CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (103)
Přehled
Celkem za zápasy
73:30
Cekové skóre
408:266
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Slovenský pohár 5.kolo - LAVOS Bratislava
Szabó Zsolt (BREAK N RUN Kolárovo)
4:5
Slovenský pohár 5.kolo - LAVOS Bratislava
Tarina Vladimír (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)
4:6
Slovenský pohár 5.kolo - LAVOS Bratislava
Petrák Matúš (ŠK OKO Senica)
6:1
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
1:6
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Lisík Dean (Alpia Martin)
5:1
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Fečo Adam (BiliDart Haniska)
5:2
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Holub Robert (MPC Pardubice)
5:1
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Fečo Adam (BiliDart Haniska)
2:4
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Skokan Vojtěch (MPC Pardubice)
4:0
SLOVENSKÝ POHÁR - 4.KOLO - GALAXIA BRATISLAVA
Plhák Matej (1.BC Lavos Bratislava)
3:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 4.KOLO - GALAXIA BRATISLAVA
Vágai Jozef (SBiZ)
6:1
SLOVENSKÝ POHÁR - 4.KOLO - GALAXIA BRATISLAVA
Lipa Jozef (BC8 "B" Banská Bystrica)
6:3
SLOVENSKÝ POHÁR - 4.KOLO - GALAXIA BRATISLAVA
Šarmír Juraj (neregistrovaný hráč)
6:1
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Szunyog Samuel ml. (BiliDart Haniska)
6:2
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Kováč Adam (POINT Trenčín)
5:3
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Vadina Martin (ŠK OKO Senica)
5:0
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Kováč Adam (POINT Trenčín)
4:2
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Szunyog Samuel ml. (BiliDart Haniska)
4:2
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Vadina Martin (ŠK OKO Senica)
4:1
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Fečo Adam (BiliDart Haniska)
4:0
ČSR POHÁR
Lisík Jozef (Alpia Martin)
6:7
ČSR POHÁR
Grman Patrik (BK POOL STAR Topoľčany)
5:1
ČSR POHÁR
Duban Štefan (MiStano Trnava)
3:5
ČSR POHÁR
Kyčerka Miloš (POOL STAR Topoľčany)
5:1
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Köles Balázs (ŠBK Komárno)
3:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Gajanec Martin (BK Družba Trnava)
6:3
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Petrovics Zoltán (ŠBK Komárno)
6:3
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Ferko Peter (ŠK OKO Senica)
5:1
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Dóka Ladislav (BK 6 Trnava)
4:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 3.KOLO
Izakovič Daniel (BK 6 Trnava)
6:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
6:5
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Horný Michael (POINT Trenčín)
5:0
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Vadina Martin (ŠK OKO Senica)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Výskot Adam (MPC Pardubice)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Škulec Adam (Horses Prešov)
4:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Fečo Adam (BiliDart Haniska)
4:2
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Hajdovský Marek (ŠK OKO Senica)
3:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Krovina Tomáš (BK Kanianka)
5:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Polách Jaroslav (ŠBK Komárno)
4:6
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Křemek Zbyněk (TEAM NORTH Žilina)
6:2
SLOVENSKÝ POHÁR - 2.KOLO
Kuník Martin (Dragons Trenčín)
6:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 1.KOLO
Tenk Enrik (ŠK ELITE JUNIOR Bratislava)
3:5
SLOVENSKÝ POHÁR - 1.KOLO
Michálik Roman (1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava)
5:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 1.KOLO
Lisík Dean (Alpia Martin)
5:4
SLOVENSKÝ POHÁR - 1.KOLO
Szabó Zsolt (BREAK N RUN Kolárovo)
5:6
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Lisík Dean (Alpia Martin)
6:3
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Szunyog Samuel ml. (BiliDart Haniska)
5:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Kováč Adam (POINT Trenčín)
5:4
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Petrák Matúš (ŠK OKO Senica)
4:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Vadina Martin (ŠK OKO Senica)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Polách ml Jaroslav (ŠBK Komárno)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Bederka Rastislav (ŠK OKO Senica)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Škulec Adam (Horses Prešov)
5:6
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Potaš Max (Alpia Martin)
5:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Kováč Adam (POINT Trenčín)
4:2
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Malina Marko (ŠK OKO Senica)
4:1
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Vadina Martin (ŠK OKO Senica)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Ferko Peter (ŠK OKO Senica)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Škulec Adam (Horses Prešov)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI HRA Č.10 - BarOko Senica
Potaš Max (Alpia Martin)
1:3
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI HRA Č.10 - BarOko Senica
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
3:1
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI HRA Č.10 - BarOko Senica
Kutálek Kevin (ŠK OKO Senica)
3:0
SLOVENSKÝ POHÁR 5.KOLO - POINT TRENČÍN
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
3:5
SLOVENSKÝ POHÁR 5.KOLO - POINT TRENČÍN
Krupčík Peter (ŠK OKO Senica)
2:6
8. Pardubice STABEDO Open
Kubánek Roman (MPC Pardubice)
5:2
8. Pardubice STABEDO Open
Lukáč Filip (DELTA Billiard Brno)
3:5
8. Pardubice STABEDO Open
Žalman David (MPC Pardubice)
1:5
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
1:6
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Lisík Dean (Alpia Martin)
5:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
5:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Ferko Peter (ŠK OKO Senica)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Potaš Max (Alpia Martin)
4:3
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
0:4
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 - BarOko Senica
Malina Marko (ŠK OKO Senica)
4:0
Slovenský pohár 4.kolo - GALAXIA Bratislava
Krupčík ml. Peter (ŠK OKO Senica)
3:5
Slovenský pohár 4.kolo - GALAXIA Bratislava
Domján Zsolt (POINT Trenčín)
2:5
Slovenský pohár 4.kolo - GALAXIA Bratislava
Bystrianska Emília (1.BC Ohnivko Banská Bystrica)
5:1
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
6:5
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Kováč Adam (POINT Trenčín)
5:4
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Lisík Dean (Alpia Martin)
5:2
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Behul Matej (POINT Trenčín)
4:1
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
4:2
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Lisík Dean (Alpia Martin)
4:3
Slovenský pohár II.kolo hra č.9 – POINT
Dziobkowski Andrzej (Wodzisław Sl)
4:5
Slovenský pohár II.kolo hra č.9 – POINT
O'Rourke Patrick (Lavos Bratislava)
3:5
Slovenský pohár II.kolo hra č.9 – POINT
Harvanec Peter (ALPIA Ružomberok)
5:2
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Behul Matej (POINT Trenčín)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Lisík Dean (Alpia Martin)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Kováč Adam (POINT Trenčín)
3:5
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
5:2
JUNIOR CUP 1.KOLO č.9 - OZBK Galanta
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
1:5
Junior POINT cup do 16 rokov
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
2:3
Junior POINT cup do 16 rokov
Behul Matej (POINT Trenčín)
3:0
Junior POINT cup do 16 rokov
Heglas Samuel (POINT Trenčín)
3:0
Junior POINT cup do 16 rokov
Martinus Frederik (SBiZ)
3:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.9
Kováč Adam (POINT Trenčín)
1:3
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.9
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
3:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.9
Mikušková Miška (POINT Trenčín)
3:1
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.10 - Oprava
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
1:4
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.10 - Oprava
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
3:1
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.10 - Oprava
Kováč Adam (POINT Trenčín)
3:1
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA Juniorov - 2022 - hrač.10 - Oprava
Ivaničová Karin (POINT Trenčín)
3:2