CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Kouba Aleš (MPC Pardubice)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (36)
Přehled
Celkem za zápasy
12:24
Cekové skóre
76:123
Turnaj
Soupeř
Výsledek
8. Pardubice STABEDO Open
Boguszewski Paweł (Green Club Gdańsk)
2:5
8. Pardubice STABEDO Open
Stolarczyk Andrzej (SKB Oława)
0:5
8. Pardubice STABEDO Open
Kaczmarek Wiktor (TG SOKÓŁ Pniewy)
0:5
23. čtvrteční devítka
Krátký Petr (MPC Pardubice)
0:4
23. čtvrteční devítka
Dončuk Jan (MPC Pardubice)
0:4
23. čtvrteční devítka
Výskot David (MPC Pardubice)
4:1
7. Pardubice STABEDO Open
Ząbek Monika (DSB Baribal Lublin)
5:0
7. Pardubice STABEDO Open
Trhlík Adam (Metropol České Budějovice)
0:5
7. Pardubice STABEDO Open
Stachowiak Sambor (UKS Fair Play Jaworzno)
4:5
28. čtvrteční devítka
Kříž Jindra (neregistrovaný hráč)
2:4
28. čtvrteční devítka
Lebduška Filip (MPC Pardubice)
0:4
26. čtvrteční devítka
Praus Tomáš (MPC Pardubice)
2:4
26. čtvrteční devítka
Vlk Pavel (MPC Pardubice)
4:0
26. čtvrteční devítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
1:4
Test 192/64
Kmoníčková Klára (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 192/64
Kvapil Václav (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 192/64
Holenda Petr (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Jelínek Petr (DELTA Billiard Brno)
0:5
Test 192/32
Hampl Lukáš (1. BC Děčín)
0:5
Test 192/32
Lottring Richard (BC Balabuška Praha)
5:0
Test 192/32
Than Thuy Dao (neregistrovaný hráč)
5:0
Test DKO 32/16
Beránek Luboš (MPC Pardubice)
3:4
Test DKO 32/16
Švestka Martin (MPC Pardubice)
1:4
Test DKO 32/16
Šturma Zdeněk (MPC Pardubice)
4:2
Pardubice Open
Peach Daryl (N/A)
0:5
Pardubice Open
Pospíšil Ondřej (MPC Pardubice)
2:5
Pardubice Open
Kavan Petr (Casablanca Tábor)
0:5
Test Pardubice Open #2
Duna Zoltán (BIO Systém Plzeň)
4:3
Test Pardubice Open #2
Köhler Thomas (N/A)
3:4
Test Pardubice Open #2
Houdek Adam (BC Řípská Praha)
0:4
test 16 tabulek / KO32
Kohútka Pavol (POINT Trenčín)
1:4
test 16 tabulek / KO32
Nechvíle Jiří (BC Litomyšl)
4:3
test 16 tabulek / KO32
Pecha Kamil (neregistrovaný hráč)
4:2
test 16 tabulek / KO32
Novák Martin (MPC Pardubice)
4:2
test 16 tabulek / KO32
Mašek Vladislav (neregistrovaný hráč)
4:2
test 16 tabulek / KO32
Kohútka Pavol (POINT Trenčín)
3:4