B
 
2/6Dygrýn Tobiáš
vs.
Tenk Enrik0 : 4
SK Billard Centrum PrahaŠK ELITE Bratislava
 
3/6Lang Daniel
vs.
Frank Michal4 : 0
Liptovský HrádokHorses Prešov B
 
4/6Trhlík Adam
vs.
Lebduška Filip1 : 4
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
5/6Erhartová Tereza
vs.
Sząszor Kamil0 : 4
BC PříchoviceArkadia Tczew
 
6/6Mrázek David
vs.
Javůrek ml. Michal4 : 1
Metropol České BudějoviceMPC Pardubice
 
7/6Kaczmarek Krzysztof
vs.
Jastrzab Dominik2 : 4
Academy Billiard RokietnicaUKS Fair Play Jaworzno
 
8/6Štěpánek Adam
vs.
Janoska Andrzej0 : 4
MPC PardubiceUKS Fair Play Jaworzno
 
9/6Bottcher Jakub
vs.
Kurz Tom1 : 4
Arkadia TczewDUNS Benátky nad Jizerou
 
10/6Malanik Filip
vs.
Freiberk Jan3 : 4
BK 14 LUCAS ART BardejovMPC Pardubice
 
11/6Šoltis Michal
vs.
Stachowiak Sambor4 : 1
Horses Prešov BUKS Fair Play Jaworzno
 
12/6Vorlová Barbora
vs.
Brunclík Daniel3 : 4
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
13/1Brancuský Petr
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
13/2Polis Piotr
vs.
Lang Daniel0 : 5
Frame LódzLiptovský Hrádok
 
13/3Lebduška Filip
vs.
Połczyńska Weronika5 : 2
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
13/4< volný los >vs.
Jastrzab Dominik0 : 0
UKS Fair Play Jaworzno
 
13/5Igaz Matej
vs.< volný los >0 : 0
K8 Trenčín
 
13/6Mrázek David
vs.
Błażej Szymon5 : 3
Metropol České BudějoviceSquare Kraków
 
13/7Tenk Enrik
vs.
Kurz Tom2 : 5
ŠK ELITE BratislavaDUNS Benátky nad Jizerou
 
13/8< volný los >vs.
Karwik Weronika0 : 0
UKS Bila Zduny
 
13/9Sząszor Kamil
vs.< volný los >0 : 0
Arkadia Tczew
 
13/10Gulik Michael
vs.
Květoň Václav5 : 0
SK Billard Centrum PrahaBC Příchovice
 
13/11Wyrwas Michał
vs.
Šoltis Michal4 : 5
Hades PoznaňHorses Prešov B
 
13/12< volný los >vs.
Stankiewicz Adam0 : 0
Hades Poznaň
 
13/13Mrva Kristián
vs.< volný los >0 : 0
Horses Prešov B
 
13/14Freiberk Jan
vs.
Oriňák Martin5 : 1
MPC PardubiceHorses Prešov B
 
13/15Janoska Andrzej
vs.
Kaczmarek Krzysztof5 : 4
UKS Fair Play JaworznoAcademy Billiard Rokietnica
 
13/16< volný los >vs.
Brzękowski Arkadiusz0 : 0
Academy Billiard Rokietnica
 
13/17Brancuský Petr
vs.
Lang Daniel5 : 4
MPC PardubiceLiptovský Hrádok
 
13/18Lebduška Filip
vs.
Jastrzab Dominik0 : 5
MPC PardubiceUKS Fair Play Jaworzno
 
13/19Igaz Matej
vs.
Mrázek David5 : 1
K8 TrenčínMetropol České Budějovice
 
13/20Kurz Tom
vs.
Karwik Weronika1 : 5
DUNS Benátky nad JizerouUKS Bila Zduny
 
13/21Sząszor Kamil
vs.
Gulik Michael5 : 1
Arkadia TczewSK Billard Centrum Praha
 
13/22Šoltis Michal
vs.
Stankiewicz Adam4 : 5
Horses Prešov BHades Poznaň
 
13/23Mrva Kristián
vs.
Freiberk Jan5 : 2
Horses Prešov BMPC Pardubice
 
13/24Janoska Andrzej
vs.
Brzękowski Arkadiusz1 : 5
UKS Fair Play JaworznoAcademy Billiard Rokietnica
 
13/25Brancuský Petr
vs.
Jastrzab Dominik5 : 3
MPC PardubiceUKS Fair Play Jaworzno
 
13/26Igaz Matej
vs.
Karwik Weronika5 : 4
K8 TrenčínUKS Bila Zduny
 
13/27Sząszor Kamil
vs.
Stankiewicz Adam5 : 2
Arkadia TczewHades Poznaň
 
13/28Mrva Kristián
vs.
Brzękowski Arkadiusz4 : 5
Horses Prešov BAcademy Billiard Rokietnica
 
13/29Brancuský Petr
vs.
Igaz Matej5 : 0
MPC PardubiceK8 Trenčín
 
13/30Sząszor Kamil
vs.
Brzękowski Arkadiusz5 : 2
Arkadia TczewAcademy Billiard Rokietnica
 
13/31Brancuský Petr
vs.
Sząszor Kamil1 : 5
MPC PardubiceArkadia Tczew