Počítadla

4. Pardubice STABEDO Open (6. 7. 2017 - 9. 7. 2017)

Tabulka

Den #1 - Dopoledne

Skupina #1
ABCDBPod.#
Axamit Adam (SK Billard Centrum Praha)
A 4:50:51:505:154
Fekete Lukáš (K8 KUFERO TNZ)
B5:4 1:54:5110:143
Meisner Jan (Harlequin Praha)
C5:05:1 5:1315:21
Muška Ivo (BC Hradec Králové)
D5:15:41:5 211:102
Skupina #2
ABCDBPod.#
Borkovec Míla (Casablanca Tábor)
A 1:51:55:317:133
Erös David (BC Řípská Praha)
B5:1 5:25:1315:41
Hänninen Ari (N/A)
C5:12:5 5:0212:62
Novák Vítězslav (MPC Pardubice)
D3:51:50:5 04:154
Skupina #3
ABCDBPod.#
Brancuský st. Petr (MPC Pardubice)
A 5:31:50:516:133
Holakovský Štefan (Lavos Old Scool Bratislava)
B3:5 0:50:503:154
Houdek Adam (BC Řípská Praha)
C5:15:0 4:5214:62
Ramp Bert (BC Řípská Praha)
D5:05:05:4 315:41
Skupina #4
ABCDBPod.#
Can Christopher (DELTA Billiard Brno)
A 2:51:53:506:154
Husák Richard (K8 Buldogs Trenčín)
B5:2 5:45:2315:81
Kavan Petr (Casablanca Tábor)
C5:14:5 5:1214:72
Samorodov Alexander (SK Billard Centrum Praha)
D5:32:51:5 18:133
Skupina #5
ABCDBPod.#
Dittrich David (Harlequin Praha)
A 1:51:50:502:154
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
B5:1 3:54:5112:113
Lisík Zdenko (Alpia Martin)
C5:15:3 4:5214:92
Strádal Jan (SK Billard Centrum Praha)
D5:05:45:4 315:81
Skupina #6
ABCDBPod.#
Fiala Karel (Casablanca Tábor)
A 1:51:53:505:154
Longdi Zhou (SK Billard Centrum Praha)
B5:1 5:20:5210:83
Mikuška Peter (K8 Buldogs Trenčín)
C5:12:5 5:0212:61
Šindelář Pavel (BC Hradec Králové)
D5:35:00:5 210:82
Skupina #7
ABCDBPod.#
Hajn Pavel (MPC Pardubice)
A 1:55:22:518:124
Misiewicz Radosław (Oleśnica)
B5:1 2:51:518:113
Stuna Jakub (BC Příchovice)
C2:55:2 5:3212:101
Vančura Tomáš (Metropol České Budějovice)
D5:25:13:5 213:82
Skupina #8
ABCDBPod.#
Horák Michal (SK Billard Centrum Praha)
A 5:35:42:5212:122
Nuutio Tero (N/A)
B3:5 5:12:5110:113
Suchánek Jan (Casablanca Tábor)
C4:51:5 5:4110:144
Vladyka Robin (Harlequin Praha)
D5:25:24:5 214:91
Skupina #9
ABCDBPod.#
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
A 1:55:02:518:103
Tužil Pavel (MPC Pardubice)
B5:1 5:05:0315:11
Valkana Ville (N/A)
C0:50:5 0:500:154
Vrba Peter (Harlequin Praha)
D5:20:55:0 210:72
Skupina #10
ABCDBPod.#
Chytráček Jaroslav (SK Billard Centrum Praha)
A 1:55:12:518:113
Urban Petr (DUNS Benátky nad Jizerou)
B5:1 5:00:5210:62
Zbořil Jan (MPC Pardubice)
C1:50:5 1:502:154
Žalman David (MPC Pardubice)
D5:25:05:1 315:31
Skupina #11
ABCDBPod.#
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
A 5:20:55:4210:112
Vacek Jiří (SK Billard Centrum Praha)
B2:5 3:55:3110:133
Vobořil Zdeněk (SK Billard Centrum Praha)
C5:05:3 5:2315:51
Žalman Miloš (MPC Pardubice)
D4:53:52:5 09:154
Skupina #12
ABCDBPod.#
Hajdovský Marek (MPC Pardubice)
A 5:15:05:0315:11
Kis Martin (BK Hawaii Pub Banská Bystrica)
B1:5 4:55:3110:133
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
C0:55:4 5:3210:122
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
D0:53:53:5 06:154
Skupina #13
ABCDBPod.#
Bröschel Jan (BC Řípská Praha)
A 5:35:02:5212:82
Galuška Martin (DELTA Billiard Brno)
B3:5 5:03:5111:103
Louda Luboš (Billiard Stars)
C0:50:5 0:500:154
Švestka Martin (MPC Pardubice)
D5:25:35:0 315:51

Den #1 - Odpoledne

Skupina #14
ABCDBPod.#
Babica Radosław (Rokietnica)
A 5:15:05:0315:11
Błażej Tomasz (N/A)
B1:5 5:05:1211:62
Brčák Ondřej (SK Billard Centrum Praha)
C0:50:5 4:504:154
Malanik Filip (BK 14 LUCAS ART Bardejov)
D0:51:55:4 16:143
Skupina #15
ABCDBPod.#
Błażej Szymon (Square Kraków)
A 5:04:55:2214:72
Brnický Martin (BC ROYAL Jihlava)
B0:5 0:50:500:154
Gustafsson Jesse (TyBi Tampere)
C5:45:0 5:2315:61
Misák Petr (DELTA Billiard Brno)
D2:55:02:5 19:103
Skupina #16
ABCDBPod.#
Čmelík Jan (DELTA Billiard Brno)
A 0:51:55:416:143
Gavenčiak Michal (Billiard Stars)
B5:0 5:15:3315:41
Krysztofik Tomasz (Green Club Gdańsk)
C5:11:5 5:4211:102
Musil Oldřich (BC ROYAL Jihlava)
D4:53:54:5 011:154
Skupina #17
ABCDBPod.#
Frank Michal (Horses Prešov B)
A 2:55:05:4212:91
Michálik Roman (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)
B5:2 3:55:0213:72
Peter Ingo (N/A)
C0:55:3 5:4210:123
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
D4:50:54:5 08:154
Skupina #18
ABCDBPod.#
Brancuský Petr (MPC Pardubice)
A 5:35:25:2315:71
Hanzlík Jakub (1. BC Děčín)
B3:5 0:54:507:154
Muklewicz Michał (Green Club Gdańsk)
C2:55:0 5:0212:52
Sjatkovský Michal (BC Golden Horn Praha)
D2:55:40:5 17:143
Skupina #19
ABCDBPod.#
Bottcher Jakub (Arkadia Tczew)
A 2:53:50:505:154
Harvánek Jiří (MPC Pardubice)
B5:2 1:54:5110:123
Räsänen Sakari (TyBi Tampere)
C5:35:1 5:1315:51
Šmídová Eliška (MPC Pardubice)
D5:05:41:5 211:92
Skupina #20
ABCDBPod.#
Honz Branislav (BBM Malacky)
A 3:50:55:018:103
Mäenpää Juho (N/A)
B5:3 5:25:0315:51
Saariaho Sami (N/A)
C5:02:5 5:0212:52
Tomša Martin (K8 Trenčín)
D0:50:50:5 00:154
Skupina #21
ABCDBPod.#
Horálek Lukáš (Stavoka Kosice)
A 0:50:53:503:154
See Huidji (N/A)
B5:0 5:35:0315:31
Somero Sami (N/A)
C5:03:5 5:1213:62
Ugrin Milan (Harlequin Praha)
D5:30:51:5 16:133
Skupina #22
ABCDBPod.#
Hrabovský Tomáš (BBM Malacky)
A 3:55:05:1213:62
Lacka Izabela (Sosnowiec)
B5:3 5:15:3315:71
Stefański Mariusz (Green Club Gdańsk)
C0:51:5 5:116:113
Vaňous Tomáš (MPC Pardubice)
D1:53:51:5 05:154
Skupina #23
ABCDBPod.#
Al-Tamimi Zaid (SK Billard Centrum Praha)
A 1:55:45:1211:101
Igaz Matej (K8 Trenčín)
B5:1 1:51:517:114
Statkiewicz Patryk (Green Club Gdańsk)
C4:55:1 5:2214:82
Vašata Milan (DELTA Billiard Brno)
D1:55:12:5 18:113
Skupina #24
ABCDBPod.#
Dugovič Roman (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)
A 5:15:45:0315:51
Jaborník Michal (DELTA Billiard Brno)
B1:5 0:55:116:113
Sząszor Kamil (Arkadia Tczew)
C4:55:0 5:0214:52
Venhodová Vladimíra (DELTA Billiard Brno)
D0:51:50:5 01:154
Skupina #25
ABCDBPod.#
Fennema Frank (Utrecht)
A 1:55:35:0211:83
Janík Adam (BBM Malacky)
B5:1 2:55:0212:61
Szczepański Krzysztof (Arkadia Tczew)
C3:55:2 5:3213:102
Vlk Pavel (MPC Pardubice)
D0:50:53:5 03:154
Skupina #26
ABCDBPod.#
Hajšman Ladislav (Billiard Stars)
A 5:21:55:0211:72
Kucziak Jan (BC Lysá nad Labem)
B2:5 1:52:505:154
Valkila Toni (N/A)
C5:15:1 5:1315:31
Žarnikov Michal (DELTA Billiard Brno)
D0:55:21:5 16:123
Skupina #27
ABCDBPod.#
Banek Wojciech (MUKS IKS Tarnów)
A 5:05:35:1315:41
Bartoňková Tereza (DELTA Billiard Brno)
B0:5 0:52:502:154
Kováč Lukáš (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)
C3:55:0 5:0213:52
Kundrák Ján (K8 KUFERO TNZ)
D1:55:20:5 16:123
Skupina #28
ABCDBPod.#
Bartoš Jan (neregistrovaný hráč)
A 0:50:50:500:154
Gosk Wojciech (Bila Tarnów)
B5:0 5:15:0315:11
Lang Daniel (Liptovský Hrádok)
C5:01:5 5:2211:72
Šoltis Michal (Horses Prešov B)
D5:00:52:5 17:103
Skupina #29
ABCDBPod.#
Bene Robert (Harlequin Praha)
A 3:53:53:509:154
Blachovski Michal (Falcon Sosnowiec)
B5:3 5:25:0315:51
Lukáč Filip (DELTA Billiard Brno)
C5:32:5 5:3212:112
Pospíšil Ondřej (MPC Pardubice)
D5:30:53:5 18:133

Den #2 - Odpoledne

Skupina #30
ABCDBPod.#
Dygrýn Tobiáš (SK Billard Centrum Praha)
A 0:50:54:504:154
Kaplan Tomasz (Nosan Kielce)
B5:0 5:05:0315:01
Sroczynski Wojciech (Konsalnet Warszawa)
C5:00:5 5:0210:52
Szerypo Paweł (Frame Lódz)
D5:40:50:5 15:143
Skupina #31
ABCDBPod.#
Dzumyk Mariusz (Ósemka Gliwice)
A 4:50:55:219:123
Kaczmarek Krzysztof (Academy Billiard Rokietnica)
B5:4 0:55:1210:102
Szewczyk Wojciech (Konsalnet Warszawa)
C5:05:0 5:0315:01
Šofr Leo (DELTA Billiard Brno)
D2:51:50:5 03:154
Skupina #32
ABCDBPod.#
Gulik Michael (SK Billard Centrum Praha)
A 0:51:51:502:154
Koniar Jakub (1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava)
B5:0 5:35:2315:51
Skoneczny Mariusz (Duet Lipinski Dachy)
C5:13:5 5:0213:62
Šoltis Pavol (Horses Prešov)
D5:12:50:5 17:113
Skupina #33
ABCDBPod.#
Jasiak Oskar (Wodzisław Sl)
A 0:50:51:501:154
Malinowski Tomasz (Frame Lódz)
B5:0 1:53:519:103
Śniegocki Mateusz (Konsalnet Warszawa)
C5:05:1 3:5213:62
Trajdos Wojtek (Konsalnet Warszawa)
D5:15:35:3 315:71
Skupina #34
ABCDBPod.#
Gereg Marek (Horses Prešov)
A 5:15:25:0315:31
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
B1:5 3:55:219:123
Pługowski Adam (UKS Bila Zduny)
C2:55:3 5:0212:82
Vejvoda Václav (MPC Pardubice)
D0:52:50:5 02:154
Skupina #35
ABCDBPod.#
Kapitančik Marcel (MPC Pardubice)
A 1:50:55:316:134
Mrva Milan (Horses Prešov)
B5:1 2:54:5111:112
Szolnoki Olivér (MonoPool BSE)
C5:05:2 5:0315:21
Velíšek Josef (Sportovní billiard Plzeň)
D3:55:40:5 18:143
Skupina #36
ABCDBPod.#
Fortuński Mieszko (ERG Bieruń Folie)
A 5:05:35:0315:31
Kielan Marcin (hungry40)
B0:5 0:55:215:123
Stankiewicz Adam (Hades Poznaň)
C3:55:0 5:3213:82
Venteo Araque Pablo José (N/A)
D0:52:53:5 05:154
Skupina #37
ABCDBPod.#
Chruściel Jarosław (Frame Lódz)
A 5:45:12:5212:102
Kníže Martin (MPC Pardubice)
B4:5 4:52:5010:154
Witos Mariusz (Arena Piaseczno)
C1:55:4 1:517:143
Żelasko Norbert (Green Club Gdańsk)
D5:25:25:1 315:51
Skupina #38
ABCDBPod.#
Al-Marayati Abbas (N/A)
A 5:05:15:1315:21
Köberle David (MPC Pardubice)
B0:5 1:50:501:154
Ząbek Monika (ERG Bieruń Folie)
C1:55:1 4:5110:113
Zdziech Mateusz (Frame Lódz)
D1:55:05:4 211:92
Skupina #39
ABCDBPod.#
Juszczyczyn Konrad (ERG Bieruń Folie)
A 5:45:15:2315:71
Kubán Michal (BK Kanianka)
B4:5 5:13:5112:113
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
C1:51:5 1:503:154
Tichý Jaroslav (SK Billard Centrum Praha)
D2:55:35:1 212:92
Skupina #40
ABCDBPod.#
Bąk Ewa (MUKS IKS Tarnów)
A 5:25:25:1315:51
Kubicki Patryk (UKS Bila Zduny)
B2:5 3:52:507:154
Malczewski Michał (Bilard Team Maria Wałbrzych)
C2:55:3 3:5110:133
Stefański Mariusz (Green Club Gdańsk)
D1:55:25:3 211:102
Skupina #41
ABCDBPod.#
Ascheri Gianluca (Blankofive Rome)
A 5:43:55:0213:92
Békési László (Szolnoki Planéta SE)
B4:5 4:55:2113:123
Kurpanik Robert (Wodzisław Sl)
C5:35:4 5:4315:111
Šumbera Pavel (DELTA Billiard Brno)
D0:52:54:5 06:154
Skupina #42
ABCDBPod.#
Baloun Ondřej (MPC Pardubice)
A 0:50:55:415:143
Brzękowski Arkadiusz (Academy Billiard Rokietnica)
B5:0 5:45:3315:71
Kůs Erik (DELTA Billiard Brno)
C5:04:5 5:4214:92
Vacek Jiří (SK Billard Centrum Praha)
D4:53:54:5 011:154
Skupina #43
ABCDBPod.#
Bartůněk Petr (neregistrovaný hráč)
A 5:20:50:515:123
Brzękowski Sebastian (Academy Billiard Rokietnica)
B2:5 0:51:503:154
Lisík Jozef (Alpia Martin)
C5:05:0 5:1315:11
Mrva Kristián (Horses Prešov B)
D5:05:11:5 211:62
Skupina #44
ABCDBPod.#
Brázdil Marián (BK Topoľčany)
A 4:51:54:509:154
Dziobkowski Andrzej (Wodzisław Sl)
B5:4 5:30:5210:123
Galuška Martin (DELTA Billiard Brno)
C5:13:5 5:3213:92
Luca Gábor (MonoPool BSE)
D5:45:03:5 213:91
Skupina #45
ABCDBPod.#
Burkiewicz Dzumyk Dominika (Wodzisław Sl)
A 0:51:50:501:154
Einari Autero (N/A)
B5:0 5:03:5213:52
Holakovský Štefan (Lavos Old Scool Bratislava)
C5:10:5 3:518:113
Polis Piotr (Frame Lódz)
D5:05:35:3 315:61
Skupina #46
ABCDBPod.#
Číhal Ondřej (BC ROYAL Jihlava)
A 5:35:05:3315:61
Forsten Jyri (N/A)
B3:5 5:03:5111:103
Kocková Michaela (MPC Pardubice)
C0:50:5 0:500:154
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
D3:55:35:0 213:82
Skupina #47
ABCDBPod.#
Dobrovolný Petr (BC ROYAL Jihlava)
A 2:55:34:5111:133
Giernalczyk Arkadiusz (Amnezja Kalisz)
B5:2 4:55:1214:81
Rendla Jakub (DELTA Billiard Brno)
C3:55:4 4:5112:144
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
D5:41:55:4 211:132