Počítadla

Eppich Martin (neregistrovaný hráč)

Nalezené turnaje (137)

3 nejlepší umístěníPočet
1. místo11x
2. místo19x
3. místo16x
TurnajZVPB#
6. Summer 9ball Series237717
5. Summer 9ball Series62111401
8. Pralesní liga4197195
28. Billiard Brothers Tuesday Tournament72416401
27. Billiard Brothers Tuesday Tournament388254
26. Billiard Brothers Tuesday Tournament4139322
25. Billiard Brothers Tuesday Tournament4129253
24. Billiard Brothers Tuesday Tournament4157322
23. Billiard Brothers Tuesday Tournament51711322
6. Nedělní amatérský turnaj4105253
21. Billiard Brothers Tuesday Tournament51612322
20. Billiard Brothers Tuesday Tournament3116253
19. Billiard Brothers Tuesday Tournament388147
18. Billiard Brothers Tusday Tournament4139322
5. Nedělní amatérský turnaj498254
17. Billiard Brothers Tuesday Tournament389254
15. Billiard Brothers Tuesday Tournament248148
14. Billiard Brothers Tuesday Tournament51814322
4. Nedělní amatérský turnaj5147322
13. Billiard Brothers Tuesday Tournament265254
12. Billiard Brothers Tuesday Tournament378196
11. Billiard Brothers Tuesday Tournament4165401
9. Billiard Brothers Tuesday Tournament41512322
6. Billiard Brothers Tuesday Tournament3710196
4. Billiard Brothers Tuesday Tournament368196
3. Billiard Brothers Tuesday Tournament3510196
2. Billiard Brothers Tuesday Tournament41011147
1. Billiard Brothers Tuesday Tournament4912254
1. Nedělní amatérský turnaj367147
9. Summer 9ball Tournament51713322
8. Summer 9ball Tournament367147
7. Summer 9ball Tournament258148
6. Summer 9ball Tournament378109
11. Nedělní amatérský turnaj71812322
5. Summer 9ball Tournament4166401
4. Summer 9ball Tournament379195
3. Summer 9ball Tournament3811254
2. Summer 9ball Tournament3911195
42. Billiard Brothers Tuesday Tournament397253
41. Billiard Brothers Tuesday Tournament258147
9. Nedělní amatérský turnaj71811401
40. Billiard Brothers Tuesday Tournament5199401
38. Billiard Brothers Tuesday Tournament388109
37. Billiard Brothers Tuesday Tournament6198401
36. Billiard Brothers Tuesday Tournament41213197
8.Nedělní amatérský turnaj5148322
35. Billiard Brothers Tuesday Tournament2371010
34. Billiard Brothers Tuesday Tournament61610253
33. Billiard Brothers Tuesday Tournament2171011
32. Billiard Brothers Tuesday Tournament4136322
7. Nedělní amatérský turnaj4108147
31. Billiard Brothers Tuesday Tournament4149253
30. Billiard Brothers Tuesday Tournament368196
29. Billiard Brothers Tuesday Tournament248109
28. Billiard Brothers Tuesday Tournament72115322
27. Billiard Brothers Tuesday Tournament5188322
26. Billiard Brothers Tuesday Tournament3105253
25. Billiard Brothers Tuesday Tournament41210195
5. Nedělní amatérský turnaj5134253
23. Billiard Brothers Tuesday Tournament41114196
22. Billiard Brothers Tuesday Tournament4118147
21. Billiard Brothers Tuesday Tournament2271016
20. Billiard Brothers Tuesday Tournament257714
19. Billiard Brothers Tuesday Tournament3671010
4.Nedělní amatérský turnaj6139253
Vánoční turnaj dvojic31413117
17. Billiard Brothers Tuesday Tournament51412254
16. Billiard Brothers Tuesday Tournament368196
14. Billiard Brothers Tuesday Series31110254
13. Billiard Brothers Tuesday Series3810109
11. Billiard Brothers Tuesday Tournament41012254
10. Billiard Brothers Tuesday Tournament368109
2. Nedělní amatérský turnaj7169254
9. Billiard Brothers Tuesday Tournament51614401
8. Billiard Brothers Tuesday Tournament5129253
6. Billiard Brothers Tuesday Tournament368148
5. Billiard Brothers Tuesday Tournament61715253
4. Billiard Brothers Tuesday Tournament257713
2. Billiard Brothers Tuesday Tournament41410322
5. Summer 9ball Tournament3691010
3. Summer 9ball Tournament498195
43. Billiard Brothers Tuesday Tournament237148
41. Billiard Brothers Tuesday Tournament237713
40. Billiard Brothers Tuesday Tournament35101011
39. Billiard Brothers Tuesday Tournament379196
38. Billiard Brothers Tuesday Tournament51511254
37. Billiard Brothers Tuesday Tournament369109
36. Billiard Brothers Tuesday Tournament31010147
35. Billiard Brothers Tuesday Tournament51712253
34. Billiard Brothers Tuesday Tournament41112147
32. Billiard Brothers Tuesday Tournament51413254
31. Billiard Brothers Tuesday Tournament41210195
9. Nedělní amatérský turnaj 5209401
30. Billiard Brothers Tuesday Tournament367196
29. Billiard Brothers Tuesday Tournament3106253
28. Billiard Brothers Tuesday Tournament3471011
27. Billiard Brothers Tuesday Tournament4158253
26. Billiard Brothers Tuesday Tournament3791010
8. Nedělní amatérský turnaj4139254
25. Billiard Brothers Tuesday Tournament51310195
24. Billiard Brothers Tuesday Tournament41112147
23. Billiard Brothers Tuesday Tournament227713
22. Billiard Brothers Tuesday Tournament257109
7. Nedělní amatérský turnaj61915253
21. Billiard Brothers Tuesday Tournament51710401
20. Billiard Brothers Tuesday Tournament51512254
19. Billiard Brothers Tuesday Tournament4910148
18. Billiard Brothers Tuesday Tournament51010195
6. Nedělní amatérský turnaj363196
2. Vánoční turnaj41210149
17. Billiard Brothers Tuesday Tournament368148
16. Billiard Brothers Tuesday Tournament369109
15. Billiard Brothers Tuesday Tournament41110147
14. Billiard Brothers Tuesday Tournament41010195
13. Billiard Brothers Tuesday Tournament41414147
12. Billiard Brothers Tuesday Tournament2371015
11. Billiard Brothers Tuesday Tournament3109109
10. Billiard Brothers Tuesday Tournament51614195
5. Nedělní amatérský turnaj4118322
7. Billiard Brothers Tuesday Tournament398109
4. Nedělní amatérský turnaj4166401
6. Billiard Brothers Tuesday Tournament369148
5. Billiard Brothers Tuesday Tournament258109
4. Billiard Brothers Tuesday Tournament2481012
3. Billiard Brothers Tuesday Tournament218148
2. Billiard Brothers Tuesday Tournament3710148
3. Nedělní amatérský turnaj2261010
9. Summer 9ball Tournament238714
8. Summer 9ball Tournament62016322
7. Summer 9ball Tournament3791010
6. Summer 9ball Tournament2281015
2. Nedělní amatérský turnaj61311322
4. Summer 9ball Tournament3991410
3. Summer 9ball Tournament378147
2. Summer 9ball Tournament51815322
1. Nedělní amatérský turnaj494253
1. Summer 9ball Tournament2381016