Počítadla

4. Pardubice STABEDO Open (6. 7. 2017 - 9. 7. 2017)

Zápasy

 #Hráč č. 1vs.Hráč č. 2Skóre
 
1/1Fekete Lukáš
vs.
Muška Ivo4 : 5
TEAM BBM MalackyBC Hradec Králové
 
2/1Hänninen Ari
vs.
Novák Vítězslav5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
3/1Holakovský Štefan
vs.
Ramp Bert0 : 5
Lavos Old Scool BratislavaBC Řípská Praha
 
4/1Husák Richard
vs.
Samorodov Alexander5 : 2
K8 Buldogs TrenčínSK Billard Centrum Praha
 
5/1Lisík Zdenko
vs.
Strádal Jan4 : 5
Alpia MartinSK Billard Centrum Praha
 
6/1Mikuška Peter
vs.
Šindelář Pavel5 : 0
K8 Buldogs TrenčínBC Hradec Králové
 
7/1Misiewicz Radosław
vs.
Vančura Tomáš1 : 5
OleśnicaMetropol České Budějovice
 
8/1Nuutio Tero
vs.
Vladyka Robin2 : 5
N/AHarlequin Praha
 
9/1Valkana Ville
vs.
Vrba Peter0 : 5
N/AHarlequin Praha
 
10/1Žalman David
vs.
Zbořil Jan5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
11/1Vobořil Zdeněk
vs.
Žalman Miloš5 : 2
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
12/1Hajdovský Marek
vs.
Žalmanová Ilona5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
13/1Bröschel Jan
vs.
Švestka Martin2 : 5
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
14/1Babica Radosław
vs.
Malanik Filip5 : 0
Academy Billiard RokietnicaBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
15/1Błażej Szymon
vs.
Misák Petr5 : 2
Square KrakówDELTA Billiard Brno
 
16/1Gavenčiak Michal
vs.
Musil Oldřich5 : 3
Billiard StarsBC ROYAL Jihlava
 
17/1Peter Ingo
vs.
Reinberk Milan5 : 4
N/AMPC Pardubice
 
18/1Brancuský Petr
vs.
Sjatkovský Michal5 : 2
MPC PardubiceBC Golden Horn Praha
 
19/1Botcher Jakub
vs.
Šmídová Eliška0 : 5
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
20/1Mäenpää Juho
vs.
Tomša Martin5 : 0
N/AK8 Trenčín
 
21/1See Huidji
vs.
Ugrin Milan5 : 0
N/AHarlequin Praha
 
22/1Lacka Izabela
vs.
Vaňous Tomáš5 : 3
SosnowiecMPC Pardubice
 
23/1Statkiewicz Patryk
vs.
Vašata Milan5 : 2
Green Club GdańskDELTA Billiard Brno
 
24/1Sząszor Kamil
vs.
Venhodová Vladimíra5 : 0
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
25/1Szczepański Krzysztof
vs.
Vlk Pavel5 : 3
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
26/1Valkila Toni
vs.
Žarnikov Michal5 : 1
N/ADELTA Billiard Brno
 
27/1Banek Wojciech
vs.
Bartoňková Tereza5 : 0
MUKS IKS TarnówDELTA Billiard Brno
 
28/1Gosk Wojciech
vs.
Šoltis Michal5 : 0
Bila TarnówHorses Prešov B
 
29/1Blachovski Michal
vs.
Pospíšil Ondřej5 : 0
Falcon SosnowiecMPC Pardubice
 
30/1Sroczynski Wojciech
vs.
Szerypo Paweł5 : 0
Konsalnet WarszawaFrame Lódz
 
31/1Szewczyk Wojciech
vs.
Šofr Leo5 : 0
Konsalnet WarszawaDELTA Billiard Brno
 
32/1Skoneczny Mariusz
vs.
Šoltis Pavol5 : 0
Duet Lipinski DachyHorses Prešov
 
33/1Śniegocki Mateusz
vs.
Trajdos Wojtek3 : 5
Konsalnet WarszawaKonsalnet Warszawa
 
34/1Gereg Marek
vs.
Vejvoda Václav5 : 0
Horses PrešovMPC Pardubice
 
35/1Szolnoki Olivér
vs.
Velíšek Josef5 : 0
MonoPool BSESportovní billiard Plzeň
 
36/1Fortuński Mieszko
vs.
Venteo Araque Pablo José5 : 0
ERG Bieruń FolieN/A
 
37/1Żelasko Norbert
vs.
Witos Mariusz5 : 1
Green Club GdańskArena Piaseczno
 
38/1Al-Marayati Abbas
vs.
Ząbek Monika5 : 1
N/AERG Bieruń Folie
 
39/1Juszczyczyn Konrad
vs.
Lebduška Filip5 : 1
ERG Bieruń FolieMPC Pardubice
 
40/1Bąk Ewa
vs.
Stefański Mariusz5 : 1
MUKS IKS TarnówGreen Club Gdańsk
 
41/1Békési László
vs.
Šumbera Pavel5 : 2
Szolnoki Planéta SEDELTA Billiard Brno
 
42/1Brzękowski Arkadiusz
vs.
Vacek Jiří5 : 3
Academy Billiard RokietnicaSK Billard Centrum Praha
 
43/1Brzękowski Sebastian
vs.
Mrva Kristián1 : 5
Academy Billiard RokietnicaHorses Prešov B
 
44/1Dziobkowski Andrzej
vs.
Galuška Martin5 : 3
Wodzisław SlDELTA Billiard Brno
 
45/1Autero Einari
vs.
Holakovský Štefan5 : 0
N/ALavos Old Scool Bratislava
 
46/1Forsten Jyri
vs.
Kocková Michaela5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
47/1Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Žalmanová Ilona5 : 1
Amnezja KaliszMPC Pardubice
 
1/2Meisner Jan
vs.
Axamit Adam5 : 0
Harlequin PrahaSK Billard Centrum Praha
 
2/2Erös Dávid
vs.
Borkovec Míla5 : 1
BC Řípská PrahaCasablanca Tábor
 
3/2Houdek Adam
vs.
Brancuský st. Petr5 : 1
BC Řípská PrahaMPC Pardubice
 
4/2Kavan Petr
vs.
Can Christopher5 : 1
Casablanca TáborDELTA Billiard Brno
 
5/2Lebduška Filip
vs.
Dittrich David5 : 1
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
6/2Longdi Zhou
vs.
Fiala Karel5 : 1
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
7/2Stuna Jakub
vs.
Hajn Pavel2 : 5
BC PříchoviceMPC Pardubice
 
8/2Suchánek Jan
vs.
Horák Michal4 : 5
Casablanca TáborSK Billard Centrum Praha
 
9/2Tužil Pavel
vs.
Hořeňovský Jaroslav5 : 1
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
10/2Urban Petr
vs.
Chytráček Jaroslav5 : 1
DUNS Benátky nad JizerouSK Billard Centrum Praha
 
11/2Vacek Jiří
vs.
Jelínek Petr2 : 5
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
12/2Vondráček Petr
vs.
Kis Martin5 : 4
MPC PardubiceBK Družba Trnava
 
13/2Galuška Martin
vs.
Louda Luboš5 : 0
DELTA Billiard BrnoBilliard Stars
 
14/2Błażej Tomasz
vs.
Brčák Ondřej5 : 0
N/ASK Billard Centrum Praha
 
15/2Gustafsson Jesse
vs.
Brnický Martin5 : 0
TyBi TampereBC ROYAL Jihlava
 
16/2Krysztofik Tomasz
vs.
Čmelík Jan5 : 1
Green Club GdańskDELTA Billiard Brno
 
17/2Michálik Roman
vs.
Frank Michal5 : 2
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaHorses Prešov B
 
18/2Muklewicz Michał
vs.
Hanzlík Jakub5 : 0
Green Club Gdańsk1. BC Děčín
 
19/2Räsänen Sakari
vs.
Harvánek Jiří5 : 1
TyBi TampereMPC Pardubice
 
20/2Saariaho Sami
vs.
Honz Branislav 5 : 0
N/ATEAM BBM Malacky
 
21/2Somero Sami
vs.
Horálek Lukáš5 : 0
N/AStavoka Kosice
 
22/2Stefański Mariusz
vs.
Hrabovský Tomáš0 : 5
Green Club GdańskTEAM BBM Malacky
 
23/2Al-Tamimi Zaid
vs.
Igaz Matej1 : 5
SK Billard Centrum PrahaK8 Trench Town Trenčín
 
24/2Dugovič Roman
vs.
Jaborník Michal5 : 1
BK KaniankaDELTA Billiard Brno
 
25/2Fennema Frank
vs.
Janík Adam1 : 5
UtrechtBBM Malacky
 
26/2Hajšman Ladislav
vs.
Kucziak Jan5 : 2
Billiard StarsBC Lysá nad Labem
 
27/2Kováč Lukáš
vs.
Kundrák Ján5 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaTrenčín
 
28/2Bartoš Jan
vs.
Lang Daniel0 : 5
MPC PardubiceBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
29/2Bene Robert
vs.
Lukáč Filip3 : 5
Harlequin PrahaDELTA Billiard Brno
 
30/2Kaplan Tomasz
vs.
Dygrýn Tobiáš5 : 0
Nosan KielceSK Billard Centrum Praha
 
31/2Kaczmarek Krzysztof
vs.
Dzumyk Mariusz5 : 4
Academy Billiard RokietnicaÓsemka Gliwice
 
32/2Koniar Jakub
vs.
Gulik Michael5 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaSK Billard Centrum Praha
 
33/2Malinowski Tomasz
vs.
Jasiak Oskar5 : 0
Frame LódzWodzisław Sl
 
34/2Pługowski Adam
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 3
UKS Bila ZdunyMPC Pardubice
 
35/2Mrva Milan
vs.
Kapitančik Marcel5 : 1
Horses PrešovMPC Pardubice
 
36/2Stankiewicz Adam
vs.
Kielan Marcin5 : 0
Hades Poznaňhungry40
 
37/2Chruściel Jarosław
vs.
Kníže Martin5 : 4
Frame LódzMPC Pardubice
 
38/2Zdziech Mateusz
vs.
Köberle David5 : 0
Frame LódzMPC Pardubice
 
39/2Tichý Jaroslav
vs.
Kubán Michal5 : 3
SK Billard Centrum PrahaBK Kanianka
 
40/2Malczewski Michał
vs.
Kubicki Patryk5 : 3
Bilard Team Maria WałbrzychUKS Bila Zduny
 
41/2Ascheri Gianluca
vs.
Kurpanik Robert3 : 5
Blankofive RomeWodzisław Sl
 
42/2Baloun Ondřej
vs.
Kůs Erik0 : 5
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
43/2Bartůněk Petr
vs.
Lisík Jozef0 : 5
DELTA Billiard BrnoAlpia Martin
 
44/2Brázdil Marián
vs.
Luca Gábor4 : 5
BK TopoľčanyMonoPool BSE
 
45/2Burkiewicz Dzumyk Dominika
vs.
Polis Piotr0 : 5
Wodzisław SlFrame Lódz
 
46/2Číhal Ondřej
vs.
Praus Tomáš5 : 3
BC ROYAL JihlavaMPC Pardubice
 
47/2Dobrovolný Petr
vs.
Rendla Jakub5 : 3
BC ROYAL JihlavaDELTA Billiard Brno
 
1/3Fekete Lukáš
vs.
Meisner Jan1 : 5
TEAM BBM MalackyHarlequin Praha
 
2/3Hänninen Ari
vs.
Erös Dávid2 : 5
N/ABC Řípská Praha
 
3/3Holakovský Štefan
vs.
Houdek Adam0 : 5
Lavos Old Scool BratislavaBC Řípská Praha
 
4/3Husák Richard
vs.
Kavan Petr5 : 4
K8 Buldogs TrenčínCasablanca Tábor
 
5/3Lisík Zdenko
vs.
Lebduška Filip5 : 3
Alpia MartinMPC Pardubice
 
6/3Mikuška Peter
vs.
Longdi Zhou2 : 5
K8 Buldogs TrenčínSK Billard Centrum Praha
 
7/3Misiewicz Radosław
vs.
Stuna Jakub2 : 5
OleśnicaBC Příchovice
 
8/3Nuutio Tero
vs.
Suchánek Jan5 : 1
N/ACasablanca Tábor
 
9/3Valkana Ville
vs.
Tužil Pavel0 : 5
N/AMPC Pardubice
 
10/3Žalman David
vs.
Urban Petr5 : 0
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
11/3Vobořil Zdeněk
vs.
Vacek Jiří5 : 3
SK Billard Centrum PrahaSK Billard Centrum Praha
 
12/3Hajdovský Marek
vs.
Vondráček Petr5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
13/3Bröschel Jan
vs.
Galuška Martin5 : 3
BC Řípská PrahaDELTA Billiard Brno
 
14/3Babica Radosław
vs.
Błażej Tomasz5 : 1
Academy Billiard RokietnicaN/A
 
15/3Błażej Szymon
vs.
Gustafsson Jesse4 : 5
Square KrakówTyBi Tampere
 
16/3Gavenčiak Michal
vs.
Krysztofik Tomasz5 : 1
Billiard StarsGreen Club Gdańsk
 
17/3Peter Ingo
vs.
Michálik Roman5 : 3
N/A1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
18/3Brancuský Petr
vs.
Muklewicz Michał5 : 2
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
19/3Botcher Jakub
vs.
Räsänen Sakari3 : 5
Arkadia TczewTyBi Tampere
 
20/3Mäenpää Juho
vs.
Saariaho Sami5 : 2
N/AN/A
 
21/3See Huidji
vs.
Somero Sami5 : 3
N/AN/A
 
22/3Lacka Izabela
vs.
Stefański Mariusz5 : 1
SosnowiecGreen Club Gdańsk
 
23/3Statkiewicz Patryk
vs.
Al-Tamimi Zaid4 : 5
Green Club GdańskSK Billard Centrum Praha
 
24/3Sząszor Kamil
vs.
Dugovič Roman4 : 5
Arkadia TczewBK Kanianka
 
25/3Szczepański Krzysztof
vs.
Fennema Frank3 : 5
Arkadia TczewUtrecht
 
26/3Valkila Toni
vs.
Hajšman Ladislav5 : 1
N/ABilliard Stars
 
27/3Banek Wojciech
vs.
Kováč Lukáš5 : 3
MUKS IKS Tarnów1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
28/3Gosk Wojciech
vs.
Bartoš Jan5 : 0
Bila TarnówMPC Pardubice
 
29/3Blachovski Michal
vs.
Bene Robert5 : 3
Falcon SosnowiecHarlequin Praha
 
30/3Sroczynski Wojciech
vs.
Kaplan Tomasz0 : 5
Konsalnet WarszawaNosan Kielce
 
31/3Szewczyk Wojciech
vs.
Kaczmarek Krzysztof5 : 0
Konsalnet WarszawaAcademy Billiard Rokietnica
 
32/3Skoneczny Mariusz
vs.
Koniar Jakub3 : 5
Duet Lipinski Dachy1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
33/3Śniegocki Mateusz
vs.
Malinowski Tomasz5 : 1
Konsalnet WarszawaFrame Lódz
 
34/3Gereg Marek
vs.
Pługowski Adam5 : 2
Horses PrešovUKS Bila Zduny
 
35/3Szolnoki Olivér
vs.
Mrva Milan5 : 2
MonoPool BSEHorses Prešov
 
36/3Fortuński Mieszko
vs.
Stankiewicz Adam5 : 3
ERG Bieruń FolieHades Poznaň
 
37/3Żelasko Norbert
vs.
Chruściel Jarosław5 : 2
Green Club GdańskFrame Lódz
 
38/3Al-Marayati Abbas
vs.
Zdziech Mateusz5 : 1
N/AFrame Lódz
 
39/3Juszczyczyn Konrad
vs.
Tichý Jaroslav5 : 2
ERG Bieruń FolieSK Billard Centrum Praha
 
40/3Bąk Ewa
vs.
Malczewski Michał5 : 2
MUKS IKS TarnówBilard Team Maria Wałbrzych
 
41/3Békési László
vs.
Ascheri Gianluca4 : 5
Szolnoki Planéta SEBlankofive Rome
 
42/3Brzękowski Arkadiusz
vs.
Baloun Ondřej5 : 0
Academy Billiard RokietnicaMPC Pardubice
 
43/3Brzękowski Sebastian
vs.
Bartůněk Petr2 : 5
Academy Billiard RokietnicaDELTA Billiard Brno
 
44/3Dziobkowski Andrzej
vs.
Brázdil Marián5 : 4
Wodzisław SlBK Topoľčany
 
45/3Autero Einari
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika5 : 0
N/AWodzisław Sl
 
46/3Forsten Jyri
vs.
Číhal Ondřej3 : 5
N/ABC ROYAL Jihlava
 
47/3Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Dobrovolný Petr5 : 2
Amnezja KaliszBC ROYAL Jihlava
 
1/4Axamit Adam
vs.
Muška Ivo1 : 5
SK Billard Centrum PrahaBC Hradec Králové
 
2/4Borkovec Míla
vs.
Novák Vítězslav5 : 3
Casablanca TáborMPC Pardubice
 
3/4Brancuský st. Petr
vs.
Ramp Bert0 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
4/4Can Christopher
vs.
Samorodov Alexander3 : 5
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
5/4Dittrich David
vs.
Strádal Jan0 : 5
Harlequin PrahaSK Billard Centrum Praha
 
6/4Fiala Karel
vs.
Šindelář Pavel3 : 5
Casablanca TáborBC Hradec Králové
 
7/4Hajn Pavel
vs.
Vančura Tomáš2 : 5
MPC PardubiceMetropol České Budějovice
 
8/4Horák Michal
vs.
Vladyka Robin2 : 5
SK Billard Centrum PrahaHarlequin Praha
 
9/4Hořeňovský Jaroslav
vs.
Vrba Peter2 : 5
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
10/4Chytráček Jaroslav
vs.
Zbořil Jan5 : 1
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
11/4Jelínek Petr
vs.
Žalman Miloš5 : 4
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
12/4Kis Martin
vs.
Žalmanová Ilona5 : 3
BK Družba TrnavaMPC Pardubice
 
13/4Louda Luboš
vs.
Švestka Martin0 : 5
Billiard StarsMPC Pardubice
 
14/4Brčák Ondřej
vs.
Malanik Filip4 : 5
SK Billard Centrum PrahaBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
15/4Brnický Martin
vs.
Misák Petr0 : 5
BC ROYAL JihlavaDELTA Billiard Brno
 
16/4Čmelík Jan
vs.
Musil Oldřich5 : 4
DELTA Billiard BrnoBC ROYAL Jihlava
 
17/4Frank Michal
vs.
Reinberk Milan5 : 4
Horses Prešov BMPC Pardubice
 
18/4Hanzlík Jakub
vs.
Sjatkovský Michal4 : 5
1. BC DěčínBC Golden Horn Praha
 
19/4Harvánek Jiří
vs.
Šmídová Eliška4 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
20/4Honz Branislav
vs.
Tomša Martin5 : 0
TEAM BBM MalackyK8 Trenčín
 
21/4Horálek Lukáš
vs.
Ugrin Milan3 : 5
Stavoka KosiceHarlequin Praha
 
22/4Hrabovský Tomáš
vs.
Vaňous Tomáš5 : 1
TEAM BBM MalackyMPC Pardubice
 
23/4Igaz Matej
vs.
Vašata Milan1 : 5
K8 Trench Town TrenčínDELTA Billiard Brno
 
24/4Jaborník Michal
vs.
Venhodová Vladimíra5 : 1
DELTA Billiard BrnoDELTA Billiard Brno
 
25/4Janík Adam
vs.
Vlk Pavel5 : 0
BBM MalackyMPC Pardubice
 
26/4Kucziak Jan
vs.
Žarnikov Michal2 : 5
BC Lysá nad LabemDELTA Billiard Brno
 
27/4Kundrák Ján
vs.
Bartoňková Tereza5 : 2
TrenčínDELTA Billiard Brno
 
28/4Lang Daniel
vs.
Šoltis Michal5 : 2
BK 14 LUCAS ART KľušovHorses Prešov B
 
29/4Lukáč Filip
vs.
Pospíšil Ondřej5 : 3
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
30/4Dygrýn Tobiáš
vs.
Szerypo Paweł4 : 5
SK Billard Centrum PrahaFrame Lódz
 
31/4Dzumyk Mariusz
vs.
Šofr Leo5 : 2
Ósemka GliwiceDELTA Billiard Brno
 
32/4Gulik Michael
vs.
Šoltis Pavol1 : 5
SK Billard Centrum PrahaHorses Prešov
 
33/4Jasiak Oskar
vs.
Trajdos Wojtek1 : 5
Wodzisław SlKonsalnet Warszawa
 
34/4Javůrek Jaroslav
vs.
Vejvoda Václav5 : 2
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
35/4Kapitančik Marcel
vs.
Velíšek Josef5 : 3
MPC PardubiceSportovní billiard Plzeň
 
36/4Kielan Marcin
vs.
Venteo Araque Pablo José5 : 2
hungry40N/A
 
37/4Kníže Martin
vs.
Witos Mariusz4 : 5
MPC PardubiceArena Piaseczno
 
38/4Köberle David
vs.
Ząbek Monika1 : 5
MPC PardubiceERG Bieruń Folie
 
39/4Kubán Michal
vs.
Lebduška Filip5 : 1
BK KaniankaMPC Pardubice
 
40/4Kubicki Patryk
vs.
Stefański Mariusz2 : 5
UKS Bila ZdunyGreen Club Gdańsk
 
41/4Kurpanik Robert
vs.
Šumbera Pavel5 : 4
Wodzisław SlDELTA Billiard Brno
 
42/4Kůs Erik
vs.
Vacek Jiří5 : 4
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
43/4Lisík Jozef
vs.
Mrva Kristián5 : 1
Alpia MartinHorses Prešov B
 
44/4Luca Gábor
vs.
Galuška Martin3 : 5
MonoPool BSEDELTA Billiard Brno
 
45/4Polis Piotr
vs.
Holakovský Štefan5 : 3
Frame LódzLavos Old Scool Bratislava
 
46/4Praus Tomáš
vs.
Kocková Michaela5 : 0
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
47/4Rendla Jakub
vs.
Žalmanová Ilona4 : 5
DELTA Billiard BrnoMPC Pardubice
 
1/5Fekete Lukáš
vs.
Axamit Adam5 : 4
TEAM BBM MalackySK Billard Centrum Praha
 
2/5Hänninen Ari
vs.
Borkovec Míla5 : 1
N/ACasablanca Tábor
 
3/5Holakovský Štefan
vs.
Brancuský st. Petr3 : 5
Lavos Old Scool BratislavaMPC Pardubice
 
4/5Husák Richard
vs.
Can Christopher5 : 2
K8 Buldogs TrenčínDELTA Billiard Brno
 
5/5Lisík Zdenko
vs.
Dittrich David5 : 1
Alpia MartinHarlequin Praha
 
6/5Mikuška Peter
vs.
Fiala Karel5 : 1
K8 Buldogs TrenčínCasablanca Tábor
 
7/5Misiewicz Radosław
vs.
Hajn Pavel5 : 1
OleśnicaMPC Pardubice
 
8/5Nuutio Tero
vs.
Horák Michal3 : 5
N/ASK Billard Centrum Praha
 
9/5Valkana Ville
vs.
Hořeňovský Jaroslav0 : 5
N/AMPC Pardubice
 
10/5Žalman David
vs.
Chytráček Jaroslav5 : 2
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
11/5Vobořil Zdeněk
vs.
Jelínek Petr5 : 0
SK Billard Centrum PrahaDELTA Billiard Brno
 
12/5Hajdovský Marek
vs.
Kis Martin5 : 1
MPC PardubiceBK Družba Trnava
 
13/5Bröschel Jan
vs.
Louda Luboš5 : 0
BC Řípská PrahaBilliard Stars
 
14/5Babica Radosław
vs.
Brčák Ondřej5 : 0
Academy Billiard RokietnicaSK Billard Centrum Praha
 
15/5Błażej Szymon
vs.
Brnický Martin5 : 0
Square KrakówBC ROYAL Jihlava
 
16/5Gavenčiak Michal
vs.
Čmelík Jan5 : 0
Billiard StarsDELTA Billiard Brno
 
17/5Peter Ingo
vs.
Frank Michal0 : 5
N/AHorses Prešov B
 
18/5Brancuský Petr
vs.
Hanzlík Jakub5 : 3
MPC Pardubice1. BC Děčín
 
19/5Botcher Jakub
vs.
Harvánek Jiří2 : 5
Arkadia TczewMPC Pardubice
 
20/5Mäenpää Juho
vs.
Honz Branislav 5 : 3
N/ATEAM BBM Malacky
 
21/5See Huidji
vs.
Horálek Lukáš5 : 0
N/AStavoka Kosice
 
22/5Lacka Izabela
vs.
Hrabovský Tomáš5 : 3
SosnowiecTEAM BBM Malacky
 
23/5Statkiewicz Patryk
vs.
Igaz Matej5 : 1
Green Club GdańskK8 Trench Town Trenčín
 
24/5Sząszor Kamil
vs.
Jaborník Michal5 : 0
Arkadia TczewDELTA Billiard Brno
 
25/5Szczepański Krzysztof
vs.
Janík Adam5 : 2
Arkadia TczewBBM Malacky
 
26/5Valkila Toni
vs.
Kucziak Jan5 : 1
N/ABC Lysá nad Labem
 
27/5Banek Wojciech
vs.
Kundrák Ján5 : 1
MUKS IKS TarnówTrenčín
 
28/5Gosk Wojciech
vs.
Lang Daniel5 : 1
Bila TarnówBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
29/5Blachovski Michal
vs.
Lukáč Filip5 : 2
Falcon SosnowiecDELTA Billiard Brno
 
30/5Sroczynski Wojciech
vs.
Dygrýn Tobiáš5 : 0
Konsalnet WarszawaSK Billard Centrum Praha
 
31/5Szewczyk Wojciech
vs.
Dzumyk Mariusz5 : 0
Konsalnet WarszawaÓsemka Gliwice
 
32/5Skoneczny Mariusz
vs.
Gulik Michael5 : 1
Duet Lipinski DachySK Billard Centrum Praha
 
33/5Śniegocki Mateusz
vs.
Jasiak Oskar5 : 0
Konsalnet WarszawaWodzisław Sl
 
34/5Gereg Marek
vs.
Javůrek Jaroslav5 : 1
Horses PrešovMPC Pardubice
 
35/5Szolnoki Olivér
vs.
Kapitančik Marcel5 : 0
MonoPool BSEMPC Pardubice
 
36/5Fortuński Mieszko
vs.
Kielan Marcin5 : 0
ERG Bieruń Foliehungry40
 
37/5Żelasko Norbert
vs.
Kníže Martin5 : 2
Green Club GdańskMPC Pardubice
 
38/5Al-Marayati Abbas
vs.
Köberle David5 : 0
N/AMPC Pardubice
 
39/5Juszczyczyn Konrad
vs.
Kubán Michal5 : 4
ERG Bieruń FolieBK Kanianka
 
40/5Bąk Ewa
vs.
Kubicki Patryk5 : 2
MUKS IKS TarnówUKS Bila Zduny
 
41/5Békési László
vs.
Kurpanik Robert4 : 5
Szolnoki Planéta SEWodzisław Sl
 
42/5Brzękowski Arkadiusz
vs.
Kůs Erik5 : 4
Academy Billiard RokietnicaDELTA Billiard Brno
 
43/5Brzękowski Sebastian
vs.
Lisík Jozef0 : 5
Academy Billiard RokietnicaAlpia Martin
 
44/5Dziobkowski Andrzej
vs.
Luca Gábor0 : 5
Wodzisław SlMonoPool BSE
 
45/5Autero Einari
vs.
Polis Piotr3 : 5
N/AFrame Lódz
 
46/5Forsten Jyri
vs.
Praus Tomáš3 : 5
N/AMPC Pardubice
 
47/5Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Rendla Jakub4 : 5
Amnezja KaliszDELTA Billiard Brno
 
1/6Muška Ivo
vs.
Meisner Jan1 : 5
BC Hradec KrálovéHarlequin Praha
 
2/6Novák Vítězslav
vs.
Erös Dávid1 : 5
MPC PardubiceBC Řípská Praha
 
3/6Ramp Bert
vs.
Houdek Adam5 : 4
BC Řípská PrahaBC Řípská Praha
 
4/6Samorodov Alexander
vs.
Kavan Petr1 : 5
SK Billard Centrum PrahaCasablanca Tábor
 
5/6Strádal Jan
vs.
Lebduška Filip5 : 4
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
6/6Šindelář Pavel
vs.
Longdi Zhou5 : 0
BC Hradec KrálovéSK Billard Centrum Praha
 
7/6Vančura Tomáš
vs.
Stuna Jakub3 : 5
Metropol České BudějoviceBC Příchovice
 
8/6Vladyka Robin
vs.
Suchánek Jan4 : 5
Harlequin PrahaCasablanca Tábor
 
9/6Vrba Peter
vs.
Tužil Pavel0 : 5
Harlequin PrahaMPC Pardubice
 
10/6Zbořil Jan
vs.
Urban Petr0 : 5
MPC PardubiceDUNS Benátky nad Jizerou
 
11/6Žalman Miloš
vs.
Vacek Jiří3 : 5
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
12/6Žalmanová Ilona
vs.
Vondráček Petr3 : 5
MPC PardubiceMPC Pardubice
 
13/6Švestka Martin
vs.
Galuška Martin5 : 3
MPC PardubiceDELTA Billiard Brno
 
14/6Malanik Filip
vs.
Błażej Tomasz1 : 5
BK 14 LUCAS ART KľušovN/A
 
15/6Misák Petr
vs.
Gustafsson Jesse2 : 5
DELTA Billiard BrnoTyBi Tampere
 
16/6Musil Oldřich
vs.
Krysztofik Tomasz4 : 5
BC ROYAL JihlavaGreen Club Gdańsk
 
17/6Reinberk Milan
vs.
Michálik Roman0 : 5
MPC Pardubice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
18/6Sjatkovský Michal
vs.
Muklewicz Michał0 : 5
BC Golden Horn PrahaGreen Club Gdańsk
 
19/6Šmídová Eliška
vs.
Räsänen Sakari1 : 5
MPC PardubiceTyBi Tampere
 
20/6Tomša Martin
vs.
Saariaho Sami0 : 5
K8 TrenčínN/A
 
21/6Ugrin Milan
vs.
Somero Sami1 : 5
Harlequin PrahaN/A
 
22/6Vaňous Tomáš
vs.
Stefański Mariusz1 : 5
MPC PardubiceGreen Club Gdańsk
 
23/6Vašata Milan
vs.
Al-Tamimi Zaid1 : 5
DELTA Billiard BrnoSK Billard Centrum Praha
 
24/6Venhodová Vladimíra
vs.
Dugovič Roman0 : 5
DELTA Billiard BrnoBK Kanianka
 
25/6Vlk Pavel
vs.
Fennema Frank0 : 5
MPC PardubiceUtrecht
 
26/6Žarnikov Michal
vs.
Hajšman Ladislav0 : 5
DELTA Billiard BrnoBilliard Stars
 
27/6Bartoňková Tereza
vs.
Kováč Lukáš0 : 5
DELTA Billiard Brno1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
28/6Šoltis Michal
vs.
Bartoš Jan5 : 0
Horses Prešov BMPC Pardubice
 
29/6Pospíšil Ondřej
vs.
Bene Robert5 : 3
MPC PardubiceHarlequin Praha
 
30/6Szerypo Paweł
vs.
Kaplan Tomasz0 : 5
Frame LódzNosan Kielce
 
31/6Šofr Leo
vs.
Kaczmarek Krzysztof1 : 5
DELTA Billiard BrnoAcademy Billiard Rokietnica
 
32/6Šoltis Pavol
vs.
Koniar Jakub2 : 5
Horses Prešov1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
33/6Trajdos Wojtek
vs.
Malinowski Tomasz5 : 3
Konsalnet WarszawaFrame Lódz
 
34/6Vejvoda Václav
vs.
Pługowski Adam0 : 5
MPC PardubiceUKS Bila Zduny
 
35/6Velíšek Josef
vs.
Mrva Milan5 : 4
Sportovní billiard PlzeňHorses Prešov
 
36/6Venteo Araque Pablo José
vs.
Stankiewicz Adam3 : 5
N/AHades Poznaň
 
37/6Witos Mariusz
vs.
Chruściel Jarosław1 : 5
Arena PiasecznoFrame Lódz
 
38/6Ząbek Monika
vs.
Zdziech Mateusz4 : 5
ERG Bieruń FolieFrame Lódz
 
39/6Lebduška Filip
vs.
Tichý Jaroslav1 : 5
MPC PardubiceSK Billard Centrum Praha
 
40/6Stefański Mariusz
vs.
Malczewski Michał5 : 3
Green Club GdańskBilard Team Maria Wałbrzych
 
41/6Šumbera Pavel
vs.
Ascheri Gianluca0 : 5
DELTA Billiard BrnoBlankofive Rome
 
42/6Vacek Jiří
vs.
Baloun Ondřej4 : 5
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
43/6Mrva Kristián
vs.
Bartůněk Petr5 : 0
Horses Prešov BDELTA Billiard Brno
 
44/6Galuška Martin
vs.
Brázdil Marián5 : 1
DELTA Billiard BrnoBK Topoľčany
 
45/6Holakovský Štefan
vs.
Burkiewicz Dzumyk Dominika5 : 1
Lavos Old Scool BratislavaWodzisław Sl
 
46/6Kocková Michaela
vs.
Číhal Ondřej0 : 5
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
47/6Žalmanová Ilona
vs.
Dobrovolný Petr5 : 4
MPC PardubiceBC ROYAL Jihlava
 
48/1Kaplan Tomasz
vs.< volný los >0 : 0
Nosan Kielce
 
48/2Statkiewicz Patryk
vs.
Mrva Kristián6 : 1
Green Club GdańskHorses Prešov B
 
48/3Lacka Izabela
vs.< volný los >0 : 0
Sosnowiec
 
48/4< volný los >vs.
Brancuský Petr0 : 0
MPC Pardubice
 
48/5Ramp Bert
vs.< volný los >0 : 0
BC Řípská Praha
 
48/6Šindelář Pavel
vs.
Sząszor Kamil0 : 6
BC Hradec KrálovéArkadia Tczew
 
48/7Kováč Lukáš
vs.
Szczepański Krzysztof6 : 1
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaArkadia Tczew
 
48/8< volný los >vs.
Erös Dávid0 : 0
BC Řípská Praha
 
48/9Szolnoki Olivér
vs.< volný los >0 : 0
MonoPool BSE
 
48/10Kůs Erik
vs.
Skoneczny Mariusz1 : 6
DELTA Billiard BrnoDuet Lipinski Dachy
 
48/11Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Lukáč Filip6 : 1
Amnezja KaliszDELTA Billiard Brno
 
48/12< volný los >vs.
Mäenpää Juho0 : 0
N/A
 
48/13Räsänen Sakari
vs.< volný los >0 : 0
TyBi Tampere
 
48/14Horák Michal
vs.
Husák Richard4 : 6
SK Billard Centrum PrahaK8 Buldogs Trenčín
 
48/15Śniegocki Mateusz
vs.
Lisík Zdenko6 : 4
Konsalnet WarszawaAlpia Martin
 
48/16< volný los >vs.
Meisner Jan0 : 0
Harlequin Praha
 
48/17Gosk Wojciech
vs.< volný los >0 : 0
Bila Tarnów
 
48/18Praus Tomáš
vs.
Błażej Szymon3 : 6
MPC PardubiceSquare Kraków
 
48/19Mikuška Peter
vs.
Jelínek Petr6 : 1
K8 Buldogs TrenčínDELTA Billiard Brno
 
48/20< volný los >vs.
Bąk Ewa0 : 0
MUKS IKS Tarnów
 
48/21Švestka Martin
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
48/22Muška Ivo
vs.
Kurpanik Robert0 : 6
BC Hradec KrálovéWodzisław Sl
 
48/23Houdek Adam
vs.
Ascheri Gianluca6 : 3
BC Řípská PrahaBlankofive Rome
 
48/24< volný los >vs.
Valkila Toni0 : 0
N/A
 
48/25See Huidji
vs.< volný los >0 : 0
N/A
 
48/26Galuška Martin
vs.
Saariaho Sami3 : 6
DELTA Billiard BrnoN/A
 
48/27Frank Michal
vs.
Chruściel Jarosław2 : 6
Horses Prešov BFrame Lódz
 
48/28< volný los >vs.
Vobořil Zdeněk0 : 0
SK Billard Centrum Praha
 
48/29Gustafsson Jesse
vs.< volný los >0 : 0
TyBi Tampere
 
48/30Žalmanová Ilona
vs.
Brzękowski Arkadiusz5 : 6
MPC PardubiceAcademy Billiard Rokietnica
 
48/31Sroczynski Wojciech
vs.
Stankiewicz Adam6 : 1
Konsalnet WarszawaHades Poznaň
 
48/32< volný los >vs.
Tužil Pavel0 : 0
MPC Pardubice
 
48/33Hajdovský Marek
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
48/34Vančura Tomáš
vs.
Michálik Roman6 : 4
Metropol České Budějovice1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
48/35Trajdos Wojtek
vs.
Vondráček Petr6 : 1
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
48/36< volný los >vs.
Polis Piotr0 : 0
Frame Lódz
 
48/37Gavenčiak Michal
vs.< volný los >0 : 0
Billiard Stars
 
48/38Zdziech Mateusz
vs.
Stuna Jakub6 : 4
Frame LódzBC Příchovice
 
48/39Muklewicz Michał
vs.
Vrba Peter6 : 2
Green Club GdańskHarlequin Praha
 
48/40< volný los >vs.
Fortuński Mieszko0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
48/41Žalman David
vs.< volný los >0 : 0
MPC Pardubice
 
48/42Pługowski Adam
vs.
Somero Sami5 : 6
UKS Bila ZdunyN/A
 
48/43Luca Gábor
vs.
Krysztofik Tomasz3 : 6
MonoPool BSEGreen Club Gdańsk
 
48/44< volný los >vs.
Dugovič Roman0 : 0
BK Kanianka
 
48/45Żelasko Norbert
vs.< volný los >0 : 0
Green Club Gdańsk
 
48/46Mrva Milan
vs.
Janík Adam1 : 6
Horses PrešovBBM Malacky
 
48/47Kavan Petr
vs.
Lang Daniel3 : 6
Casablanca TáborBK 14 LUCAS ART Kľušov
 
48/48< volný los >vs.
Babica Radosław0 : 0
Academy Billiard Rokietnica
 
48/49Lisík Jozef
vs.< volný los >0 : 0
Alpia Martin
 
48/50Hajšman Ladislav
vs.
Hänninen Ari6 : 4
Billiard StarsN/A
 
48/51Strádal Jan
vs.
Kaczmarek Krzysztof3 : 6
SK Billard Centrum PrahaAcademy Billiard Rokietnica
 
48/52< volný los >vs.
Koniar Jakub0 : 0
1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
48/53Blachovski Michal
vs.< volný los >0 : 0
Falcon Sosnowiec
 
48/54Stefański Mariusz
vs.
Vladyka Robin3 : 6
Green Club GdańskHarlequin Praha
 
48/55Hrabovský Tomáš
vs.
Bröschel Jan1 : 6
TEAM BBM MalackyBC Řípská Praha
 
48/56< volný los >vs.
Al-Marayati Abbas0 : 0
N/A
 
48/57Gereg Marek
vs.< volný los >0 : 0
Horses Prešov
 
48/58Tichý Jaroslav
vs.
Autero Einari6 : 5
SK Billard Centrum PrahaN/A
 
48/59Al-Tamimi Zaid
vs.
Šmídová Eliška6 : 0
SK Billard Centrum PrahaMPC Pardubice
 
48/60< volný los >vs.
Banek Wojciech0 : 0
MUKS IKS Tarnów
 
48/61Číhal Ondřej
vs.< volný los >0 : 0
BC ROYAL Jihlava
 
48/62< volný los >vs.
Juszczyczyn Konrad0 : 0
ERG Bieruń Folie
 
48/63Błażej Tomasz
vs.
Urban Petr3 : 6
N/ADUNS Benátky nad Jizerou
 
48/64< volný los >vs.
Szewczyk Wojciech0 : 0
Konsalnet Warszawa
 
48/65Kaplan Tomasz
vs.
Statkiewicz Patryk6 : 3
Nosan KielceGreen Club Gdańsk
 
48/66Lacka Izabela
vs.
Brancuský Petr2 : 6
SosnowiecMPC Pardubice
 
48/67Ramp Bert
vs.
Sząszor Kamil1 : 6
BC Řípská PrahaArkadia Tczew
 
48/68Kováč Lukáš
vs.
Erös Dávid4 : 6
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaBC Řípská Praha
 
48/69Szolnoki Olivér
vs.
Skoneczny Mariusz4 : 6
MonoPool BSEDuet Lipinski Dachy
 
48/70Giernalczyk Arkadiusz
vs.
Mäenpää Juho6 : 0
Amnezja KaliszN/A
 
48/71Räsänen Sakari
vs.
Husák Richard6 : 4
TyBi TampereK8 Buldogs Trenčín
 
48/72Śniegocki Mateusz
vs.
Meisner Jan6 : 5
Konsalnet WarszawaHarlequin Praha
 
48/73Gosk Wojciech
vs.
Błażej Szymon6 : 4
Bila TarnówSquare Kraków
 
48/74Mikuška Peter
vs.
Bąk Ewa2 : 6
K8 Buldogs TrenčínMUKS IKS Tarnów
 
48/75Švestka Martin
vs.
Kurpanik Robert6 : 3
MPC PardubiceWodzisław Sl
 
48/76Houdek Adam
vs.
Valkila Toni0 : 6
BC Řípská PrahaN/A
 
48/77See Huidji
vs.
Saariaho Sami6 : 1
N/AN/A
 
48/78Chruściel Jarosław
vs.
Vobořil Zdeněk3 : 6
Frame LódzSK Billard Centrum Praha
 
48/79Gustafsson Jesse
vs.
Brzękowski Arkadiusz6 : 2
TyBi TampereAcademy Billiard Rokietnica
 
48/80Sroczynski Wojciech
vs.
Tužil Pavel6 : 3
Konsalnet WarszawaMPC Pardubice
 
48/81Hajdovský Marek
vs.
Vančura Tomáš6 : 1
MPC PardubiceMetropol České Budějovice
 
48/82Trajdos Wojtek
vs.
Polis Piotr6 : 4
Konsalnet WarszawaFrame Lódz
 
48/83Gavenčiak Michal
vs.
Zdziech Mateusz6 : 0
Billiard StarsFrame Lódz
 
48/84Muklewicz Michał
vs.
Fortuński Mieszko3 : 6
Green Club GdańskERG Bieruń Folie
 
48/85Žalman David
vs.
Somero Sami4 : 6
MPC PardubiceN/A
 
48/86Krysztofik Tomasz
vs.
Dugovič Roman6 : 4
Green Club GdańskBK Kanianka
 
48/87Żelasko Norbert
vs.
Janík Adam6 : 5
Green Club GdańskBBM Malacky
 
48/88Lang Daniel
vs.
Babica Radosław3 : 6
BK 14 LUCAS ART KľušovAcademy Billiard Rokietnica
 
48/89Lisík Jozef
vs.
Hajšman Ladislav6 : 5
Alpia MartinBilliard Stars
 
48/90Kaczmarek Krzysztof
vs.
Koniar Jakub0 : 6
Academy Billiard Rokietnica1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
48/91Blachovski Michal
vs.
Vladyka Robin6 : 1
Falcon SosnowiecHarlequin Praha
 
48/92Bröschel Jan
vs.
Al-Marayati Abbas4 : 6
BC Řípská PrahaN/A
 
48/93Gereg Marek
vs.
Tichý Jaroslav3 : 6
Horses PrešovSK Billard Centrum Praha
 
48/94Al-Tamimi Zaid
vs.
Banek Wojciech2 : 6
SK Billard Centrum PrahaMUKS IKS Tarnów
 
48/95Číhal Ondřej
vs.
Juszczyczyn Konrad3 : 6
BC ROYAL JihlavaERG Bieruń Folie
 
48/96Urban Petr
vs.
Szewczyk Wojciech1 : 6
DUNS Benátky nad JizerouKonsalnet Warszawa
 
48/97Kaplan Tomasz
vs.
Brancuský Petr6 : 0
Nosan KielceMPC Pardubice
 
48/98Sząszor Kamil
vs.
Erös Dávid6 : 2
Arkadia TczewBC Řípská Praha
 
48/99Skoneczny Mariusz
vs.
Giernalczyk Arkadiusz6 : 1
Duet Lipinski DachyAmnezja Kalisz
 
48/100Räsänen Sakari
vs.
Śniegocki Mateusz1 : 6
TyBi TampereKonsalnet Warszawa
 
48/101Gosk Wojciech
vs.
Bąk Ewa3 : 6
Bila TarnówMUKS IKS Tarnów
 
48/102Švestka Martin
vs.
Valkila Toni2 : 6
MPC PardubiceN/A
 
48/103See Huidji
vs.
Vobořil Zdeněk6 : 2
N/ASK Billard Centrum Praha
 
48/104Gustafsson Jesse
vs.
Sroczynski Wojciech1 : 6
TyBi TampereKonsalnet Warszawa
 
48/105Hajdovský Marek
vs.
Trajdos Wojtek3 : 6
MPC PardubiceKonsalnet Warszawa
 
48/106Gavenčiak Michal
vs.
Fortuński Mieszko2 : 6
Billiard StarsERG Bieruń Folie
 
48/107Somero Sami
vs.
Krysztofik Tomasz6 : 2
N/AGreen Club Gdańsk
 
48/108Żelasko Norbert
vs.
Babica Radosław4 : 6
Green Club GdańskAcademy Billiard Rokietnica
 
48/109Lisík Jozef
vs.
Koniar Jakub2 : 6
Alpia Martin1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
 
48/110Blachovski Michal
vs.
Al-Marayati Abbas2 : 6
Falcon SosnowiecN/A
 
48/111Tichý Jaroslav
vs.
Banek Wojciech4 : 6
SK Billard Centrum PrahaMUKS IKS Tarnów
 
48/112Juszczyczyn Konrad
vs.
Szewczyk Wojciech1 : 6
ERG Bieruń FolieKonsalnet Warszawa
 
48/113Kaplan Tomasz
vs.
Sząszor Kamil6 : 5
Nosan KielceArkadia Tczew
 
48/114Skoneczny Mariusz
vs.
Śniegocki Mateusz4 : 6
Duet Lipinski DachyKonsalnet Warszawa
 
48/115Bąk Ewa
vs.
Valkila Toni6 : 5
MUKS IKS TarnówN/A
 
48/116See Huidji
vs.
Sroczynski Wojciech5 : 6
N/AKonsalnet Warszawa
 
48/117Trajdos Wojtek
vs.
Fortuński Mieszko1 : 6
Konsalnet WarszawaERG Bieruń Folie
 
48/118Somero Sami
vs.
Babica Radosław2 : 6
N/AAcademy Billiard Rokietnica
 
48/119Koniar Jakub
vs.
Al-Marayati Abbas3 : 6
1.BC Elite KAMI PROFIT BratislavaN/A
 
48/120Banek Wojciech
vs.
Szewczyk Wojciech2 : 6
MUKS IKS TarnówKonsalnet Warszawa
 
48/121Kaplan Tomasz
vs.
Śniegocki Mateusz6 : 4
Nosan KielceKonsalnet Warszawa
 
48/122Bąk Ewa
vs.
Sroczynski Wojciech6 : 4
MUKS IKS TarnówKonsalnet Warszawa
 
48/123Fortuński Mieszko
vs.
Babica Radosław2 : 6
ERG Bieruń FolieAcademy Billiard Rokietnica
 
48/124Al-Marayati Abbas
vs.
Szewczyk Wojciech3 : 6
N/AKonsalnet Warszawa
 
48/125Kaplan Tomasz
vs.
Bąk Ewa6 : 1
Nosan KielceMUKS IKS Tarnów
 
48/126Babica Radosław
vs.
Szewczyk Wojciech6 : 3
Academy Billiard RokietnicaKonsalnet Warszawa
 
48/127Kaplan Tomasz
vs.
Babica Radosław6 : 2
Nosan KielceAcademy Billiard Rokietnica