CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Beran Ondra (MPC Pardubice)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (131)
Přehled
Celkem za zápasy
37:94
Cekové skóre
272:413
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Test 192/64
Kavan Petr (Casablanca Tábor)
0:5
Test 192/64
Vykoukalová Tereza (DELTA Billiard Brno)
0:5
Test 192/64
Baran Peter (Horses Prešov)
5:0
Test 192/32
Baran Peter (Horses Prešov)
0:5
Test 192/32
Paťava Tomáš (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 192/32
Mudruňková Eliška (neregistrovaný hráč)
5:0
Test 128/64
Axamít Miloš (UNBB Lavos Bratislava)
0:5
Test 128/64
Brzękowski Arkadiusz (Academy Billiard Rokietnica)
5:0
Test 128/64
Bulko Branislav (K8 Trenčín)
5:0
Test 128/64
Błażej Tomasz (TCF HUB Kraków)
5:0
Test 128/32
Arpáš Peter (BK Colorado Denver Bratislava)
0:5
Test 128/32
Beleš Pavol (BC Balabuška Praha)
5:0
Test 128/32
Bálint Péter (Szegedi BSE)
5:0
Test 128/32
Bandaska (N/A)
5:0
Test DKO 32/16
Tulach Martin (neregistrovaný hráč)
3:4
Test DKO 32/16
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
1:4
16. čtvrteční devítka
Harvánek Jiří (MPC Pardubice)
2:4
16. čtvrteční devítka
Lebduška Míra (MPC Pardubice)
4:2
16. čtvrteční devítka
Dvořák Aleš (neregistrovaný hráč)
4:2
16. čtvrteční devítka
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
3:4
1. čtvrteční devítka
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
0:4
1. čtvrteční devítka
Žalman David (MPC Pardubice)
2:4
1. čtvrteční devítka
Darius František (MPC Pardubice)
4:0
1. čtvrteční devítka
Tamele Petr (MPC Pardubice)
4:1
1. prázdninová desítka
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
0:4
1. prázdninová desítka
Lebduška Míra (MPC Pardubice)
4:3
1. prázdninová desítka
Tužil Pavel (MPC Pardubice)
0:4
43. čtvrteční devítka
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
1:4
43. čtvrteční devítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
2:4
42. čtvrteční devítka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
0:4
42. čtvrteční devítka
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
1:4
40. čtvrteční devítka
Tamele Petr (MPC Pardubice)
2:4
40. čtvrteční devítka
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
2:4
37. čtvrteční devítka
Skohoutil Jiří (MPC Pardubice)
3:4
37. čtvrteční devítka
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
1:4
36. čtvrteční devítka
Darius František (MPC Pardubice)
2:4
36. čtvrteční devítka
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
4:1
36. čtvrteční devítka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
3:4
35. čtvrteční devítka
Brancuský Petr (MPC Pardubice)
1:4
35. čtvrteční devítka
Metzl Vojtěch (neregistrovaný hráč)
4:1
35. čtvrteční devítka
Čermák Daniel (neregistrovaný hráč)
4:2
35. čtvrteční devítka
Nožka Martin (MPC Pardubice)
1:4
XX
Beleš Pavol (BC Balabuška Praha)
0:0
dalsi test
Brancuský Petr (MPC Pardubice)
0:0
dalsi test
Bohůnek Jindřich (DELTA Billiard Brno)
0:0
dalsi test
Blaho Peter (Zvolen)
0:0
test tabulek
Dvořák Karel (BC ROYAL Jihlava)
4:3
test tabulek
Červenka Josef (neregistrovaný hráč)
0:4
test tabulek
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
3:4
test tabulek
Erös Dávid (BC Řípská Praha)
0:4
test tabulek
Beleš Pavol (BC Balabuška Praha)
0:4
test tabulek
Dvořáček Jiří (MPC Pardubice)
2:4
test tabulek
Gereg Marek (Horses Prešov)
2:4
test tabulek
Darius František (MPC Pardubice)
3:4
test tabulek
Blaho Peter (Zvolen)
0:4
test tabulek
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
1:4
test doncuk cup
Hrnčíř Štěpán (neregistrovaný hráč)
0:0
4. Prázdninová desítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
0:4
4. Prázdninová desítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
1:4
32. čtvrteční devítka
Krátký Petr (MPC Pardubice)
0:4
32. čtvrteční devítka
Poledno Pavel (neregistrovaný hráč)
4:3
32. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
4:3
32. čtvrteční devítka
Javůrek Michal (MPC Pardubice)
4:0
32. čtvrteční devítka
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
2:4
31. čtvrteční devítka
Lebduška Míra (MPC Pardubice)
3:4
31. čtvrteční devítka
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
4:1
31. čtvrteční devítka
Šmídová Eliška (MPC Pardubice)
0:4
29. čtvrteční devítka
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
0:4
29. čtvrteční devítka
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
3:4
28. čtvrteční devítka
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
0:4
28. čtvrteční devítka
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
2:4
28. čtvrteční devítka
Zbořil Jan (MPC Pardubice)
4:2
26. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
1:4
26. čtvrteční devítka
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
4:0
26. čtvrteční devítka
Javůrek Michal (MPC Pardubice)
4:2
26. čtvrteční devítka
Havlíček Jiří (MPC Pardubice)
0:4
25. čtvrteční devítka
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
2:4
25. čtvrteční devítka
Havlíček Jiří (MPC Pardubice)
0:4
24. čtvrteční devítka
Vaňous Tomáš (MPC Pardubice)
1:4
24. čtvrteční devítka
Gult Martin (BC Litomyšl)
0:4
23. čtvrteční devítka
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
1:4
23. čtvrteční devítka
Hrnčíř Štěpán (neregistrovaný hráč)
0:4
23. čtvrteční devítka
Vratišovský Filip (MPC Pardubice)
4:3
22. čtvrteční devítka
Červenka Josef (neregistrovaný hráč)
1:4
22. čtvrteční devítka
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
4:3
22. čtvrteční devítka
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
1:4
22. čtvrteční devítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
4:3
22. čtvrteční devítka
Strádalová Katka (SMÍCHOFF Billiard Club)
4:0
21. čtvrteční devítka
Javůrek Jan (MPC Pardubice)
1:4
21. čtvrteční devítka
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
4:3
21. čtvrteční devítka
Elis Tomáš (MPC Pardubice)
1:4
20. čtvrteční devítka
Baláž Branko (neregistrovaný hráč)
1:4
20. čtvrteční devítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
2:4
19. čtvrteční devítka
Šustr Jiří (neregistrovaný hráč)
3:4
19. čtvrteční devítka
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
0:4
18.čtvrteční devítka
Harvánek Jiří (MPC Pardubice)
1:4
18.čtvrteční devítka
Vondráček Petr (MPC Pardubice)
1:4
18.čtvrteční devítka
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
4:2
18.čtvrteční devítka
Javůrek Michal (MPC Pardubice)
4:1
17. čtvrteční devítka
Novák Michal (neregistrovaný hráč)
1:4
17. čtvrteční devítka
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
2:4
16. čtvrteční devítka
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
0:4
16. čtvrteční devítka
Vondrák Jakub (MPC Pardubice)
0:4
15. čtvrteční devítka
Javůrek Jan (MPC Pardubice)
3:4
15. čtvrteční devítka
Šmídová Eliška (MPC Pardubice)
4:0
15. čtvrteční devítka
Krátký Petr (MPC Pardubice)
2:4
14. čtvrteční devítka
Michálek Petr (MPC Pardubice)
2:4
14. čtvrteční devítka
Javůrek Michal (MPC Pardubice)
4:3
14. čtvrteční devítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
1:4
13. čtvrteční devítka
Drašar Jaroslav (neregistrovaný hráč)
3:4
13. čtvrteční devítka
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
2:4
13. čtvrteční devítka
Zelenka David (neregistrovaný hráč)
4:2
12. čtvrteční devítka
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
1:4
12. čtvrteční devítka
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
3:4
11. čtveteční devítka
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
3:4
11. čtveteční devítka
Matula Štěpán (neregistrovaný hráč)
4:1
11. čtveteční devítka
Krátký Petr (MPC Pardubice)
0:4
10. čtvrteční devítka
Dvořáček Jiří (MPC Pardubice)
3:4
10. čtvrteční devítka
Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)
1:4
10. čtvrteční devítka
Hrubeš Martin (neregistrovaný hráč)
4:2
9. čtvrteční devítka
Dostál Šimon (MPC Pardubice)
3:4
9. čtvrteční devítka
Fajman David (neregistrovaný hráč)
2:4
8. čtvrteční devítka
Novák Martin (MPC Pardubice)
3:4
8. čtvrteční devítka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
3:4
7. čtvrteční devítka
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
3:4
7. čtvrteční devítka
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
1:4
6. čtvrteční devítka 11.10.2012
Švestka Martin (MPC Pardubice)
2:4
6. čtvrteční devítka 11.10.2012
Jadrný Roman (MPC Pardubice)
0:4
5. čtvrteční devítka 4.10.2012
Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)
1:4
5. čtvrteční devítka 4.10.2012
Jedličková Adéla (neregistrovaný hráč)
4:2
5. čtvrteční devítka 4.10.2012
Klimeš Jiří (BC Hradec Králové)
2:4