CZ
Čeština
English
Hungarian
Slovenčina
Domů
Turnaje
Sezony
Hráči
Počítadla
Podle ID
Ke stolu
Ostatní
SBiZ
Muži
Senioři
Junioři
Celkové pořadí 1.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 1.ligy - týmy
Celkové pořadí 2.ligy - jednotlivci
Celkové pořadí 2.ligy - týmy
Klient
Svoboda Daniel (neregistrovaný hráč)
Turnaje
Zápasy
Nalezené zápasy (33)
Přehled
Celkem za zápasy
12:21
Cekové skóre
74:115
Turnaj
Soupeř
Výsledek
Test 192/64
Dvořáková Marie (MPC Pardubice)
0:5
Test 192/64
Walach Kristian (DELTA Billiard Brno)
5:0
Test 192/64
Škop Jan (neregistrovaný hráč)
5:0
Test 192/64
Horák Vojta (MPC Pardubice)
5:0
Test 192/32
Zelenka David (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 192/32
Šulc Filip (neregistrovaný hráč)
0:5
Test 192/32
Šena Vladimír (DELTA Billiard Brno)
5:0
Test DKO64/16 #2
Tomčo Ján (Banská Bystrica)
1:6
Test DKO64/16 #2
Ševčík Jaroslav (neregistrovaný hráč)
6:4
Test DKO64/16 #2
Šípka Oliver (Lavos Old Scool Bratislava)
2:6
Test DKO64/16 #2
Šindelářová Anna (BC Příchovice)
6:4
Test DKO64/16
Poledno Pavel (neregistrovaný hráč)
1:6
Test DKO64/16
Roleček Ondřej (SK Billard Centrum Praha)
2:6
Test DKO64/16
Patzák Tomáš (MPC Pardubice)
6:5
0. Ondrášek Cup
Lebduška Míra (MPC Pardubice)
0:3
0. Ondrášek Cup
Vardžik František (neregistrovaný hráč)
3:0
0. Ondrášek Cup
Švestka Martin (MPC Pardubice)
1:3
0. Ondrášek Cup
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
3:2
test 16 tabulek / KO32
Paťava Tomáš (neregistrovaný hráč)
4:3
test 16 tabulek / KO32
Kořínek Aleš (neregistrovaný hráč)
1:4
test 16 tabulek / KO32
Matula Štěpán (neregistrovaný hráč)
1:4
test 16 tabulek / KO32
Kaslová Květa (BC Příchovice)
4:3
ukazka
Šimon Standa (neregistrovaný hráč)
1:4
ukazka
Reinberk Milan (MPC Pardubice)
1:4
7. čtvrteční devítka
Skohoutil Jiří (MPC Pardubice)
0:4
7. čtvrteční devítka
Tužil Pavel (MPC Pardubice)
0:4
7. čtvrteční devítka
Řehák Josef (neregistrovaný hráč)
4:1
9. prázdninová desítka
Musil Radek (MPC Pardubice)
0:4
9. prázdninová desítka
Diviš Pavel (MPC Pardubice)
2:4
5. prázdninová desítka
Hořeňovský Jaroslav (MPC Pardubice)
1:4
5. prázdninová desítka
Švestka Martin (MPC Pardubice)
3:4
2. Prázdninová desítka
Divousová Markéta (MPC Pardubice)
1:4
2. Prázdninová desítka
Žalman David (MPC Pardubice)
0:4