CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Szunyog Samuel ml. (BiliDart Haniska)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (41)
Přehled
Celkem za zápasy
22:19
Cekové skóre
122:112
Turnaj
Soupeř
Výsledek
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Skokan Vojtěch (MPC Pardubice)
4:5
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Holub Robert (MPC Pardubice)
4:1
JUNIOR CUP 3.KOLO - ŠK OKO SENICA
Ferko Peter (ŠK OKO Senica)
4:3
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
2:6
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
5:2
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Sabo Samuel (BiliDart Haniska)
5:2
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Vadina Martin (ŠK OKO Senica)
4:3
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Kováč Adam (POINT Trenčín)
4:0
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
2:4
JUNIOR CUP 2.KOLO BILIDART HANISKA
Fečo Adam (BiliDart Haniska)
4:0
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
0:5
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Szunyog Natália (BiliDart Haniska)
5:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Skokan Vojtěch (MPC Pardubice)
4:1
JUNIOR CUP 1.KOLO - ŠK OKO SENICA
Holub Robert (MPC Pardubice)
4:3
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Furko Timothei (ŠK OKO Senica)
2:5
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Malina Marko (ŠK OKO Senica)
5:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Bederka Rastislav (ŠK OKO Senica)
4:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Malina Marko (ŠK OKO Senica)
4:0
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Kováč Adam (POINT Trenčín)
4:2
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA - JUNIORI - 9BALL - GALAXIA Bratislava
Petrák Matúš (ŠK OKO Senica)
4:3
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Ferko Patrik (ŠK OKO Senica)
2:4
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
1:0
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Potaš Max (Alpia Martin)
0:1
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Polách ml Jaroslav (ŠBK Komárno)
0:1
MAJSTROVSTVÁ SR JUNIORI - ŠK OKO SENICA - FINAL
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
0:1
2nd chance Pardubice STABEDO Open 2023
Gajanec Martin (BK Družba Trnava)
3:4
8. Pardubice STABEDO Open
Křenek Zbyněk (SBiZ)
2:5
8. Pardubice STABEDO Open
Myška Lukáš (Devítka Šumperk)
4:5
8. Pardubice STABEDO Open
Gosk Wojciech (MUKS IKS Tarnów)
0:5
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
4:5
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
5:2
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Potaš Max (Alpia Martin)
4:1
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Skokan Vašek (MPC Pardubice)
4:1
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
0:4
JUNIOR CUP 3.KOLO hra č.9 - OZBK Galanta
Říha Matyáš (MPC Pardubice)
4:1
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Szabó Márk (BK MANILA Topoľčany)
1:5
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Potaš Max (Alpia Martin)
5:4
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Mareček Martin (ŠK OKO Senica)
4:1
JUNIOR CUP 2.KOLO hra č.9 - POINT Trenčín
Kováč Adam (POINT Trenčín)
3:4
SLOVENSKÝ POHÁR 1.KOLO - HRA Č.9 - ARENA RUŽOMBEROK
Nguyen Jakub (BC LAVOS TETRAHEROES Bratislava)
0:5
SLOVENSKÝ POHÁR 1.KOLO - HRA Č.9 - ARENA RUŽOMBEROK
Lipa Jozef (BC8 "B" Banská Bystrica)
2:5